Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras su charakteriu

Sveikos busimos ir esamos mamytes, norejau padiskutuoti sia tema, kaip sekasi sutarti su kaip sakant charakteri turinciais vyrais, kadangi pati turiu toki vyra, o ir pati nesu rami siela, nori nenori daznai pykstames, jis labai megsta vadovauti, kaip ir as. Gal ir jus esate panasioje situacijoje, kaip spendziate isiliepsnojusius konfliktus?
Atsakyti
man su tokiu vyru ir būnant pačiai "ne pėsčiai" su charakteriu, taip sakant rolleyes.gif nepavyko labai ilgai išgyvent santuokoj, nes abu kaip ir panašiai užsispyrę, ambicingi, vadovaujantys , savotiški buvom, norėjom, kad būtų labiau atsižvelgiama į kiekvieno nuomonę, poreikius, kiekvienas tempėm vežimą į savo pusę.. rolleyes.gif , o ant dabartinio vyro kartais papykstu, sakau "nu pasakyk nuomonę, nebūk tik vykdytojas, priimk pats sprendimus ir t.t.", tai jis sako "o tai gal tu nori būt vykdytoja" unsure.gif blink.gif laugh.gif , sakau"tikrai, ne" ir tik nutylu... wink.gif , tai va, turi nors vienas kuris šeimoj būt ramesnis, tylesnis, nuolaidesnis wink.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mes su buvusiu vyru irgi nesusigrojom. Abu buvom su charakteriais, abu megstantys vadovauti,abu besiverziantys groti "pirmu smuiku".Galima sakyti, kad musu gyvenime vyko nuolatine kova "kas nugales" ir primine kovos ringa. Ne vienas is musu nemokejo ir nenorejo nusileisti. Per 10 bendravimo metu taip ir neapsislifavome savo astriu briaunu. Manau, mes buvome perdaug panasus ir tai tikrai neisejo i nauda huh.gif .
Atsakyti
Mes abu Jauciai, su savo labai tvirtomis nuomonemis bei stipriais charakteriais. Kol kas tpfu tpfu tpfu, viskas saunu thumbup.gif, kaip bus paskui, bus matyti...
Atsakyti
Mes niekaip negalime surasti kompromiso, pas mus arba viskas labai gerai arba taip blogai, jog kartais pagalvoji ka as su situo zmogum veikiu? box.gif Negaliu nusileisti, nes zinau, jog tada as pati busiu nebe as, o mano brangiausiasis pajautes mano nuolankuma tuoj pat uzsikrapstytu man ant "galvos".
Atsakyti
Pas mus irgi tokia pat situacija, vyras su charakteriu, as nenuolaidi, tai ir pesames. Tik vyras mano ne vadovauti megsta, bet siaip burbeti ir kabinetis prie kiekvienos smulkmenos, gerai kai juokais sugebu viska paversti, tada ir jam juokinga pasidaro, o jeigu ir man ne kokia nuotaika, tai tada ir prasideda gun_bandana.gif bash.gif. Zodziu, pykstames daznai ir audringai, bet ir susitaikymai buna audringi smileysex.gif. Kelis kartus dar besusitikinedami bandem issiskirti, bet vis sugrizdavom, matyt traukiam savo bjaurumu vienas kita laugh.gif.

Jeigu tokie charakteriai, pyktis galima daznai-daug-smarkiai, svarbiausia po to susitaikyti, issiaiskinti, kad jokiu nuoskaudu nebeliktu ir vel graziai gyventi....iki kito selsmo biggrin.gif. Na, o jei kitas po barnio taves neisklauso, neatsipraso, tada zinoma. sudetinga sad.gif
Atsakyti
Vis delto manau, kad seimoje turi kazkuris nusileisti, nes jei abu gun_bandana.gif box.gif bash.gif , tai koks malonumas? Va as esu pikta bambekle, o vyras nereaguoja taip jautriai, kaip reaguotu karstakosis. Aisku, susipykstam, bet visada nusileidzia ir gerinasi jis tongue.gif biggrin.gif (nors sirdyje jauciuosi neteisi as pati)
Atsakyti
Palaukit, mielosios, na is kur jus istrauket, kad vyras GALI but gero charakterio?! Kiek jus pazistat zmoniu su gerais charakteriais, nebutinai tik vyru? As tai kokius 2 smile.gif Ne, 3 (konkreciai - mano senelis, anyta ir viena drauge) smile.gif O visi kiti - oziai arba kobros... Kaip as rolleyes.gif

Na tai va, jeigu 99 proc. vyru ir moteru yra su charakteriais ir dar bjauriais, tai didziausia tikimybe ir mums gauti antra puse buten tokia stai. reiskia, tai yra normalu. Diedas su charakteriu yra normalu, kaip ir boba su charakteriu irgi yra normalu. Is to, aisku, kyla konfliktai seimoje, kas irgi yra normalu... biggrin.gif Mes va jau 8 metai pesames, na ir ka - normalus seimyninis gyvenimas.

O jeigu kas nors nori, kad jo antra puse butu miela ir meili, lai susiranda meiluzi /meiluze. Meiluzis - nuo zodzio meilus smile.gif O sutuoktinis - nuo zodzio ozys, ir ner ko sitoj vietoj santarves ieskot ... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (kristaly @ 2004 02 20, 12:29)
Pas mus irgi tokia pat situacija, vyras su charakteriu, as nenuolaidi, tai ir pesames. Tik vyras mano ne vadovauti megsta, bet siaip burbeti ir kabinetis prie kiekvienos smulkmenos, gerai kai juokais sugebu viska paversti, tada ir jam juokinga pasidaro, o jeigu ir man ne kokia nuotaika, tai tada ir prasideda gun_bandana.gif bash.gif. Zodziu, pykstames daznai ir audringai, bet ir susitaikymai buna audringi smileysex.gif. Kelis kartus dar besusitikinedami bandem issiskirti, bet vis sugrizdavom, matyt traukiam savo bjaurumu vienas kita laugh.gif.

Jeigu tokie charakteriai, pyktis galima daznai-daug-smarkiai, svarbiausia po to susitaikyti, issiaiskinti, kad jokiu nuoskaudu nebeliktu ir vel graziai gyventi....iki kito selsmo biggrin.gif. Na, o jei kitas po barnio taves neisklauso, neatsipraso, tada zinoma. sudetinga sad.gif

Zinok, Kristaly, ir pas mus tas pats, skirtis dar nebandem ir nenorim, bet jau gincytis ir vienas kitam nenusileisti tai megstam rolleyes.gif
Atsakyti
Noa, tu kaip visada teisi wink.gif
As aplamai nemegstu zmoniu be charakterio-su tokiais nemoku net bendrauti , man reikia gincytis,irodinet, na nemoku as gyventi tik taikiai..Visi ramus zmones(tame tarpe ir vyrai) is mano gyvenimo labai greitai pabega, kai supranta, kad tik is pirmo zvilgsnio esu malonus zmogus, o istikruju kobra su naguciais laugh.gif

Aisku kartais savo vyrui prikisu koki ramaus vyro pavyzdi (is pazistamu seimu), bet jauciu, kad toks niekada su manim negyventu wink.gif na, gal puse metu istvertu-neilgiau tongue.gif
Atsakyti
O man rodos nera zmoniu be charakterio.... tongue.gif
Atsakyti
As nors nemegstu gincitis,bet jei matau ,kad as teisi o zmogus nesupranta apie ka sneka-tai jau tada nekas manes nesustabdis.Aisku,jei gincinasi su manim durnius koks tai jau geriau nutilt.
O su vyru man neidomu pesiotis,jis pasiduoda iskart. Nes jam geriau nutilet,nei mane pikdit rolleyes.gif
Atsakyti