Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai: naudinga ar žalinga?

Laba 4u.gif
Skiepu naudingumu neabejojau ir skiepijau savo mergyte. Taciau, deja deja, paveluotai gavau kiek kitokio pobudzio informacijos apie skiepus, kuri mane sukrete.
Dabar pykstu ant saves kad anksciau neuzteko proto pasidometi KAS IS VIS YRA SKIEPAI blink.gif Kokia ju nauda? O gal zala zenkliai didesne nei taip garsiai propuoguojama nauda unsure.gif
Dabar esu rimtai apsisprendusi neskiepyti savo mergaites, o jei, duok Die, turesiu daugiau vaiku, skiepu atsisakysiu nuo pat gimimo.
Jei kam idomi informacija, rasykit man mikuleviciute@yahoo.com - persiusiu drinks_cheers.gif
Tikiuosi, kad jus, mamos, busit protingesnes laiku ....


Atsakyti
As taip pat linkstu pries skiepus. Nesidomejau seniau skiepais lotuliukas.gif , ko gailiuosi, manau, kad antra vaikiuka apsaugociau nuo to...
Atsakyti
Nezianu ar aiskiai parasiau: turiu dideli faila "Skiepai: naudinga ar zalinga?" rasyta mediko - homeopato. Jis teigia, kad tokia info, kuria jis pateikia Lietuvoje yra publikuojama pirma karta, nes apie skiepu abejotina ( svelniai pasakiau doh.gif ) nauda ir nuslepiama zala, nedrista medikai garsiai sneketi....
Taigi, tas failas yra PDF Adobe Reader formatu, todel nukopijuot ir cituot atskiru istrauku negaliu. Galiu tik norincioms atsiusti visa faila drinks_cheers.gif nes informacija tikrai naudinga suzinoti, o spresite pacios, kas geriausia jusu vaikui wub.gif
Atsakyti
Patys gydytojai del skiepijimosi spaudzia, patyriau pati. Taciau reik tvirtai zinot ir pasakyt gydytojams kad skiepyt ar neskiepyt - teise rinktis mums suteikia konstitucija: Lietuvoje skiepytis nera privaloma (aciu Dievui!).
Deja patys gydytojai imunologijos kursa praeina labai greitai, apie skiepus mokomasi prabegom, taigi kartais jie patys nezino visos skiepu zalos, o turetu.... Taciau ta informacija nera naudinga visai Farmacijos sistemai, kuri kaip zinia turi milijardinius pelnus. Viena to priezasciu del (ar ir del ju) skiepu nusilpes naturalus imunitetas.
Atsakyti
Jei jums patogiau, galite savo emaila rasyti cia bigsmile.gif
Atsakyti
Butu malonu jei atsiustumet info 4u.gif

olga.didziuliene@inbox.lt

aciu
Atsakyti
Issiunciau visoms pageidavusioms drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Nordex @ 2008 06 18, 20:02)
Issiunciau visoms pageidavusioms  drinks_cheers.gif

Aciu, gavau. Kazkaip priverte susimastyti, ir kazkaip keistai sutapo, kad skiepai sukelia alergija... kuria mes irgi turim ...
Atsakyti
QUOTE(vilteee3 @ 2008 06 18, 21:08)
Aciu, gavau. Kazkaip priverte susimastyti, ir kazkaip keistai sutapo, kad skiepai sukelia alergija... kuria mes irgi turim ...

Taip, mano dukra irgi labai alergiska verysad.gif Turejo atopini dermatita gana smarku, alergine sloga ..... Aciu Dievui homeopatiniu vaistu pagalba viskas susitvarke - visgi vaiko imunitetas dar ne visas sunaikintas...
Atsakyti
Susidomejimas vis gi siuo klausimu yra thumbup.gif
Atsakyti
laba diena! ar galite atsiust informacija? smile.gif alishka987@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Alinkaa @ 2008 06 23, 10:55)
laba diena! ar galite atsiust informacija? smile.gif  alishka987@gmail.com

Issiunciau bigsmile.gif
Atsakyti