Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus padėtis pilve

Kai buvau pas gydytoja, ji pasakė, kad leliukas įsitaisęs kazkaip įstrižai... Galvytė prie dešinių šonkaukių, o užpakaliukas apačioj kairėj pusėj.. Sakė, kad negerai, tempia kažkaip gimdą ir jei neapsivers iki sekančio apsilankymo (35savaitė), tai reikės į ligoninę gult. Dėl ko? Ką ten gali padaryt? Mano supratimu tik stebėti galėtu, bet kam to reikia.. Ir aplamai kada lelius turi būti apsivertęs? Gal kuriai buvo panašiai kaip man? blush2.gif
Atsakyti
knygoje parašyta: lelis randa savo padėtį 30-32 savaitę, padėtį, kuria jis gims, bet jeigu jis guli kažkaip kitaip, gali apsiversti ir likus kelioms dienoms iki gimimo.
Tam tikri pratimai gali skatinti lelį apsiversti žemyn galvyte, bet jis vėliau gali vistiek vėl "atsiversti".
Dar gydytoja gali apversti rankiniu būdu, žiauriai skamba ir nežinau kaip tai daroma ir ar daro Lietuvoje blush2.gif
Dar yra laiko- dar gal apsivers.
Maniškis 29 savaitę jau buvo žemyn galvyte, bet ji per daug įsirėmus į dubenį, liepė gulėti lovoje. sad.gif
Bet aš labai paklusni nestuke.gif
Atsakyti
g.gif Rankiniu būdu.. Nu tikrai žiaurokai skamba.. Gal čia gydytoja ir turėjo tą galvoje, sakydama, kad reikės gultis į ligoninę.. nu nenorėčiau tokios procedūros.. sad.gif Ten gal kaip nors maigant pilvą, bet tai... Nu kaip jau daktarytė pasakys... blink.gif
Atsakyti
Pavojinga tokia padetis del to, kad augdamas 2.gif gali suplesyti gimda ir siaip sukelti pan. komplikaciju. nezinau, ka ten ligonineje tau darys, bet esu tikra, kad rankom niekas neapvertines, nes tai buvo daroma labai seniai, kai ir sedincius kleckus reikedavo gimdyti pacioms. apvertinedavo per pilvo siena, bet tai pavojinga. cia biski zinau, nes mano lelius sedi, tai teko biski pasiskaityti kas cia kaip. gal paprasciausiai jus abu stebes ir augins kiek galima ilgiau, o paskui padarys cezari ir viskas. ir baseina turbut rekomenduos palankyti...
p.s. mano maziaus galvyte irgi po desiniais sonkauliais, jauciu, nes kartais kai iremia tai ojojoj, bet sedi jis isilgai. kai kieteja gimda, matosi ryskiai, kad jis susimeta i guza desinej pilvo pusej smile.gif
nepergyvenk ir laikykis, sekmes.
Atsakyti
Aira25, Pas mane irgi kai sukieteja guzas būna dešinėj pusėj... O dėl ligoninės kažkaip gaila būtų mėnėsį ten gulėti vien stebėjimams iki kol cezarį sugalvos daryt (dėl to gal net visai patenkinta būčiau ax.gif ).. nu kaip bus taip.. tikiuosi viskas bus gerai smile.gif optimistiškai nusiteikus blush2.gif
Atsakyti
man gydytoja sake kad mano maziukas turi apsiversti iki 32 savaites ax.gif jis taiop ir padare thumbup.gif tik sugalvojo dar ir nusileisti i dubeni doh.gif reikia daug guleti kai nusileidzia... bet as negaliu... man sesija cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
O maniškis tai sėdi ir net neketina verstis cry.gif Gydytoja jau nerimauja... Ir man kažkaip nelinksma sad.gif O aš taip norėjau gimdyti pati, dabar, matyt, nebeteks.
O tu, Godutia, laikykis... Jei būtinai reikės, gulk į ligoninę. Juk mūsų 2.gif dabar patys svarbiausi.
Tik man žiauriai skamba tas apvertimas rankom blink.gif kažkaip nenorėčiau, kad mano Viliuką, kas nors apverstų schmoll.gif Nors kiek girdėjau dabar tai jau nepraktikuojama g.gif
Atsakyti
saulelyte, tu dar sociai laiko turi - paprastai duoda jiems laiko apsiversti iki 35-37sav, o tada jau sprendzia ka darys. tik nepergyvenk anksciau laiko...
Atsakyti
Rankomis jau nepvertinėja.. Tai pavojinga mažiukui, jei ilga virkštelė gali apsivynioti aplink kakliuka ir smaugti, o jei trumpa gali nuplyšti placenta... Per daug žiauriai...
Atsakyti
maniskio galvyte irgi po sonkauliais ax.gif ir mano leliukas tikrai nebeapsivers, nes labai ilindes jo uzpakaliukas tarp mano dubens kaulu. gydytoja sake kad yra 1 procento tikimybe, kad jis apsiverstu ax.gif taigi man gresia cezaris, bet nei kiek nepergyvenu ax.gif
Atsakyti
prisišnekėjau:
šiandien nuėjau į konsultaciją ir man pasakė gydytoja, kad lelis mano apsivožė ir dabar įstrižai guli- galvytė po dešiniais šonkauliais
Sakė, kad labai kesita ko jis čia apsivertė, nes neseniai buvo įsitaisęs galvyte žemyn.
O aš taip džiaugiausi. Sakė, kad jeigu neapsivers, tai pjaus cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
itas nenusimink taip smarkiai... siaip ar taip viskas bus gerai... blogiau butu jei lieptu paciai stumti uzpakaliuku i prieki... Auksciau nosyte 4u.gif
Atsakyti