Įkraunama...
Įkraunama...

Šuniukas - siurbliukas

Sveikos! Man iškilo toks klausymas, ar jusu suo lauke renka maista??? Su maniske sunku labai, visada prirista ja laikyt negaliu, nes yra labai aktyvi, nori issilakstyti, antsnuki uzsideti, gaila, tik 4 menesiai dar, drauges suniui 7 metai, irgi viska renka, ka galetumt patarti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KaZantipA: 19 birželio 2008 - 12:45
Pas mus ta pati bėda doh.gif . Maniškis nuolat randa išspjautas kramtoškes, įsivelia į ūsus, jau ne kartą teko trumpinti. O juk jorkas doh.gif , ūsai jo pasididžiavimas biggrin.gif
Atsakyti
aš irgi tokią problemą turėjau, bet visada vedžioju su pavadžiu ir net ne su tuo automatiniu, nes kartais nespėji iš jo atimt ką pagriebia. Šitiap buvo kartą apsinuodijęs stipriai, bet laiku pas vetus nulėkėm ir pagijo.
O šiaip aš visą laiką kai jis tik pagriebia stengiuosi iš nasrų atimti ir pakeltu tonu sakyti, kad negalima, fu. Dabar jam 2.5 metų ir beveik nieko nebeima nuo žemės, bet jeigu ką paima, tai tik man prisilenkus iš jo atimt pats išspjauna biggrin.gif
Atsakyti
Visi sunys tapati daro mano irgi viska renka.Mano pudeliukui dar tik 3men. bet as kai tik pamatau istraukiu is burnos viska unsure.gif bet kaip atratinti tai ir man idomu suzinoti g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
nes turejau pudelii,ispradziu viska rinko, net s..., paskui kai kiekviena karta gaudavo per uzpakali, nustojo visam laikui, ne tik nuo zemes, bet ir is nepazystamu zmoniu imti, su sita kazkaip sudetingiau, pora kartu daviau i kaili, tai dabar kai ka nors suranda, pabega, ir rekia is paskos lakstyt mad.gif
Atsakyti
Reiks ir man pabandyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija12 @ 2008 06 19, 13:59)
Reiks ir man pabandyt mirksiukas.gif

Nemuškit šuniukų verysad.gif
Atsakyti
nesmarkiai. Nes man paciai gaila taip daryt dry.gif angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2008 06 19, 15:12)
Nemuškit šuniukų verysad.gif


na cia ne musimas, simboliskai, ir poto reikia labai grieztgai kalbeti, susiraukus ))))) o antsnukius nebandet? as pudeliukui buvau uzdejus antsnuki, irgi naudos buvo! o gal kokie n ors spec vitaminai yra???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KaZantipA: 19 birželio 2008 - 13:26
Nu as tai nelabai noriu antsnuki det aplinkiniai pagalvos kad agresyvus suo schmoll.gif
Ir seip jam neuzdeciau nes jis per mazas yra cool.gif
Atsakyti

Ir aš turiu tą pačią problemą... doh.gif

Bet antsnukio nenoriu bandyt... Labai jau smagiai mes per pasivaikščiojimus su pagaliukais žaidžiam... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2008 06 19, 13:42)
Man iškilo toks klausymas, ar jusu suo lauke renka maista??? Su maniske sunku labai, visada prirista ja laikyt negaliu, nes yra labai aktyvi, nori issilakstyti, antsnuki uzsideti, gaila, tik 4 menesiai dar, drauges suniui 7 metai, irgi viska renka, ka galetumt patarti?  4u.gif


Vos prieš keletą dienų apie tą patį buvo kalbama štai čia: http://www.supermama...?...5200&st=324
Atsakyti