Įkraunama...
Įkraunama...

Fisher price roll-a-rounds dinozauras

Noriu pirkti dinozaurą, bet pas mus namie labai mažai vietos.
Ar vertas dėmesio žaislas? Ar daug vaikučiai su juo žaidžia?

Gal turėjote kitų "prietaisų", kurie pritaikyti Roll-a-rounds kamuoliukams? Kas labiausiai patiko?

Žinau dar būna kamuoliukų mašina ir vabalas, dar zoosodas ir tampoma kirmelytė.
Atsakyti
Jeigu vaikas megsta kamuoliukus ir ju kaisiojima, tai manau kad tikrai geras zaislas. Maniskis kamuoliukais labiau domisi nei kaladelem, sukuri teko parduoti, o va senuteli sukuri turim po siai dienai. Greitai turesim dino, paziuresiu kas per reakcija 4u.gif
Atsakyti
maniskis ant kiek mego kamuoliukus,bet siuo zaislu visai nesusidomejo sad.gif

manau daug idomiau dziungles fp mirksiukas.gif

bet kiekvienam maziukui skirtingai 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi turejom dinozaura smile.gif Pradejom zaisti 8 men. Labai greitai issiaiskino, kad nebutina imesti kamuoliuka i skyle, kad grotu muzika (tiesiog ikisdavo ranka ir paspausdavo spec. mygtuka) biggrin.gif Noredavo mesti ne kamuoliukus, o ivairius daiktus, o kai netilpdavo pykdavo doh.gif Pradzioje dinozaura laikem manieze, bet jis buvo maziukui reikalingas pasilypeti (buvo l. patenkintas uzsilipes ant dinozauro galvos) blink.gif Po to stovejo kambaryje matomoj vietoje. Kai vyresnysis sunus i ji metydavo l. greitai kamuolius maziukas ziuredavo patenkintas, bet nepuldavo zaisti kartu. Mano kantrybe truko, kai maziukui buvo siek tiek virs metuku, ta dinozaura pradejo stumdyti ir bandyti pakelti doh.gif Man labai gaila buvo su siuo zaislu atsisveikinti, nes jis man toks wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mums šis žaislas apsimokėjo smile.gif PAtinka vaikui. Kartais pabosta, bet nereik norėti, kad ištisai žaistų... Bando ir kaladėles mesti, bet nerieda smile.gif Dinozauro galvoje gerai slepiasi čiulptukas hihihi.gif Labai dvejojau pirkdama, bet žiūriu, kad tiko.
Vat kitas klausimas, ar tas drugelis virš laiptelių turi būti pritvirtintas iš abieju pusių? Nes musiškis tik ant vienos kojelės laikosi ir nusisuka į šoną, kai kamuoliukas nurieda. Tokį pirkau ir nesimato, kad ta kojelė būtų nulaužta, man atrodo, kad taip pagamintas, o dabar nuotraukose žiūriu, pardavinėja kur drugelis laikosi ant dviejų kojelių, t.y. pritvirtintas virš laiptukų... Na aš čia ir prirašiau.. tikiuosi, kad suprasite mane smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinnamona @ 2010 05 11, 23:57)
Vat kitas klausimas, ar tas drugelis virš laiptelių turi būti pritvirtintas iš abieju pusių? Nes musiškis tik ant vienos kojelės laikosi ir nusisuka į šoną, kai kamuoliukas nurieda. Tokį pirkau ir nesimato, kad ta kojelė būtų nulaužta, man atrodo, kad taip pagamintas, o dabar nuotraukose žiūriu, pardavinėja kur drugelis laikosi ant dviejų kojelių, t.y. pritvirtintas virš laiptukų... Na aš čia  ir prirašiau.. tikiuosi, kad suprasite mane smile.gif


Musu buvusio dinozauro drugelis pritvirtintintas dviem kojelem virs laiptuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 05 20, 17:54)
Musu buvusio dinozauro drugelis pritvirtintintas dviem kojelem virs laiptuku ax.gif

PAS MUS TAIP PAT PRITVIRTINTAS DVIEM KOJYTEMIS!
Atsakyti
nuo kokio mazdaug amziaus zaide su fp dinozauru,ar 1,2men verta pirkti? ax.gif
Atsakyti
Mes irgi isigijom sita dinozaura, maniske dar mazyte, bet jau kai as metau labai patinka ziureti i riedancius zaisliukus thumbup.gif O ir siaip jau visai smagu paragauti sio zverio lotuliukas.gif Manau cia tik laiko klausimas kada patiks ir pati ismoks zaisti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinnamona @ 2010 05 11, 23:57)
Mums šis žaislas apsimokėjo smile.gif PAtinka vaikui. Kartais pabosta, bet nereik norėti, kad ištisai  žaistų... Bando ir kaladėles mesti, bet nerieda smile.gif Dinozauro galvoje gerai slepiasi čiulptukas hihihi.gif Labai dvejojau pirkdama, bet žiūriu, kad tiko.
Vat kitas klausimas, ar tas drugelis virš laiptelių turi būti pritvirtintas iš abieju pusių? Nes musiškis tik ant vienos kojelės laikosi ir nusisuka į šoną, kai kamuoliukas nurieda. Tokį pirkau ir nesimato, kad ta kojelė būtų nulaužta, man atrodo, kad taip pagamintas, o dabar nuotraukose žiūriu, pardavinėja kur drugelis laikosi ant dviejų kojelių, t.y. pritvirtintas virš laiptukų... Na aš čia  ir prirašiau.. tikiuosi, kad suprasite mane smile.gif

Yra dvieju modeliu sitas zaisliukas, kai drugelis pritvirtintas is abieju pusiu ir toks, kaip jus apraset (pas mus irgi buvo tvirtintas is vienos puses). Taip pat kaip ir zebriukai - sokliukai - su antenom modeliukas ir be 4u.gif
Atsakyti
Patiko, bet kadangi gavom ganetinai velai tai ganetinai greitai pabodo. Tiesiog jei butume mazesni manau butume zaide gerokai ilgiau su juo. Man irgi patiko, nors didelis zaislas. O vaikai net masinas isigudrino ten ikist, isvaziuodavo per kliutis, o kiek dziaugsmo tada budavo biggrin.gif
Atsakyti
Neturėjom tokio, bet sveciuose būdamas galėdavo juo žaisti. Deja...
Atsakyti