Įkraunama...
Įkraunama...

Kuba

Beje, o ar yra kas buves Kuboj? Labai butu idomu isgirsti ispudzius
Atsakyti
QUOTE(Dalia30 @ 2005 03 11, 04:24)
Beje, o ar yra kas buves Kuboj? Labai butu idomu isgirsti ispudzius


Aciu uz patarimus! 4u.gif Butinai pasimokinsim tu temperamentinguju sokiu biggrin.gif

O Kuboj buvo mano bendradarbe neperseniausiai, tai nuotraukos nerealios buvo kai ziurejau doh.gif biggrin.gif Jai labai patiko, as pirma karta ja maciau tokioj euforijoj tongue.gif ir ispudziai nerealus... Siaip tikrai reiktu nuvykt i Kuba kol dar Fidelis valdzioj, nes ten tai viskas labai pigu...tik kartais nelabai saugu unsure.gif Savotiska salis, bet labai idomi, tikrai verta demesio thumbup.gif Dar jinai minejo, kad ten labai skurdas didelis, pvz viesbuciuose dirbantys vietiniai gauna i menesi ~5 USD alga blink.gif o tie kurie jau moka kelias kalbas, tipo labiau issilavine ir t.t. tai gauna apie 12 USD. Juokingai skamba smile.gif Siaip tikrai labai idomi salis, noreciau ir as ten kada nors.... ax.gif Bet medaus menesiui manau jinai nelabai tinkama del to skurdo salyje rolleyes.gif mums reikia romantiskesnes vietos pvz kaip Dominykos respublika mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalia30 @ 2005 03 11, 05:24)
Beje, o ar yra kas buves Kuboj? Labai butu idomu isgirsti ispudzius

Tas kas buvo, liko labai patenkintas thumbup.gif
Beje, Kuba is visu Kribu saliu turi auksciausia pragyvenimo lygi ir yra brangiausia mirksiukas.gif Ir graziausia rolleyes.gif (mano nuomone)
Atsakyti
QUOTE(jurgita_b @ 2005 03 13, 10:15)
Tas kas buvo, liko labai patenkintas thumbup.gif
Beje, Kuba is visu Kribu saliu turi auksciausia pragyvenimo lygi ir yra brangiausia mirksiukas.gif Ir graziausia rolleyes.gif (mano nuomone)


Ar tu kazko nemaisai? g.gif Nejau nori pasakyt kad Kuba brangesne uz Barbadosa? blink.gif ohmy.gif Kuboj tikrai ne auksciausias pragyvenimo lygis ir jinai tikrai nera brangiausia Karibu sala schmoll.gif Ten nebent gamta turtinga o zmones gyvena labai skurdziai kaip akmens amziui dar baisiau. Maisto krautuvese pasirinkimas yra is kokiu 10 produktu ir tie patys uz talonus doh.gif Jei menesines algos nevirsija 10 USD tai is kur jau ten bus auksciausias pragyvenimo lygis ir brangumas mirksiukas.gif
Man atrodo tu kazka labai sumaisei..... unsure.gif

Atsakyti
Na, pasiziurejau, kad West Expressas siulo poilsine pazintine dvieju savaiciu kelione i Kuba, perskaiciau programa, tai atrodo visai nieko. Sudomino ekskursija i botanikos soda, kur auga net 700 rusiu orchidejos, 100 rusiu is ju auga tik Kuboje. Labai megstu orchidejas, labai grazi gele. Ypac jomis susidomejau kai paziurejau filma "Adaptacija" apie orchidejas, tiksliau apie zmones del ju pamisusius. Tik keliones kaina ne maza, brangiau nei i Dominika. Viena kelione kaina vienam zmogui nuo 6700lt, kitos kaina net nuo 8800lt.
Atsakyti
West expresse viskas brangu mirksiukas.gif
Mano bendradarbe buvo savaite Kuboj poilsinej kelionej tai mokejo ~3000 litu.
Pazintines keliones yra visada labai brangios, geriau jau susizinot ka reikia pamatyt ir pavarinet patiems issinuomavus masina - simta kartu pigiau gaunasi mirksiukas.gif
As norejau pasakyt kad pacios keliones gal ir brangios i Kuba, bet tikrai nesutinku su jurgita b kad Kuba viena is Karibu saliu turinti auksciausia pragyvenimo lygi, tikrai ne schmoll.gif
biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.As buvau Kuboj, na gal jau senokai pries 3 metus.Na man patiko nerealiai.Ir aplinka ir tas "sugrizimas" i vaikystes laikus,kai pas mus nieko nebudavo.Aisku turistams ten egzotika, bet patiems gyventojams tai sunku.Atlyginimai is tiesu labai mazi ir jie mielai ima "tipsus".Bet dar reikalas tas, kad normalesnio maisto gali nusipirkti tik parduotuvese uz dolerius.O ju parduotuvese viskas uz talonus.Pvz.piena vaikas gauna tik iki 7 metu, veliau jam nepriklauso ir tiek ziniu.Jo nera. Na del masinos issinuomavimo tai atsargiai, nes mus perspejo, kad geriau neverta.Arba tada su vairuotoju. I ekskursijas vaziavom ne per viesbucio gidus, bet patys tardavomes.Tai ir pigiau ir zinai ka gausi.Nors buvom (beveik) viena karta isdurti.Gide pazadejo aprodyti Hemingvejaus nama(na be visu kitu dastaprimieciatielnosciu Havanoje ir pakeliui), bet parode tik viesbutyje jo kambary, kur jis apsistodavo kai budavo Havanoj.Bet siaip ne taip mes issireikalavom tos keliones i jo nama.
Zodziu tik vaziuokit i Kuba nes tikrai labai idomu, verta pamatyti.O viesbuciuose aptarnavimas nerealiai geras.Tiesa visbuciu maistas-atsargiai!!! irgi laabai geras, labai skanus ir visko labai daug ir per 2 sav.man prilipo 5 kg. blush2.gif Na kada gal imesiu foto.Vaziuokit negalvoje, as vel vaziuociau.Oiiiiii, o papludimio grozis, o vandens fainumas.Veelllll noooooriu i KUBA cry.gif
Atsakyti
Mes povestuvine kelione pasirinkome Kubą(vykome prieš metus).Nors esame nemažai šalių aplankę,Kuba paliko įspūdį thumbup.gif Mes gyvenome pusiasaly jei neklystu(Varadero vadinosi),daug ką galima pamatyt ir aplankyt Havanoje smile.gif Meno galerijų,bažnyčių,mes buvome cigarų fabrike..Kuboje daug seno tipo automobilių,gražu pasižiūreti smile.gif Matanza city-graži vieta thumbup.gif Butina aplankyti Santiago de cuba-mes daug apie sia Kubos dalį girdėjome,bet mums pritrūko laiko ten nuvykti..Viena vakara vykome i kabareto sou-likau sužaveta thumbup.gif wub.gif O kai vykome i jūrą jachta žvejot,tai ir žuvies pagavome ,ir saulutėj pasideginom ir panardeme..Jachtos kapitonas iš giliau ištrauke koralą,iš pradžių jo kvapelis buvo nekoks,bet kai sudžiūvo iki šiol man primena povestuvinę kelionę wub.gif wub.gif
Prieš trejatą metų mes su vyru aplankėme Tailandą(svečiavomės ten menesį thumbup.gif ),tad mano vyras jei jei reiketų rinktis kurią šalį vėl aplankyt , tarp Kubos ir Tailando,rinktųsi Tailandą, o aš neabejodama rinkčiausi KubąĄ wub.gif
Atsakyti
Zmones, kaip zmones, vargsta juodai.Ten gi viskas uz talonus o ir uz juos nieko negausi.(neskaitant kad turistai kurie gyvena viesbuciuose maitinami laaaaaaabai gerai.Kiek saliu esu buvusi tokio serviso ir tokio maitinimo nemaciau niekur.Zmones geri, sypsosi nuolat.Aisku labai megsta tipsus.Bet siaip juos varzo Kastro diktatura.Kalbeti apie tai jie bijo, na nebent susidraugauji su kokiu barmenu(kaip lkad mes), tai daug papasakoja.Bet siaip tai sistema ten griezta.Vat mums net nepatare automobilio nuomotis, nes ten gali prisikabinti del bet ko(tiksliau del nieko) o tu paskui aiskinkis su jais.o milicijai ar kaip ten jie vadinasi duota labai didele elgesio laisve.Ir kiek mums sake, jus nesurasit zmogaus kuris sutiktu vezioti jus po Kuba(na turiu omeny privaciai) jie labai bijo.Nors doleri labai vertina ir labi jie jiems reikalingi.Nes vidutinis menesio atlyginimas isvertus i dolerius tai 11$. cry.gif Butu juokinga jei nebutu baisu.As jau buvau senokai pries tris su puse metu, bet atsimenu ta kelione su malonumu ir vaziuociau dar jei galeciau.
Atsakyti
Sveiki,O kaip Kuboje su kainom? Pvz. kiek kainuoja butelis romo ar geras cigaras? Norėčiau bent įsivaizduoti. Jei žmonės gauna dešimt dolerių per mėn.,tai negi ten nuvykus galima pasijust milionieriais( o ne vargšais , kaip pvz. Šveicarijoje?)
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2005 10 04, 17:54)
idomu, o nenukentejo cuba per siuos uraganus dabar siautusius?


Taip, nukentėjo ir Kuba sad.gif Čia per žinias to nerodo, tik užsimena, bet draugai kubiečiai, gyvenantys Mekikoje, vakar patvirtino, kad jų gimtinėje - Kuboje, kur jūra yra žemiau miesto 6 metrus - jūra jau pakilo tuos 6 metrus ir siekia miestą blink.gif
Atsakyti
Sveiki,O kaip Kuboje su kainom? Pvz. kiek kainuoja butelis romo ar geras cigaras? Norėčiau bent įsivaizduoti. Jei žmonės gauna dešimt dolerių per mėn.,tai negi ten nuvykus galima pasijust milionieriais( o ne vargšais , kaip pvz. Šveicarijoje?)

turistam kainos normalios smile.gif tikrai nenusipigina
o kur patys kubieciai apsiperka ten turistai negali pirkti
Atsakyti