Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai vyrui

nesu išsiskyrusi, bet su MB santykiai nekokie.. netinkam vienas kitam. o esam kažkada kalbėję, kaip būtų, jei išsiskirtume. jis sakė - dukros man neatiduos. nežinau, kaip būtų, ar atiduotų, ar ne. bet šiaip įdomu, kaip ten būna su tom skyrybom, ar tikrai tėvas gali pasiimt vaiką, dėl to, kad jis dirba, o aš ne. nors abu turim gyvenamus plotus, tik pas jo tėvus namas, o pas mano tėvus 4 kamb. butas. kol kas gyvenam su mano tėvais. tai kaip yra? apšvieskit.
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2008 06 21, 00:40)
nesu išsiskyrusi, bet su MB santykiai nekokie.. netinkam vienas kitam. o esam kažkada kalbėję, kaip būtų, jei išsiskirtume. jis sakė - dukros man neatiduos. nežinau, kaip būtų, ar atiduotų, ar ne. bet šiaip įdomu, kaip ten būna su tom skyrybom, ar tikrai tėvas gali pasiimt vaiką, dėl to, kad jis dirba, o aš ne. nors abu turim gyvenamus plotus, tik pas jo tėvus namas, o pas mano tėvus 4 kamb. butas. kol kas gyvenam su mano tėvais. tai kaip yra? apšvieskit.

ar tai jusu asmenines nuosavybes ar tevu?
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2008 06 20, 23:40)
nesu išsiskyrusi, bet su MB santykiai nekokie.. netinkam vienas kitam. o esam kažkada kalbėję, kaip būtų, jei išsiskirtume. jis sakė - dukros man neatiduos. nežinau, kaip būtų, ar atiduotų, ar ne. bet šiaip įdomu, kaip ten būna su tom skyrybom, ar tikrai tėvas gali pasiimt vaiką, dėl to, kad jis dirba, o aš ne. nors abu turim gyvenamus plotus, tik pas jo tėvus namas, o pas mano tėvus 4 kamb. butas. kol kas gyvenam su mano tėvais. tai kaip yra? apšvieskit.


Iki 3 metu tau galima nedirbt pagal istatymus, nes augini vaikuti. Taip kad cia nera problema. Man net atrodo, kad daugiau sansu prisiteisti vaikuti sau kol mazas, nei veliau, bent musu salyje.
Maniskis irgi kalbejo apie vaiku prisiteisima vienu momentu. Pasikalbejau su advokatais ir tapo ramiau. Jei vyras uzdirba daugiau, tai valio - mokes didesnius alimentus, o jei tu tvarkinga ir vaikas aprupintas butiniausiomis priemonemis, is taves niekas neturi teises jo atimti. Nebent taviskis prasytu abipuses globos, kur vaikas gyvena puse laiko pas tave, puse - pas ji, nezinau kaip pas mus tai propoguojama. Greiciau paskirs tikslu laika kada jis vaika pasiima, jei jis to prasys. Bet kad prisiteistu pilnai tik sau, o tu lankytum, manau nerealu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 06 21, 02:55)
[size=1][/size]
ar tai jusu asmenines nuosavybes ar tevu?


tėvų.

QUOTE(baltic*girl @ 2008 06 22, 10:19)
Iki 3 metu tau galima nedirbt pagal istatymus, nes augini vaikuti. Taip kad cia nera problema. Man net atrodo, kad daugiau sansu prisiteisti vaikuti sau kol mazas, nei veliau, bent musu salyje.
Maniskis irgi kalbejo apie vaiku prisiteisima vienu momentu. Pasikalbejau su advokatais ir tapo ramiau. Jei vyras uzdirba daugiau, tai valio - mokes didesnius alimentus, o jei tu tvarkinga ir vaikas aprupintas butiniausiomis priemonemis, is taves niekas neturi teises jo atimti. Nebent taviskis prasytu abipuses globos, kur vaikas gyvena puse laiko pas tave, puse - pas ji, nezinau kaip pas mus tai propoguojama. Greiciau paskirs tikslu laika kada jis vaika pasiima, jei jis to prasys. Bet kad prisiteistu pilnai tik sau, o tu lankytum, manau nerealu 4u.gif


ačiū, tikrai ramiau.. blush2.gif
Atsakyti
Atimti vaika is vieno is tevu (jei tevai yra normalus) nerealu... Cia kalba eina apie vaiko gyvenamuosiuos vietos nustatyma. Pagal istatyma abu tevai turi lygias teises auginti vaika, bet yra toks didelis BET, kuris vadinamas teismo praktika smile.gif
pagal ta praktika, vaikai lieka gyventi su motina, nes ji geriau gali vaiku pairupinti..
galetu buti argumentai pries gyvenima su motina - pvz- motina gyvena prastesniuose salyguose- i tai tikrai atsizvelgtu, jei jis gyventu nuosavame name, o ji - vieno kambario bute (kur dar butu visa tevu seimyna)... bet Jusu atveju tai negresia - ypac jei vaikas turi savo atskira kambari...
Jei vaikas iki triju metuku- tai is vis jokiu kalbu- tokio amziau vaikams reikalinga moters globa (vel gi is teismines praktikos)... jei vaikas vyresnis - galima argumentuoti, kad vaikas eina i darzeli/mokykla prie namu, turi ten draugu, priprato prie aplinkos, jusu tevai- jam atrimi zmones, o su juo tevais reciau bendrauja... nu ir panasiai.... Vyras neturi beveik jokiu sansu ( bent jau musu salyje)... pati ieskojau atveju, kur butu sprendimas tevo nauda - beveik tokiu ner- nu neskaitant, kad motina girtokliauja, nepriziuri vaiko, isvyksta uzdarbiaut ilgam laikui...
taciau, noreciau atkreipti jusu demesi, kad tai, kad vaikas gyvens su Jumis nereiskia kad tevas netures teises su vaiku bendrauti- turesit sudaryt tam visas salygas... (tokiu atveju geriausiai sudaryt grafika, kad nepradetu naktimis reikalaut to bendravimo)
Atsakyti
QUOTE(Jullaja @ 2008 06 23, 15:01)
Atimti vaika is vieno is tevu (jei tevai yra normalus) nerealu... Cia kalba eina apie vaiko gyvenamuosiuos vietos nustatyma.


ačiū už išsamų atsakymą. o dėl tėvelio teisę į vaiko priežiūrą, tai aš niekad neuždrausčiau vaikui su tėvu bendrauti. nei jis alkoholikas, nei koks psychas, vaiku rūpintis moka, myli.
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2008 06 20, 21:40)
nesu išsiskyrusi, bet su MB santykiai nekokie.. netinkam vienas kitam. o esam kažkada kalbėję, kaip būtų, jei išsiskirtume. jis sakė - dukros man neatiduos. nežinau, kaip būtų, ar atiduotų, ar ne. bet šiaip įdomu, kaip ten būna su tom skyrybom, ar tikrai tėvas gali pasiimt vaiką, dėl to, kad jis dirba, o aš ne. nors abu turim gyvenamus plotus, tik pas jo tėvus namas, o pas mano tėvus 4 kamb. butas. kol kas gyvenam su mano tėvais. tai kaip yra? apšvieskit.


Jam sansu jokiu. O jei ir butu teismu praktika kitokia tai darba susirasti dideliu problemu nera juk ax.gif
Atsakyti
sudetingiausias atvejis tada, kai tevu situacija lygi:pajamos, gyvenimo salygos, seimine situacija, ju rupestingumas, meile vaikui ir noras gyventi su vaiku ir pan., tuomet duoda isvada VTAT bei gali buti skiriama vaiko psicholigine ekspertize, kuri padeda atsakyti su kuriuo is tevu vaikui geriau. beje, vyresnis vaikas jau gali isreiskti savo nuomone teisme, atsizvelgiama i jo nora.

QUOTE(Rykute @ 2008 06 26, 00:03)
Jam sansu jokiu. O jei ir butu teismu praktika kitokia tai darba susirasti dideliu problemu nera juk  ax.gif

Atsakyti
sveikos,as cia paskaiciau ir nutariau parasyti apie savo situacija. padaveme su vyru skirybu savo susitarimu, paraseme kad vaiko gyvenamoji vieta bus su vyru kadangi jis turi buta, o as nuomoju buta... vyras sunu tikrai myli, rupinasi, taciau man yra labai sunku ir manau kad vaikui yra taip pat negerai kai su manimi praleidzia palyginus mazai laikosutikau tik del to kad pavargau su juo gincytis, jis pasake kad jokiu budu nesutiks kad vaiko gyvenamoji vieta butu nustatyta su manimi, as negaliu sau leisti nusisamdyti advokato, nes kiek zinau kad kaina skirybu per teismus, kai negali susitartiabi puses yra gan brangu ir kainuoja daug laiko bei nervu, ir taip bendravimas su vyru labai komplikuotas, noreciau kad bent klausimais del vaikucio galetumeme normaliai bendrauti... gal kas nors ptars ar bent savo nuomane pasakys, gal pades jusu nuomone nusiraminti arba imtis ryztingesniu veiksmu...
Atsakyti
QUOTE(novika85 @ 2008 06 29, 20:07)
sveikos,as cia paskaiciau ir nutariau parasyti apie savo situacija. padaveme su vyru skirybu savo susitarimu, paraseme kad vaiko gyvenamoji vieta bus su vyru kadangi jis turi buta, o as nuomoju buta... vyras sunu tikrai myli, rupinasi, taciau man yra labai sunku  ir manau kad vaikui yra taip pat negerai kai su manimi praleidzia palyginus mazai laikosutikau tik del to kad pavargau su juo gincytis, jis pasake kad jokiu budu nesutiks kad vaiko gyvenamoji vieta butu nustatyta su manimi, as negaliu sau leisti nusisamdyti advokato, nes kiek zinau kad kaina skirybu per teismus, kai negali susitartiabi puses yra gan brangu ir kainuoja daug laiko bei nervu, ir taip bendravimas su vyru labai komplikuotas, noreciau kad bent klausimais del vaikucio galetumeme normaliai bendrauti... gal kas nors ptars ar bent savo nuomane pasakys, gal pades jusu nuomone nusiraminti arba imtis ryztingesniu veiksmu...


o argi Tau nepriklausys pusė buto? Ar negalėtų moraliai (ir materialiai) paremti Tavęs savi giminaičiai? Sunku ką pasakyti, bet, regis, Tu bijai savo vyro... Nepasiduok spaudimui
Atsakyti
nebent, jei sis butas buvo vyrui dovanotas, o ne paveldetas ar nupirktas.. tai tada zmonai skirybu atveju sio turto dalis nepriklauso. gal cia butent toks atvejis?
na o jei ne, tai tikrai neverta bijoti vyro ir kovoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(novika85 @ 2008 06 29, 20:07)
sveikos,as cia paskaiciau ir nutariau parasyti apie savo situacija. padaveme su vyru skirybu savo susitarimu, paraseme kad vaiko gyvenamoji vieta bus su vyru kadangi jis turi buta, o as nuomoju buta... vyras sunu tikrai myli, rupinasi, taciau man yra labai sunku  ir manau kad vaikui yra taip pat negerai kai su manimi praleidzia palyginus mazai laikosutikau tik del to kad pavargau su juo gincytis, jis pasake kad jokiu budu nesutiks kad vaiko gyvenamoji vieta butu nustatyta su manimi, as negaliu sau leisti nusisamdyti advokato, nes kiek zinau kad kaina skirybu per teismus, kai negali susitartiabi puses yra gan brangu ir kainuoja daug laiko bei nervu, ir taip bendravimas su vyru labai komplikuotas, noreciau kad bent klausimais del vaikucio galetumeme normaliai bendrauti... gal kas nors ptars ar bent savo nuomane pasakys, gal pades jusu nuomone nusiraminti arba imtis ryztingesniu veiksmu...

o kodel sunus su tavimi praleidzia tiek mazai laiko? nebent sutartyje nurodyta taip.
turtas daug ka reiskia skiriantis, taciau advokatai nors ir brangus, bet ikandama.
teismai brangus ir kainuoja daug nervu, tai tiesa, bet kalbama ne apie daikta, o apie vaika. kokie nuomone tavo butu ryztingesni veiksmai?
Atsakyti