Įkraunama...
Įkraunama...

Negražiausias automobilis

Čia visi taip giria savo mašiniukus, kad kodėl gi nepakritikavus kitokių. tongue.gif

Kokie automobiliai jums atrodo negražiausi, jų niekada nepirktumėte? Galbūt jie techniškai puikūs ar net gi geri, bet grožiu nepasižymi.

Man pvz prie vienų baisuokliškiausių Fiat Multipla

user posted image

Tikriausiai jį sukūrė apsirūkęs dizaineris, o apsirūkę Fiat vadovai palaimino kaip sėkmingą kūrinį biggrin.gif
Atsakyti
Aha,šitas ir man kai pirmą kart pamačiau,pasirodė kažkoks nevykęs rolleyes.gif
Dar nuo senų laikų labai negražūs seni Citroen XM ,tie,kur pusė užpakalinio rato uždengta skarda schmoll.gif ir Ford Ka unsure.gif
Atsakyti
dar ko gero nesu mačius mašinos, kurios pats modelis nepatiktų, nors ta pirma tikrai negraži. kad mašina man nepatiktų, turi būt aprūdijusi, apsilaupiusiais dažais, balta, ilga bagažine arba pusė automobilio (atseit smartas) rolleyes.gif
Atsakyti
Aš niekada nepirkčiau balto miniveno schmoll.gif . Šaldytuvai ant ratų.
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tikrai.
Atsakyti
Smartai baisus doh.gif nei mopedas, nei automobilis g.gif
Atsakyti
doh.gif ta pirmoji masinyte tikrai kad baisi
Atsakyti
Kai tik pamaciau temos pavadinima, pagalvojau, kad parasysiu apie multipla doh.gif Ziuriu, kandidatas nr.1 hihihi.gif Apsiruke ar ne, gamintojai kurti gali ka tik nori, bet is kur atsiranda zmoniu, kurie jas perka?! fear.gif

Dar vienas egzempliorius - Ford Scorpio 94-98 metu

user posted image
user posted image

Priekis kaip kokio buozgalvio doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sweet Dreams: 22 birželio 2008 - 11:25
ka norit ta sakykit bet renault megane tai schmoll.gif slykstesnes masinos nesu macius unsure.gif
user posted image
priekis pakenciamas dar bet galas tai doh.gif
user posted image
Atsakyti
Negražus Chrysler sedanas

user posted image

Dodge Nitro (ir panašios amerikietiškos "svajonės")

user posted image

Priekis toks neproporcionaliai didelis, kvadratinis, tikra "morda".
Atsakyti
QUOTE(smilsee @ 2008 06 22, 17:30)
ka norit ta sakykit bet renault megane tai  schmoll.gif  slykstesnes masinos nesu macius unsure.gif
user posted image
priekis pakenciamas dar bet galas tai doh.gif
user posted image

o man si labai simpatiska biggrin.gif
Atsakyti
ta pirmoji nuotrauka Fiat,tai kaip pamačiau pirmą kartą,sakau vyrui,kas čia per nesusipratimas doh.gif .
Apie smart,tikrai mažutės ir juokingos.O man dar nepatinka senesni mersai,na apmėtikit akmenimis,bet nepatinka.Netgi ir nauji nevisi.
Atsakyti