Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 9, kiekvienam po paparčio žiedą

QUOTE(rasų lanka @ 2008 06 26, 15:02)
Serga mano mamytė.Krūties ...IVst.

Noriu įnešti šiek tiek vilties...Vakar eilėje pas chemioterapeutę sutikau pagyvenusią moterį,tokio šviesaus veido ir sielos. 2000-aisias m.jai buvo diagnozuota 4 st.krūties v. Matote,7,5 metų ji gyvena! Tikiuosi,ir toliau gyvens... Dabar,tiesa,virš raktikaulio esnčiuose limfmazgiuose(?) rado v.ląstelių,todėl švitina.

Sėkmės Jums,nenuleiskit rankų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 06 26, 15:02)
Serga mano mamytė.Krūties ...IVst.Dabar turėsime gauti chemiją Paklitaxelis +gemzaras.Žinau,kad Gemzaras lašinamas 1-ą ir 8-ą dieną.Ar po 2-os dalies t.y.8-os dienos šalutiniai poveikiai tokie pat kaip ir po 1-os dienos?Ar lieka dar laiko atsigauti iki kito karto?Labai dėkoju.Visoms sėkmės ir šviesių dienelių.


Mano tokia. Kaip aš sakau, nėra jau taip blogai, nes nebeturi ko bijoti. Tie, kuriems nustato mažesnes pastovioje įtampoje: atkrisiu, neatkrisiu. Mes su IV, turime tik vieną tikslą kuo ilgiau ir kokybiškiau gyventi. Savęs neapgaudinėjam ir žinom, kad anksčiau ar vėliau gausim žinią. Visiško išgijimo paprastai nebesitikima.
Gavau Jūsų mamai paskirtą gydymą ir baigiau tik prieš porą mėnesių. Gydymas nėra sunkus, tai viena lengvesnių gydymo schemų. Taip sakė mano gydytoja. Aš jį pernešiau gana sunkiai, bet tai labai individualu. Laiko atsigavimui užteks. Pirmosios dalies metu yra lašinamas miksas: paklitakselis + gemzara, paklitakselio dalis % yra didesnė, todėl labiau reiškiasi paklitakseliui būdingi šalutiniai požymiai.
Pykinimo, po pirmos dalies, bent man, nebuvo, Zofranas sėkmingai jį nuimdavo. Po antros dalies: gemzaros, Zofrano namie net neleisdavau, suleisdavo tik prieš lašinimą skyriuje, laikoma, kad gemzara pykinimo nesukelia.
Kraujo kritimas būdavo po antrosios dalies, bet ar taip pat bus Jums, nežinau. Atsistatydavo gana greitai, jei reikėdavo grasalvos, tai nedielio kiekio 1, 2 ampulių.
QUOTE(upsikaz @ 2008 06 26, 17:03)
Straipsnis šiandienos "Lietuvos ryte"...

2005 m. dalyvavau vaisto tyrime, manau, kad jis yra saugus.
Atsakyti
Labai ačū už palaikymą.Pirmą chemiją mes baigėme kovo mėnesį.Toliau buvo švitinimai.Chemija buvo docetaxelis 6 kartai.Deja davė atsikvėpti po švitinimų 24 dieneles ir vėl į mūšį.Kadangi mamytei labai krisdavo kraujo spaudimas,tai gydytoja pasakė,kad dabar iš pradziu duos vieną paklitaxelį,pažiūrės,kaip toleruoja.Jei gerai-pridės Gemzarą.Tai ta pirma dozė jau buvo prieš savaitę.2 paras žvėriškai skaudėjo raumenys ir kaulai.Pasiskambinome gydytojai,kuri patarė išgerti dexametazono.Palengvėjo.Tai sunkios dienos mums buvo tik 3,ko nepasakysi apie prieš tai buvusius kartus.Tik keista buvo tai,kadKraujo spaudimas,atvirkščiai,buvo labai sukilęs tas dienas.Todėl pamaniau,kad didžiuosius šalutinius poveikius gal sukelia Gemzaras? g.gif Mamytei kraujukas irgi krenta,tai iškart ,kai gauname chemiją,tai gauname ir Grasalvos ar Neopogeno.Viltis visada yra.Niekada gyvenimas neatrodė toks gražus kaip šiandien,o artimieji tokie mylimi.Ir taip kiekvieną dieną.Tikiousi ir rytoj taip bus.
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 06 26, 18:46)
Niekada gyvenimas neatrodė toks gražus kaip šiandien,o artimieji tokie mylimi.Ir taip kiekvieną dieną.Tikiousi ir rytoj taip bus.

auksiniai žodžiai. dar pridurčiau - kantrybė, pakanta, įsiklausymas. vis primenu sau, kokia laimė, kad galiu rūpintis savo mama... 4u.gif

truputį ekskursas - šiandien po lašinimo, grįždamos iš onk. ligoninės, užsukome į greta esančią gėlių bazę (sužinojau apie ją iš mergaičių kaktusų forume mirksiukas.gif ). žinokit - atgaiva sielai ir rojus akims wub.gif jau nekalbant apie dvigubai mažesnes nei parduotuvėse kainas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo upsikaz: 26 birželio 2008 - 20:21
Mergaites, pas mane liko du DUROGESIC pleistrai vienas 50, kitas 75 mikrogramų. Nežinau, gal negalima jo siūlyti, juk jis kompensuojamas, tai kam būtinas tai tas ir gauna, bet aš juk irgi neišmesiu g.gif Tai net nežinau, jei kam reikia tai rašykit.
Taip pat turiu TENA sauskelnių, nepraplėštą pakuotę ir kita pakuotė biški išnaudota, jei reikia rašykit.
Visoms stiprybės ir tikėjimo 4u.gif
Atsakyti
Labas
išgirdau apie vaistą metastazių profilaktikai-Wobe-Mugos E.
kaina įspūdinga 100 tabl-540 lt

http://www.vaistai.l...word=Wobe-Mugos

Gal kas yra bandęs?
Ar tikrai gerai ir kiek tokių pakuočių reikia.Vienos-dviejų manau neužtektų , o jei gerti metus tai ...
Atsakyti
QUOTE(Gabija. @ 2008 06 29, 21:58)
Labas
išgirdau apie vaistą metastazių profilaktikai-Wobe-Mugos E.
kaina įspūdinga 100 tabl-540 lt

http://www.vaistai.l...word=Wobe-Mugos

Gal kas yra bandęs?
Ar tikrai gerai ir kiek tokių pakuočių reikia.Vienos-dviejų manau neužtektų , o jei gerti metus  tai ...

Suraskit ankstesnese temose Vyturelio zinutes, ji ilgai vartojo si papilda ir dalinosi patirtim.
Atsakyti
QUOTE(Gabija. @ 2008 06 29, 21:58)
Labas
išgirdau apie vaistą metastazių profilaktikai-Wobe-Mugos E.

prieš nepilnus metus aktyviai domėjausi šiuo vaistu, konsultavausi su dviem onkologais - abiejų nuomonė dėl gydomųjų šio preparato savybių buvo itin skeptiška...
Atsakyti
QUOTE(upsikaz @ 2008 06 30, 01:18)
prieš nepilnus metus aktyviai domėjausi šiuo vaistu, konsultavausi su dviem onkologais - abiejų nuomonė dėl gydomųjų šio preparato savybių buvo itin skeptiška...

upsikaz, norėčiau pasitikslinti, ar dėl Wobenzym ar dėl Wobe-Mugos® E tokia nuomonė buvo?
Kodėl?
Atsakyti
Gabijai,dėl Wobe-mugos.Kaip tik prieš porą savaičių apie jį šnekėjau su mamos gydytoja.Ji pasakė,kad tai pinigų išmetimas į balą.Nors lankstinuką apie šį vaistą pasiėmiau tam pačiam chemoterapiniam skyriuje.Ten surašytos visos dozės chemoterapijos ir švitinimo metu,taip pat kai nėra metastazių ir kai jos yra.Esant metastazėms tablečių kiekis gali būti didinamas iki 5 tab. 4 kartus per dieną.Rekomenduojamas ilgalaikis gydymas.Suprantu,jei turi pinigėlių gali gydytis visą gyvenimą.Nežinau,aš kažkodėl tikiu tuo vaistu,bet galimybės menkos.Ir dar kyla klausimėlis,jei nustotume vartoti po ilgo vartojimo,ar neįvyktų atvirkštinė reakcija ir nesugrįžtų viskas su kaupu? g.gif Ir vėl klausimas - tai gal net nepradėti jo vartoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabija. @ 2008 06 29, 21:58)
Gal kas yra bandęs?

Aš bandžiau. Gėriau metus laiko po pirmo gydymo. Atsimenu,kas mėnesį kainuodavo apie 700 lt. Visą mamos parduotą sodą "suvartojau"... unsure.gif
Atsakyti
Gal sudomins informacija apie panasu vaista i Wobe-Mugos. Veikimo principas - tie patys enzimai Skaityti cia http://www.cytopharm...op/features.asp
Galima parsisiusti ir kaina zymiai mazesne.
Mano onkologe skeptiskai ziuri ne tik i Wobe - Mugod, bet ir i Helixora (amalo preparatai), Angio celli. Onkologams priimtinas gydymas tik chemoterapija ir svitinimas. Visa kita ligonio reikalas. Kai paklausiau apie siuos vaistus, pasake, kad nepakenks. Bet mums reikia kad padetu!.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZoVi: 30 birželio 2008 - 09:26