Įkraunama...
Įkraunama...

Appetite stop

jau 5ta diena kaip geriu "Apetite Stop".Istikruju ji naudojant, nesinori valgyti.Parasyta, kad galima gerti 2-3kapsules per diena, bet as geriu1-2kapsules, nes bijau, kad per staigiai svoris nepradetu kristi.Bet valgyti, tai tikrai nesinori!!!!!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pupux @ 2007 12 23, 12:51)
jau 5ta diena kaip geriu "Apetite Stop".Istikruju ji naudojant, nesinori valgyti.Parasyta, kad galima gerti 2-3kapsules per diena, bet as geriu1-2kapsules, nes bijau, kad per staigiai svoris nepradetu kristi.Bet valgyti, tai tikrai nesinori!!!!!!! thumbup.gif

O kokie nors salutiniai poveikiai pasireiskia? Galvos skausmas, pykinimas, sirdies plaikimo padaznejimas ir pan.
Atsakyti

Aš irgi pradėjau naudoti, jokių šalutinių poveikių, apetitas sumažėjo, tik nežinau ar ilgai.
Atsakyti
Jie yra augalinės kilmės.Korėjos pušies riešutų aliejus kapsulės. Manau neturėtų blogai veikti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 20 balandžio 2012 - 13:56
cia daugiau info :

as labai patenkinta situo preparatu- tikrai mazina apetita! bigsmile.gif atsikraciau 5kg ir dar ne pabaiga biggrin.gif
geriu tik po 1 kapsule, tai man menesiui uztenka ax.gif jokio salutinio poveikio thumbup.gif na jo ir neturetu buti, juk cia naturalus produktas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebriuke: 26 gruodžio 2007 - 23:49
bandziau, isgeriau 2 pakuotes, visiskai jokio efekto, apetitas kaip buves....
man kazkada padejo numesti svori tik Reductil ir dabar vel padeda. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silan: 19 kovo 2008 - 18:15
Labas! Aš vakar pradėjau naudot. Tikrai išgėrus po 30min prapuola apetitas ir nesinori valgyt apie 3 val. Tai aš vieną kapsulę išgėriau 20 val, o kitą 23 val. Dieną negersiu, nes apetitas normalus, tik vakarais kaip dramblio... Truputį skaudėjo galvą ir lyg pilvą papūtė. Žiūrėsiu, kaip bus šį vakarą smile.gif
Atsakyti
Vakar vakare išgėriau Appetite stop. Tai va - tikrai valgyti visai nesinorėjo 3 val. Kadangi aš esu "vakarinė ėdikė", tai gėriau 20 val ir 23. Apie maistą net minties nebuvo. smile.gif Žiūrėsiu, kai bus toliau.
Atsakyti
4u.gif Kol kas man padeda. Nežinau, kaip bus toliau, bet per 5 dienas numesti 2kg man labai patiko. Velykos truputį pamaišė, bet jos jau baigėsi. Aš vakare suvalgydavau labai daug. g.gif O dabar tikrai nesinori valgyt. Dieną valgau normaliai. vakarieniaujant išgeriu vieną, kapsulę, po kokių trijų val - kitą ir taip sulaukiu nakties. clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Madilana @ 2008 04 03, 18:22)
O su Apetite Stop kas nors pamete nors kiek kg?


Mano draugė liekninasi- vartoja sita preparata smile.gif nezinau kiek tiksliai numete kg, bet per kelis menesius gerokai apkudo thumbup.gif sake pagaliau susitvarke su vakariniu apetitu smile.gif vaistininke jai rekomendavo gerti pusvalandi pries, jeigu norima suvalgyti maziau maisto arba valgio metu, kad nesinoretu po valgio uzkandziauti cool.gif as irgi zadu pradeti ji gerti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolegė: 03 balandžio 2008 - 17:32
QUOTE(Madilana @ 2008 04 03, 19:22)
Na kaip jums merginos sekasi, kas geria Opali?  Ar dar lieknejat po truputi? Ka jis daro - malsina apetita? ax.gif

O su Apetite Stop kas nors pamete nors kiek kg?

Na aš naudojau APPETITE STOP,bet svoris šiaip nekrito,dabar laikausi dietos ir negeriu jo,tai per 10d. būsiu atsikračiusi 5 kg.,dar nebevalgau saldainių,o taip pirkdavau kilogramais o ne gramais blush2.gif ,taip kad tie visi papildai be papildomų pastangų kaip ir nieko neduoda mastau.gif o esu išbandžius veveik visus,tik pinigų išmetimas blink.gif ,o su sportu aš nedraugauju 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Dziugu,kad kazkam padeda.. Na o man Apetite stop- absoliuciai nepadejo sad.gif Sugeriau 1 pakuote ir daugiau nebepirksiu. Visiskai jokio sotumo jausmo nesukelia, vakarais est noriu kaip zveriukas, apetitas diena - ziauriai geras . Taigi, su juo sekmingai storejau unsure.gif
Atsakyti