Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužių medžiagos. Kaip nešiojasi?

Tai vat. Nusibodo nusipirkt ką nors ir po to nešiot apsipūkavusį. Kokia medžiagos sudėtis turi būti, kad gerai nešiotųsi?
Atsakyti
QUOTE(Geismas @ 2008 06 24, 16:13)
Tai vat. Nusibodo nusipirkt ką nors ir po to nešiot apsipūkavusį. Kokia medžiagos sudėtis turi būti, kad gerai nešiotųsi?

Priklauso nuo to, ka tu nori siutis, juk vienokia medziaga svarkam, kitokia kelnem ir dar kitokia sijonam.
Atsakyti
QUOTE(Geismas @ 2008 06 24, 20:13)
Tai vat. Nusibodo nusipirkt ką nors ir po to nešiot apsipūkavusį. Kokia medžiagos sudėtis turi būti, kad gerai nešiotųsi?


akrilas drabuziu sudetyje nera labai gerai, burbuliuojasi, bet siltas, medvilne teplus pluostas, poliesterio mazas dregmes sugeriamumas, vilna labai tinka ziemai ir rudeniui nes yra silta ir gali sugert labai daug vendens ir nebut slapia, viskoze tysta ir labai pazeidziama tampa kai suslampa.silkas neatsparus saulei ir aplinkai...be to linas laba igerai vasariniams drabuziams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidulla: 24 birželio 2008 - 18:50
Mano nuomone, akrilas visai nešiltas schmoll.gif Šilta vilna įvairi ax.gif Akrilas nėra toks išvaizdus, o vilną reikia labai saugoti, skalbti specialiais skalbikliais. Polisterio medžiagos rūbus nešiosi ilgai, nes jie gerai laikosi (bent jau man). Linas gerai, bet labai glamžosi, sunku lyginti ir jis vasarai tik. Medvilnė labai gerai, natūralu, bet trumpiau tarnaus nei polisteris. Viskozė maloni kūnui (kokybiška), bet netruks apsibumbuluoti. daugiau nelabai žinau. Bet man maloniausia medvilnė ir kašmyro vilna. ax.gif
Atsakyti
Turiu 100 procentų medvilnės džemperiuką tokį. Nržinau net ką ir galvot... Kaip manot nešiosis normaliai? O gal kokių spec. pfriežiūros priemonių imtis? rolleyes.gif
Atsakyti
Medvilnė nereikalauja spec.priemonių, bet blogiau nebus jei plausi su kokiu švelniu skalbikliu mirksiukas.gif
Atsakyti
hm, jei megztukas spalvotas tai siulyciau plovikli labai sauganti spalva. deja medvilne greit nusiskalbia verysad.gif

as kai perku ruba tai stengiuosi ziureti, kad butu medvilne, vis delto man ji maloniausiai nesiojasi.
Atsakyti
Aš taip pat pripažįstu tik 100 % medvilnę, nes geriausiai nešiojasi ir yra prie kūno maloniausia.
Atsakyti
Kalbant apie maikutes- bliuzkutes, perku tik medvilnę su 3-5 proc. elastano. Idealu thumbup.gif
Atsakyti
savaime aisku,kad naturalus pluostai nusinesioja.juk jie ne amzini.
amzinai tempia nebent sintetika.
Atsakyti
Sveikutės, nusipirkau labai gražų švarkelį, galvojau jis labai susiglamžęs, dar pagalvojau, kad matyt kažkur bet kaip sugrūdus buvo g.gif parėjus namo lyginu, lyginu, o jis pasirodo glamžytas doh.gif o man jo reikia į valstybinę įmonę darbui, o atrodo nei šiaip nei taip. Girdėjau kad glamžymą galima "nuimti" kažkame išskalbus, gal kas žinot, padėt? 4u.gif
Atsakyti
geriau palik kaip yra, ir pasistenk dar labiau suglamžyt, nes jei rūbas pritaikytas būti suglamžytu, tai išlygintas atrodys nekaip wink.gif
Atsakyti