Įkraunama...
Įkraunama...

Mirenos išėmimas

Buvau siandien pas gydytoja issimti Mirena. Turiu ja beveik penkis metus, ir jau norim leliuko. Bet gydytojas negalejo jos isimti nes nerado jos siulu doh.gif Parase siuntima pas ligonines ginekologa kur spirales teks ieskoti ultragarsu. Sako kad labai retai, bet tokie dalykai pasitaiko. Jauciuosi, svelniai tariant, pasimetus unsure.gif Ar teko kam susidurti su panasia problema?
Atsakyti
QUOTE(Gintarėtarė @ 2008 06 24, 23:07)
Buvau siandien pas gydytoja issimti Mirena. Turiu ja beveik penkis metus, ir jau norim leliuko. Bet gydytojas negalejo jos isimti nes nerado jos siulu doh.gif Parase siuntima pas ligonines ginekologa kur spirales teks ieskoti ultragarsu. Sako kad labai retai, bet tokie dalykai pasitaiko. Jauciuosi, svelniai tariant, pasimetus unsure.gif Ar teko kam susidurti su panasia problema?

O kada paskutinį kartą tikrinais siūlus? nes aš irgi turiu Mireną apie pora metų tai kas pusmetį reguliarai nueinu pas ginekologę apžiūrai ir ji pamini kad viskas gerai siūliukai matosi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(P@nter@ @ 2008 06 25, 14:32)
O kada paskutinį kartą tikrinais siūlus? nes aš irgi turiu Mireną apie pora metų tai kas pusmetį reguliarai nueinu pas ginekologę apžiūrai ir ji pamini kad viskas gerai siūliukai matosi  blink.gif



Na o as kaip turbut dauguma, isidejau ir pamirsau ax.gif Neberandu laiko nueiti pasitikrinti, nors dar tik metai praejo doh.gif
Atsakyti
cia as tikriausiai labai apsileidusi nes pirma karta isidejau ir tik po 5 metu issiemiau.ir kita isidejau tai jau 2 metai.OAPIE PIRMOSIOS SIULUS TAI PRANESDAVO VYRAS NES PER TRUMPAI NUKIRPO TAI JIS JUOS JAUTE ,O DABAR PALIKO ILGESNIUS TAI GAL REIKES UZKLAUSTI
Papildyta:
QUOTE(P@nter@ @ 2008 06 25, 14:32)
O kada paskutinį kartą tikrinais siūlus? nes aš irgi turiu Mireną apie pora metų tai kas pusmetį reguliarai nueinu pas ginekologę apžiūrai ir ji pamini kad viskas gerai siūliukai matosi  blink.gif


TAI SAKO, KAD JIE PASISLEPIA GIMDOS VIDUJE ,GAL NIEKO TOKIO
Atsakyti
tikrinausi pries metus, pries tai irgi kas metus uzsukdavau, viskas buvo gerai... dar nebuvau ligoninej, kai susitvarkysiu, parasysiu kas ten per chiudai g.gif bet zhodzhiu praneshkit visom turinciom, tegu tikrinas reguliariai. net nebuvo minties man kad taip gali nutikti blink.gif
Atsakyti
Man taip pat dingo siūlai, ir visa tai tik praėjus 3 mėnesiams po įdėjimo...jau galvojau,kad būsiu pametus spiralę, bet su echoskopu ją atrado, tik vat nežinau kaip po 5 metų reiks išimt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarėtarė @ 2008 06 24, 23:07)
Buvau siandien pas gydytoja issimti Mirena. Turiu ja beveik penkis metus, ir jau norim leliuko. Bet gydytojas negalejo jos isimti nes nerado jos siulu doh.gif Parase siuntima pas ligonines ginekologa kur spirales teks ieskoti ultragarsu. Sako kad labai retai, bet tokie dalykai pasitaiko. Jauciuosi, svelniai tariant, pasimetus unsure.gif Ar teko kam susidurti su panasia problema?

Laba diena.
Man taip buvo su varine spirale.Pirma karta kai pastate ,tai viskas gerai buvo,po 5 metu iseme gyd.O jau kai antra karta pastate tai ilga laika irgi nevaiksciuojau pas gyne,o kai nuejau,tai patikrinus ,sako ,kad jus neturite spirales.Na galvoju sakis ir idomu kaip as cia taip ja nepastebejus pameciau.Jau buvo gal praejus 3 metai.Padare ehoskopija ir sake ,kad ji labai gerai ant dugno guli,bet siulai labai trumpi ir isimti bus problema.Mano nervu uzteko tik vieneriems metams,as vis bijojau to momento ,kai teks isimineti.Nuejau anksciau,nes jau nervai nebelaike.Ir ka ji man bande istraukti kaip galejo ,bet niekoneisejo,teko saldyti ir daryti pasakyciau toki valyma su "saukstu",kad pagauti siula.Aisku buvo labai nemalonu,bet kentejau ,nes gyd sake ,kad jei ir taip neiseis tai teks vaz i ligonine.Bet su "saukstu"ji man istrauke,aciu dievui.Abortu ir valymu savo gyvenime nedariau ,tai negaliu palyginti,na jausmas tai tikrai nekoks.Nuo tuo laiku naudoju Kt ir tikrai kol kas viskas gerai,tfu,tfu,tfu...
Atsakyti
QUOTE(Laura1975 @ 2008 07 06, 11:42)
Laba diena.
Man taip buvo su varine spirale.Pirma karta kai pastate ,tai viskas gerai buvo,po 5 metu iseme gyd.O jau kai antra karta pastate tai ilga laika irgi nevaiksciuojau pas gyne,o kai nuejau,tai patikrinus ,sako ,kad jus neturite spirales.Na galvoju sakis ir idomu kaip as cia taip ja nepastebejus pameciau.Jau buvo gal praejus 3 metai.Padare ehoskopija ir sake ,kad ji labai gerai ant dugno  guli,bet siulai labai trumpi ir isimti bus problema.Mano nervu uzteko tik vieneriems metams,as vis bijojau to momento ,kai teks isimineti.Nuejau anksciau,nes jau nervai nebelaike.Ir ka ji man bande istraukti kaip galejo ,bet niekoneisejo,teko saldyti ir daryti pasakyciau toki valyma su "saukstu",kad pagauti siula.Aisku buvo labai nemalonu,bet kentejau ,nes gyd sake ,kad jei ir taip neiseis tai teks vaz i ligonine.Bet su "saukstu"ji man istrauke,aciu dievui.Abortu ir valymu savo gyvenime nedariau ,tai negaliu palyginti,na jausmas tai tikrai nekoks.Nuo tuo laiku naudoju Kt ir tikrai kol kas viskas gerai,tfu,tfu,tfu...


brrrr... nekaip skamba verysad.gif skambinsiu ir as rytoj paskubinti daktarus, kad greiciau atliktu ka reikia ir butu taskas blink.gif blink.gif vis laukiu "talonelio"...
Atsakyti
sveiki,
kaip issisprende problema autorei, atsakimo dar nera.
beje mane labai neramina kaip po isemimo sekasi pastoti ir isnesioti kudiki, info visai nera sia tema.
bukite geros jai ka nors zinote parasykite.
aciu is anksto
Atsakyti
o cia tai "geras" bajeris su tais siulais, as mirena esu isidejus 9 menesius ir vis nenueinu pas daktare pasitikrinti, reiks ir man registruotis, bo idomu dabar su tais siulais pasidare. Man daktare buvo sakius, kad aspati tu siulu neieskociau ax.gif
Atsakyti
buvau siandien ligoninej - ir ten nerado siulu. Sako arba iskrito, arba i vidu sulindo. Sakau iskristi negalejo, nes man menesiniu nera. Zodziu uzrase rentgenui kad atrastu kur ji yra ir tada vel i ligonine, trauks chirurgiskai, su nuskausminamaisiais marins ir t.t. visa dienele teks ligoninej praleisti. As kai ligoniniu kaip velnias baznycios bijau, tai dar baisiau darosi. Gal kam teko tokia procedura patirt, apsvieskit, nes ir negaliu sulaukt kada ta daikta is manes istrauks, ir bijau pasekmiu ar kad dar blogiau nebutu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarėtarė @ 2008 09 16, 23:49)
buvau siandien ligoninej - ir ten nerado siulu. Sako arba iskrito, arba i vidu sulindo. Sakau iskristi negalejo, nes man menesiniu nera. Zodziu uzrase rentgenui kad atrastu kur ji yra ir tada vel i ligonine, trauks chirurgiskai, su nuskausminamaisiais marins ir t.t. visa dienele teks ligoninej praleisti. As kai ligoniniu kaip velnias baznycios bijau, tai dar baisiau darosi. Gal kam teko tokia procedura patirt, apsvieskit, nes ir negaliu sulaukt kada ta daikta is manes istrauks, ir bijau pasekmiu ar kad dar blogiau nebutu  doh.gif

Namaloni bus procedura.Nuskausmins,bet vidui vistiek jausi kaip koki mikroaborta daro.laikykis 4u.gif
Atsakyti