Įkraunama...
Įkraunama...

Panevėžio dvynukai

Kaip sekasi Panevezio dvynuku mamytems?


butu smagu susitikti ir paplepeti bigsmile.gif
o musu kinderiukams dvynukams pazaisti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džinė: 24 lapkričio 2008 - 11:59
registruojuos naujoj temelej 4u.gif

laukiam ir daugiau dvynuku mamyciu. idomu pasidalinti patarimais ir patirtimi, ar siaip paplepeti biggrin.gif
Atsakyti
valio! jau dvi mamos ir 4 leliukai!!!!!!! ax.gif
Atsakyti
Kaip sakoma: "dėl sportinio intereso" :-) ir dėl įdomiosios statistikos :-) užsiregistruosiu ir aš :-)
Atsakyti
neresap, sveikinu su dvynukais, siaip tai sveikinu visas mamytes, bet neresap pagimde per mano gimtadieni 4u.gif 4u.gif ax.gif
Uzsukit i dvynukai 2008, ten mes bedavojames ir dalinames patirtimi visos, bus malonu dar ir daugiau mamuliu sulaukus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(svenag1978 @ 2008 06 26, 19:11)
neresap, sveikinu su dvynukais, siaip tai sveikinu visas mamytes, bet neresap pagimde per mano gimtadieni 4u.gif  4u.gif  ax.gif
Uzsukit i dvynukai 2008, ten mes bedavojames ir dalinames patirtimi visos, bus malonu dar ir daugiau mamuliu sulaukus biggrin.gif


aciu uz sveikinimus 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes. Smagumelis, kad musu panevezieciu mamyciu daugeja!
Beje, Neresap vaikuciu grazumelis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dija tokia princesyte, ir Simucio grazumas.
Papildyta:
QUOTE(svenag1978 @ 2008 06 26, 20:11)
neresap, sveikinu su dvynukais, siaip tai sveikinu visas mamytes, bet neresap pagimde per mano gimtadieni 4u.gif  4u.gif  ax.gif
Uzsukit i dvynukai 2008, ten mes bedavojames ir dalinames patirtimi visos, bus malonu dar ir daugiau mamuliu sulaukus biggrin.gif


o Neresap pagimde per mano vyro gimtadieni ax.gif
manosios irgi jaucio zenkle gimusios. bigsmile.gif
Atsakyti
kaip Panevezio dvynuku mamytem sekasi? 4u.gif
mes tai augame labai greitai. gydytoja sake, kad imant pagal standartus, tai bernelis mano jau ir per didelis smile.gif miega va abu isluze aukseliai mano, tai sakau pasisupermaminsiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neresap: 05 liepos 2008 - 10:55
QUOTE(neresap @ 2008 07 05, 12:55)
kaip Panevezio dvynuku mamytem sekasi?  4u.gif
mes tai augame labai greitai. gydytoja sake, kad imant pagal standartus, tai bernelis mano jau ir per didelis  smile.gif  miega va abu isluze aukseliai mano, tai sakau pasisupermaminsiu  rolleyes.gif

saunuoliai Jus, kad sparciai augate!!!!!!
broliukas pralenks sesute smile.gif

maniskes jau skiriasi 500 gr. pirmoji sveria 9 kg., kita -9,5 kg. Siaip pagal amziu jos atrodo coliukes, nors valgo nemazai.
Papildyta:
QUOTE(neresap @ 2008 07 05, 12:55)
kaip Panevezio dvynuku mamytem sekasi?  4u.gif
mes tai augame labai greitai. gydytoja sake, kad imant pagal standartus, tai bernelis mano jau ir per didelis  smile.gif  miega va abu isluze aukseliai mano, tai sakau pasisupermaminsiu  rolleyes.gif


Dijai atidejau laaaaaaaaaaaabai grazia suknyte. buvau uzmirsusi, kad tokia turiu . tai, kai radau - nei viena nebeilenda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aloevera @ 2008 07 09, 12:34)
saunuoliai Jus, kad sparciai augate!!!!!!
broliukas  pralenks sesute    smile.gif

maniskes jau skiriasi 500 gr. pirmoji sveria 9 kg., kita -9,5 kg. Siaip pagal amziu jos atrodo coliukes, nors valgo nemazai.
Papildyta:
Dijai atidejau laaaaaaaaaaaabai grazia suknyte. buvau uzmirsusi, kad tokia turiu . tai, kai radau - nei viena nebeilenda  lotuliukas.gif


tai brolis jau 1200g sunkesnis ir 4 cm didesnis mirksiukas.gif

buvom mes i kaimo turizmo sodyba su leliukais isleke vienai nakciai bigsmile.gif pasiganem po laukus, as proteli pravedinau nuo namu ir nuo vyro, tai dabar tokiu jegeliu nauju is kazkur atsirado ir vel norisi is namu kazkur begt lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neresap @ 2008 07 20, 12:31)


Tu vairuoji? Jei taip ,atlek pas mane i sodyba, tai atsipalaiduosim ;-). Leliam grynas oras,gerai miegos, o mums siek tiek ramybes smile.gif
Atsakyti