Įkraunama...
Įkraunama...

Kelintą valandą eiti miegoti?

Kelinta valanda gulgot miegoti nakciai? As tai stengiuosiu 9 vakaro, kad jau miegotu. Dazniausiai taip ir buna. O kaip pas jus?
Atsakyti
9 - 9.30 bet jeigu pramogaujam tai ir 10.30 pasitaiko, laimei jokių pervargimo požymių į lovytę ir labanakt.
Atsakyti
Tika dabar nuėjo šiandien, nors visalaik apie 21 miega, bet šiandien ožiai buvo cry.gif
Atsakyti
Pradedame ruoštis miegui 22 val. tačiau kol išsimaudom, pavalgom ir užmiegam ateina 23 val. Užtat mes miegam iki ryto 9 val biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2005 05 18, 23:25)
Tika dabar nuėjo šiandien, nors visalaik apie 21 miega, bet šiandien ožiai buvo cry.gif

Nu tie oziai pas visus periodiskai buna cry.gif biggrin.gif Bet ar ismiega visa nakti? Mano tai miega, atsikelia 8-9val. ryte. Manau, kad kai vaikas ismiega visa nakti labai svarbu. Turiu drauge, jos mazyliui 9 menesiai, tai jis iki siol keliasi kokius 5 kartus per nakti atsigerti ar siaip pabunda. sad.gif Ji sako, kad yra pripratus, bet kai maniske miega tai as neisivaizduoju tokio kelinejimosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Emulis @ 2005 05 19, 09:19)
Nu tie oziai pas visus periodiskai buna cry.gif  biggrin.gif  Bet ar ismiega visa nakti?  Mano tai miega, atsikelia 8-9val. ryte.  Manau, kad kai vaikas ismiega visa nakti labai svarbu.  Turiu drauge, jos mazyliui 9 menesiai, tai jis iki siol keliasi kokius 5 kartus per nakti atsigerti ar siaip pabunda. sad.gif  Ji sako, kad yra pripratus, bet kai maniske miega tai as neisivaizduoju tokio kelinejimosi  doh.gif



Mano Emilia eina miegoti 8 vakaro, iki veliau ji neisbuna. o ko jus taip velai vaikus guldot?
Atsakyti
QUOTE(Loretta @ 2005 05 19, 14:11)
Mano Emilia eina miegoti 8 vakaro, iki veliau ji neisbuna. o ko jus taip velai vaikus guldot?

Nu ne velai. As irgi kartais 8 vakaro bandau migdyti, ziurint kiek diena miegojo r kada atsikele. Jei labai zyzia tai guladau 8val. O kaip mogdot vaikus? As tai paguldau i lovele ir viskas, ji pati uzmiega. rolleyes.gif
Atsakyti
Mano vaikas eina miegoti 24-1 val. Anksčiau ji nenori, o aš jos specialiai niekada nemigdau - užmiega valgydama pieną. 23 val. dar valgo vakarienę. Man toks režimas labai gerai, nes tada ryte pamiega ilgiau - iki 8-10 val, o papo kelias tik 1 kartą apie 7 val smile.gif . Nes buvo, kad 22 val užmigdavo, tai tyčia žaisdavau ilgiau, kad nemiegotų ir ryte anksti nesikeltų smile.gif .
Gal ir keistas toks režimas, greičiau jo nebuvimas biggrin.gif, bet man toks thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arnika: 19 gegužės 2005 - 17:08
Musu vakarine rutina prasideda 8:30 (t.y. maudymas, valgymas) 9 val. jau gulim lovytej. Ismiega per visa nakti. Keliasi 7 ryto, ir dar labai daznai pavalges vel nuluzta biggrin.gif (kokiai valandikei, ar pusantros) thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kajote: 20 gegužės 2005 - 07:38
Čia kažkokie labai geri visų vaikai, net susinervinau sad.gif biggrin.gif Manasis irgi eina miegot apie 9 , bet naktį keliasi pavalgyt pora kartų ir iš ryto keliasi 6, 6.30, o kartais ir 5.30 pasitaiko schmoll.gif o beje, ar jūs maitinate krūtimi, kad taip gerai visą naktį išmiega? Sako, kad pradeda išmiegot, kai nostoja MP valgyt, mums jau beveik 7 mėnesiai, o mes dar vis užkandžiaujam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(leuleu @ 2005 05 20, 08:01)
o beje, ar jūs maitinate krūtimi, kad taip gerai visą naktį išmiega? Sako, kad pradeda išmiegot, kai nostoja MP valgyt, mums jau beveik 7 mėnesiai, o mes dar vis užkandžiaujam biggrin.gif



Aš krūtimi maitinu, tai nuo 8 mėn pradėjo miegot maždaug nuo 24 val iki 7 val, tada užvalgo ir dar pamiega kažkiek thumbup.gif . O ir anksčiau keldavosi maždaug 2 kartus, bet ne anksčiau 5 val smile.gif.

O draugė turėjo tikrai problemą dėl kėlimosi naktį, tik nustojo maitint ir miega ilgiausiai iškart - 15 mėn buvo vaikui, jai tik ritualo pasirodo reikėjo, o ne pieno smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arnika: 20 gegužės 2005 - 09:59
Maniske irgi velai uzmiega apie 23val.,anksciau niekaip. sad.gif Jai dar reikia koki pusvalandi issidukt ir tada sminga. biggrin.gif Nezinau,bet butent velai vakare jai kazkoks energijos antpludis uzeina. tongue.gif Beje nakti pabunda pora kartu uzkasti MP ir tada vel ramiai pucia i aki thumbup.gif o ,keliasi apie 8-9 val.
Atsakyti