Įkraunama...
Įkraunama...

Kinų pinigų medis / Pilea Peperomioides

Na va, ką tik įsigijau Kinų pinigų medį.
Štai koks dar mažutis

user posted image

Taip vadinamus lietuviškuosius jau turiu ir daug.

pažiūrėsim kas iš kiniško išaugs smile.gif


Šai apie juos info

http://www.maninfo.l....php/pageid/423



Atsakyti
Turiu ir as toki ax.gif Neseniai persodinau, tai dabar lapai dideli dideli bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2008 06 26, 22:50)
Turiu ir as toki  ax.gif Neseniai persodinau, tai dabar lapai dideli dideli  bigsmile.gif



Oi parodyk, kaip įdomu.

O ar greitai auga?
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2008 06 26, 23:17)
Oi parodyk, kaip įdomu.

O ar greitai auga?

Auga greit, jei patinka tongue.gif , ir vaikuciu priveda daug.Tai as ta motinini atidaviau, sau pasilikau didziausia vaika.Anas tai jau ir zydejo.Kazkaip nelabai ipatingai.Po pietu gal nufotkinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
štai maždaug trejų metų amžiaus "apsivaikavęs" biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 06 27, 11:01)
štai maždaug trejų metų amžiaus "apsivaikavęs" biggrin.gif

user posted image



o, geras, kaip jėgiškai atrodo. Man labai gražu.
O kadangi jau tokį užsiauginai, gal gali pasakyti kur jis labiau mėgsta būti. Ant palangės? ar mėgsta saulę?, tiesioginius spindulius ar pavėsį?

Kol mažiukas, tai laikysiu ant rytinės palangės.
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2008 06 27, 10:38)
o, geras, kaip jėgiškai atrodo. Man labai gražu.
O kadangi jau tokį užsiauginai, gal gali pasakyti kur jis labiau mėgsta būti. Ant palangės? ar mėgsta saulę?, tiesioginius spindulius ar pavėsį?

Kol mažiukas, tai laikysiu ant rytinės palangės.

nemėgsta perlaistymo ir labai tiesioginės saulės. Esu laikiusi ir ant rytinės palangės, dabar gyvena ant vakarinės, buvo per žiemą prie pietinio lango tai pavasariop pernešiau, nes lyg pradėjo ryškėti nudegimo žymės
Atsakyti
Aš ją laikau ant palangės.Tiesioginės saulės gauna tik vakare.Dabar lieju gausiai,žiemą saikingai.Kolkas labai gražiai auga,tankiai lapelius leidžia ir jau vaikuojas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 06 27, 11:01)
štai maždaug trejų metų amžiaus "apsivaikavęs" biggrin.gif

user posted image

gražuolis wub.gif
Atsakyti
laba 4u.gif labai grazi gele wub.gif norejau paklausti kazi ar kas is Telsiu supermamyciu neturetu sios gelytes vaikuciu ax.gif atsilyginsiu 4u.gif lauksiu az bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduter @ 2008 07 07, 11:53)
laba 4u.gif  labai grazi gele wub.gif norejau paklausti kazi ar kas is Telsiu supermamyciu neturetu sios gelytes vaikuciu ax.gif atsilyginsiu 4u.gif  lauksiu az bigsmile.gif




Kiek matau, tai labai greitai jinai auga ir vaikuojasi. Maniškė per nepilnus 2 mėnesius jau gerokai ūgtelėjo ir matau, kad jau iš žemelės vaikiukas kalasi thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 17 rugpjūčio 2008 - 18:14
as irgi tokia pasisodinau pries kelias dienas. Laukiu kol prades augti smile.gif thumbup.gif
Atsakyti