Įkraunama...
Įkraunama...

Vyro išejimai su draugais, žvejyba, medžiokle ir k

kaip manote, kaip daznai yra norma isejimai su draigais ar kiti pomegiai, kuriuose nera zmonos ir vaiku?
kas yra perdaug ir kada sakyti "gana"?
Atsakyti
QUOTE(pliusiukas @ 2008 06 26, 21:06)
kaip manote, kaip daznai yra norma isejimai su draigais ar kiti pomegiai, kuriuose nera zmonos ir vaiku?
kas yra perdaug ir kada sakyti "gana"?

Panaši tema jau yra čia 4u.gif
Atsakyti
1k per metus.
Atsakyti
net nezinau ka reiskia daznai-retai.. unsure.gif
kada norisi..kada nera kitu planu,nereik padet..laisvas laikas..prasom,visada bigsmile.gif
kazkaip nemastau tokiais klausimais leist-neleist...
susiplanuojam,jei nera planu..veikiam ka norim smile.gif
Atsakyti
Pas mus tikriausiai kaip ne pas visus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tiesiog musu draugai visi seimom,porom,tai jei einam-einam visi kartu thumbup.gif Beja maniskis nei zvejoja,nei medzioja,kitos pramogos mums patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandruliukas @ 2008 06 26, 21:22)
Pas mus tikriausiai kaip ne pas visus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Tiesiog musu draugai visi seimom,porom,tai jei einam-einam visi kartu  thumbup.gif  Beja maniskis nei zvejoja,nei medzioja,kitos pramogos mums patinka  biggrin.gif


nu as visiska oftopica padarysiu,bet negaliu ziuret i tavo avatara.iskart mirkset pradedu cry.gif ..
nu taip skaudziai atrod tos mergytes asaros cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2008 06 26, 22:41)
nu as visiska oftopica padarysiu,bet negaliu ziuret i tavo avatara.iskart mirkset pradedu  cry.gif ..
nu taip skaudziai atrod tos mergytes asaros cry.gif  cry.gif  cry.gif


cia tik avataras mirksiukas.gif nera ko mirkset,nors ta mergaite tikrai tokia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(soske @ 2008 06 26, 21:43)
1k per metus.


toks poziuris mano nuomones yra siaubiakas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenuoramukas @ 2008 06 27, 16:11)
toks poziuris mano nuomones yra siaubiakas... g.gif


drinks_cheers.gif visi mes laisvi. Tik galva ant peciu nepamirskim nesiotis. Tokie dalykai negali buti ribojami, nes progu buna daug ir jiems ir mums
Atsakyti
QUOTE(soske @ 2008 06 26, 21:43)
1k per metus.

Jei aš savąjį išleisčiau vieną kartą į metus, tai...net nežinau ką pasakyt, aš jį pati kartais "išvarau", nors ir ne perdaugiausia laiko kartu praleidžiam, bet man toks prisirišimas būtų nenormalus, na neištverčiau tiek laiko kartu, man reikia laisvės, jam taip pat.
Atsakyti
QUOTE(pliusiukas @ 2008 06 26, 21:06)
kaip manote, kaip daznai yra norma isejimai su draigais ar kiti pomegiai, kuriuose nera zmonos ir vaiku?
kas yra perdaug ir kada sakyti "gana"?

Riboti išėjimų negalima, nes kiekvienas turi laisvę į savo pomėgius, ir kiekvienas turi nuspręsti kiek jam reikia pabūti atskirai nuo šeimos. Aš nenorėčiau būti ribojama ir kiekvieną kartą atsiklausti ar tu, brangusis, mane išleidi. Šiuo atveju tinka posakis: "elgis su kitu taip, kaip nori, kad su tavim elgtųsi"
Atsakyti
Manau reikia iseiti tada kada nori. Labiausiai apgailetina kai trinasi aplinkui ir bando svelniai nupasakoti situacija ir drebant laukia kazkokio leidimo arba pritarimo.. geriau jau tiesiai sviesiai: noriu ir viskas. jei yra argumentu kodel negalima arba neimanoma viskas isspresta.
Atsakyti