Įkraunama...
Įkraunama...

Iš kelinto ciklo pastojote su pirmu vaikeliu?

Apklausa: Is kelinto ciklo pastojote su pirmu vaikeliu? (846 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikos visos esamos ir busimos Mamytes,

labai prasau sudalyvauti mano apklausoje. As dar deje esu tik planuojanciuju pirma vaikeli burelyje. Jau du ciklai ir nieko verysad.gif Dabar laukiam trecio ciklo rezultatu... O kad tik pavyktu...
Nes taip norisi kuo greiciau susilaukti to mazo stebuklelio.. Kartais tokios niurios mintys aplanko, kad gali tekti jo ilgai ilgai laukti ir tada baisu ir graudu pasidaro. Man beveik 27 metai, o dar noretusi ir antro vaikiuko, ir apie trecia pasvajoju... mirksiukas.gif
Ech, bet kad tik Dievulis bent viena padovanuotu musu seimai...

Pasidalinkite savo patirtimi, kiek Jums teko laukti savo mazuciu stebukleliu.


Labai visoms aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renacik @ 2008 06 27, 20:45)
Sveikos visos esamos ir busimos Mamytes,

labai prasau sudalyvauti mano apklausoje. As dar deje esu tik planuojanciuju pirma vaikeli burelyje. Jau du ciklai ir nieko  verysad.gif Dabar laukiam trecio ciklo rezultatu... O kad tik pavyktu...
Nes taip norisi kuo greiciau susilaukti to mazo stebuklelio.. Kartais tokios niurios mintys aplanko, kad gali tekti jo ilgai ilgai laukti ir tada baisu ir graudu pasidaro. Man beveik 27 metai, o dar noretusi ir antro vaikiuko, ir apie trecia pasvajoju... mirksiukas.gif
Ech, bet kad tik Dievulis bent viena padovanuotu musu seimai...

Pasidalinkite savo patirtimi, kiek Jums teko laukti savo mazuciu stebukleliu.
Labai visoms aciu  4u.gif  4u.gif  4u.gif


dar tikrai anksti pergyventi bigsmile.gif tuoj atkeliaus pas jus jūsų mažutėlis mirksiukas.gif mums pavyko per trečią ciklą, bet jau irgi buvau prisigalvojus visokių nesamonių blush2.gif beje, man irgi buvo beveik 27 metai kai pastojau rolleyes.gif sėkmės gaudant gandrus 4u.gif
Atsakyti
Mums tai pirmasis buvo netyčiukas, fainas netyčiukas. Pasiseks ir jums, atsipalaiduokit, pajauskit malonumą ir lelius pats ateis smile.gif
Atsakyti
mes tik suplanavome ir va,is karto ir netgi dvynukai thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,

o mes isvis nesisaugojome, bet pastojau tik praejus pusantro metu ax.gif ir minciu visokiausiu buvo, jau galvojome begti tikrintis abudu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dovilyteee:) @ 2008 07 07, 10:27)
mes tik suplanavome ir va,is karto ir netgi dvynukai thumbup.gif



Net susijaudinau, kaip nuostabu, kaip Jums pasisekė wub.gif wub.gif wub.gif

Papasakokit visos ne tik tai, kaip greitai Jus aplankė gandrai- bet ir kaip juos prišaukėte? Kokiu dažnumu darėte ND, ar stebėjote ciklą, kokių pastebėjimų turite, kokių patarimų toms, kurios dar tik pradeda- pasidalinkite patirtimi 4u.gif
Nes prisiskaitau visko, vienos daro ND tik per O, kitos kas antrą dieną, kitos- kas trečią, dar kitos pasitiki tam tikromis pozomis blush-anim-cl.gif
Ką supratau aš (dar iš patirties negaliu pasakyti), tai kad labai svarbu mylėtis ne dėl pareigos pastoti, vien apie tai galvojant, bet dėl geismo savo vyrui blush2.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Su pirmu vaikeliu pastojau per 2 ciklą. Man tuo metu jau buvo 27 m ir tai tikrai nėra taip jau ir daug. Tikrai tikiu, kad iki 35 metų bus ir antras, o trečią gimdysiu būdama 35 metų (jei anksčiau neateis mažiukas). Taip kad visoms ir viskam savas laikas.

O pastojau ND darydami kelis kartus per dieną visą savaitę iki O blush2.gif . taip jau gavos, kad tuo metu gyvenom ne kartu, ir tą ciklą kartu praleidom tik savaitę. wub.gif (iki tol nesimatę buvom 1,5 mėnesio) Jokių išskirtinių pozų, jokių akrobatinių triukų, tik begalinė meilė ir mėgavimasis vienas kitu blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Intimacy @ 2008 08 02, 18:41)
Net susijaudinau, kaip nuostabu, kaip Jums pasisekė  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Papasakokit visos ne tik tai, kaip greitai Jus aplankė gandrai- bet ir kaip juos prišaukėte? Kokiu dažnumu darėte ND, ar stebėjote ciklą, kokių pastebėjimų turite, kokių patarimų toms, kurios dar tik pradeda- pasidalinkite patirtimi  4u.gif
Nes prisiskaitau visko, vienos daro ND tik per O, kitos kas antrą dieną, kitos- kas trečią, dar kitos pasitiki tam tikromis pozomis  blush-anim-cl.gif
Ką supratau aš (dar iš patirties negaliu pasakyti), tai kad labai svarbu mylėtis ne dėl pareigos pastoti, vien apie tai galvojant, bet dėl geismo savo vyrui  blush2.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Aš pastojau per 2 ciklą. Pirmą ciklą nieko spec. nedariau, o antrą dariau O testus ir matavau BT. ND atlikinėjom tikrai ne pagal grafiką, bet pasistengėm, kad per O jie būtų atlikti ir mums pavyko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajūnė @ 2008 08 02, 21:10)
Su pirmu vaikeliu pastojau per 2 ciklą. Man tuo metu jau buvo 27 m ir tai tikrai nėra taip jau ir daug. Tikrai tikiu, kad iki 35 metų bus ir antras, o trečią gimdysiu būdama 35 metų (jei anksčiau neateis mažiukas). Taip kad visoms ir viskam savas laikas.

O pastojau ND darydami kelis kartus per dieną visą savaitę iki O  blush2.gif . taip jau gavos, kad tuo metu gyvenom ne kartu, ir tą ciklą kartu praleidom tik savaitę.  wub.gif (iki tol nesimatę buvom 1,5 mėnesio) Jokių išskirtinių pozų, jokių akrobatinių triukų, tik begalinė meilė ir mėgavimasis vienas kitu  blush2.gif  wub.gif



QUOTE(Loxxy @ 2008 08 04, 15:04)
Aš pastojau per 2 ciklą. Pirmą ciklą nieko spec. nedariau, o antrą dariau O testus ir matavau BT. ND atlikinėjom tikrai ne pagal grafiką, bet pasistengėm, kad per O jie būtų atlikti ir mums pavyko  thumbup.gif


4u.gif
Na štai, abi naudojote OT ir Jums labai padėjo, jau turite rezultatus wub.gif
Sveikinu, labai gera girdėti, kad daug kam netenka labai ilgai laukti savo žirniuko- labai tikiuosi, kad ir mums taip bus wub.gif
Jei ką, reikės taip pat pagalvoti apie OT ax.gif
Atsakyti
Mums pavyko is karto smile.gif .
Atsakyti
Mums pavyko is pirmo ckilo, ko pati nesitikejau doh.gif Buvau pasiruosus ilgam planavimui blush2.gif ND atlikinejom beveik kiekviena diena blush2.gif Idomu kaip dabar bus su antru vaikiuku.... noretusi kad vel taip greitai pavyktu wub.gif
Atsakyti
Du vaikai is antro ciklo, treciaji ilgiau teko pagamint, bet irgi greit 4u.gif
Atsakyti