Įkraunama...
Įkraunama...

Reta infekcija

Apie toksoplazmoze turbut girdejome daugelis, platintojai naminiai gyvunai, ypac nerekomenduojama nesciajai kontaktuoti su katemis... Bet neseniai atradau dar viena man iki siol nezinoma infekcijos saltini. Man tai buvo ypac aktualu, nes neseniai atsikrausciau gyventi i rajona ir vyras dirba ukyje, augina, priziuri avis... Pasirodo, nesciosioms reikia vengti kontaktu su besiėriuojanciomis ar neseniai ėriuką atsivedusiomis žindanciomis avimis bei ėriukais... Liga -chlamidiozė, galinti sukelti persileidima. Sia info radau anglu autoriu rasytoju knygoje. Mano gydytoja tik pagusciojo peciais ir patare nelisti prie jokiu keturkoju.

Man butu idomu suzinoti daugiau apie tai. Ar galetu infekcija perduoti vyras, ant drabuziu ar panasiai? Budama pirmajame trimestre kontaktavau su avimis, nors jos pradejo eriuotis veliau... Ar infekcija,jei ji pakliutu i organizma, gali itakoti negimusi kudiki? Gal zinote kokiu budu infekcija perduodama, per krauja ar pan?
Labai aciu is anksto, jei suteiksite nors kokios informacijos apie tai. Man tai labai svarbu.
Atsakyti

Chlamidiozė pavojingiausia moteriai tos rūšies,kuri pažeidžia lytinius takus.Ji plinta lytiniu būdu.Kita chlamidijų rūšis sukelia kvėpavimo takų infekcijas.Apsikrečiama t.p.nuo žmonių.
Kad avys platina šią infekciją,išgirdau pirmą kartą.Atvirai pasakius,nelabai tikėtina.Gal tai rašytojo fantazijos vaisius...Pasidomėsiu.Jei rasiu patvirtinančių faktų-parašysiu.
Sėkmės nešioti nėštumą.
Atsakyti
QUOTE (Erika Čerškuvienė @ 2004 02 29, 18:27)
Chlamidiozė pavojingiausia moteriai tos rūšies,kuri pažeidžia lytinius takus.Ji plinta lytiniu būdu.Kita chlamidijų rūšis sukelia kvėpavimo takų infekcijas.Apsikrečiama t.p.nuo žmonių.
Kad avys platina šią infekciją,išgirdau pirmą kartą.Atvirai pasakius,nelabai tikėtina.Gal tai rašytojo fantazijos vaisius...Pasidomėsiu.Jei rasiu patvirtinančių faktų-parašysiu.
Sėkmės nešioti nėštumą.

Labai aciu uz atsakyma... sia info isskaiciau britu autores knygoje, June Thompson "Nestumas: nuo pastojimo iki gimdymo". Gal ir sunku patiketi, kad galima uzsikresti nuo aviu, bet gal jos besieriuodamos isskiria ka nors panasaus i sias bakterijas... siaip ar taip as linkusi tiketi, nes ziurint i lietuvos praktika, informacijos tikrai nera pakankamai, pvz.: apie aviu ukius. taigi britai gal turi didesne patirti cia. aciu, sveikatos visoms nestuke.gif
Atsakyti