Įkraunama...
Įkraunama...

Neteisinga žindymo padėtis

user posted image

Kokia graži nuotrauka... Mamos tokia
šukuosena, išpuoselėta, vaikelis ir mama prisidengusi nėriniais... Žindymo grožis ir idilė... Kuri iš mūsų nenorėtume taip atrodyti žindydamos? Plikos odos kontaktas žindymo metu...

Bet palaukit, koks odos kontaktas?

Pažiūrėkit kaip toli vaikelio kojos ir užpakalis nuo mamos! Vaikelis praktiškai guli ant nugaros, į mamą ir krūtį tepasukęs galvytę! Pabandykit jūs taip pasukti galvą ir atsigerti. Manau, kad nelabai patiks pojūčiai...

Be to vaikelio veidas yra gana toli nuo mamos, panašu į tai, kad jis žinda tik spenelį.

Ši nuotrauka - iš hipp remiamo lankstinuko skirto informuoti apie žindymą. Turinys gana neblogas, bet ši nuotrauka iš tiesų mane sukrėtė. Kaip galima tokią "menišką", bet visiškai netaisyklingą žindymo padėtį vaizduojančią nuotrauką dėti ant tokio lankstinuko?

Tai nutiko arba dėl neišmanymo, arba visiškai nesirūpinant iš tiesų perteikti teisingas žinias apie žindymą. Reklama svarbiau. Čia reklamuojami hipp gėrimai žindyvėms, nors nėra tokio gėrimo ar maisto, nuo kurio moteriai savaime imtų gamintis pienas. Tuo tarpu nuo netaisyklingos žindymo padėties pienas nustos gamintis, vaikelis badaus ir ... aišku, mamai bus užsifiksavęs gelbstintis Hipp ženklas....

Ką reikėtų ir būtų galima padaryti tokioje situacijoje???
Atsakyti
Gal čia tik nevykęs fotomontažas ax.gif
Atsakyti
Žinok, maniškis nuo pat pradžių taip žindė, ir pabandyk paverst ant šoniuko- nieko nepeši, apsisuka ant nugarytės, ir viskas schmoll.gif matyt, jam taip patogiau g.gif
Atsakyti
Aš ir pirmą, ir antrą kartais taip maitinu, nes tikrai, mažylis nesiverčia ant šoniuko, o nori gulėti ant nugarytės, tik galvytę pasuka rolleyes.gif
Tokia padėtis labai tinka, kai yra labai karšta, nes jei tik kūdikėlį pasiimi ant rankų, tai labai prakaituoja, o šitokioje padėtyje labai gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo belkaa: 01 liepos 2008 - 16:25
QUOTE(belkaa @ 2008 07 01, 16:24)
Aš ir pirmą, ir antrą kartais taip maitinu, nes tikrai, mažylis nesiverčia ant šoniuko, o nori gulėti ant nugarytės, tik galvytę pasuka  rolleyes.gif 
Tokia padėtis labai tinka, kai yra labai karšta, nes jei tik kūdikėlį pasiimi ant rankų, tai labai prakaituoja, o šitokioje padėtyje labai gerai  mirksiukas.gif

Galbūt kartais tokia padėtis tenkina. Galbūt tokioje padėtyje vaikas nevalgo wink.gif o tik patenkina savo čiulpimo poreikį. Vyresni vaikai gali dar ir kokias akrobatines figūras darydami žįsti krūtį... Bet tai jau aukštasis pilotažas

Bet dėti tokią nuotrauką ant lankstuko skirto žindymo ABC yra neatsakinga schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2008 07 02, 09:49)
Galbūt kartais tokia padėtis tenkina. Galbūt tokioje padėtyje vaikas nevalgo wink.gif o tik patenkina savo čiulpimo poreikį. Vyresni vaikai gali dar ir kokias akrobatines figūras darydami žįsti krūtį... Bet tai jau aukštasis pilotažas

Bet dėti tokią nuotrauką ant lankstuko skirto žindymo ABC yra neatsakinga  schmoll.gif

pritariu drinks_cheers.gif

gal ten aplamai ne vaikučio mama, o kūdikis nežindo ax.gif
Atsakyti
Panašu ir man, kad vaikelis tiesiog miega, o "mama" prikabinta fotomontažo pagalba.

aišku žindyti taip galima ir įmanoma, bet apie odos kontaktą čia nematau net užuominų schmoll.gif

galima būtų parašyti emeilą "Hipp" atstovams ir pasakyti kas negerai.

nes dažnai šalys, atstovaujančios tam tikras firmas pasidaro savo reklamą, tik panaudoja logotipus.
Atsakyti
man tox vaizdas, kad vaikiukas tik gundosi papuku biggrin.gif dar kolkas nevalgo...
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2008 07 02, 09:49)
Bet dėti tokią nuotrauką ant lankstuko skirto žindymo ABC yra neatsakinga  schmoll.gif

Čia potekstė aiški ax.gif HIPP išgelbės su savo mišiniais ir tyrelėmis. Jūs vis tiek MP neturėsite doh.gif

Tikrai nevykusi nuotrauka 4u.gif
Atsakyti