Įkraunama...
Įkraunama...

Gydomės ekologiškai

Gal ši tema tiktų sveikatos skiltyje, bet man ji reikalinga čia.
Aš jeu kokiu 5 metus stengiuosi kiek įmanoma negerti cheminių vaistų ir vitaminų, o bandau gydytis jei reikia kokiom arbatėlėm, arba stiprinti imunitetą vartojant sveikus ir naudingus produktus. Pvz man nuo migremos puikiai pateda aromatinėje lempoje šildomas lavandų eterinis aliejus, daug kur dezinfekcijos tiksliais - arbatmedžio. Imunitetui stiprinti - Citroceptas (na nežinau dėl jo ekologijos, bet.... )
Peršalimui - arbatos su medumi. Imbieras ir pan.

Man aktualu kad padeda tvarkytis su virškinimu, nes čia bėda bėda... tai stngiuos vartoti kefyro kokio, valgyt daugiau žalumynų, nes miltinių dozės skrandis neatlaikytų....

Nežinau ar čia sutapimas ar ne, bet beveik nebesergu, gal per visą tą laiką tik peršąlusi buvau kokius 2 kartus ir tai praėjo per porą dienų.
Atsakyti

Vaistų ir aš vengiu. Na bet nuo galvos skausmų dar nepavyko rasti tinkamos natūralios priemonės. Tiesa, apie lavandas šiuo atveju girdžiu pirmą kartą. O tavęs netrikdo jų kvapas?
Arbatmedžio eterinį aliejų naudoju jau gal kokius 13 metų - kvapas žiaurus, bet man daug kur padeda thumbup.gif

Apie Citroseptą girdėjau nepalankių nuomonių dėl konservantų, man atrodo g.gif

Vaikus gydau homeopatiniais žirneliais. Man pačiai gal reiktų didesnės potencijos, bet niekaip nenueinu pas gydytoją pasikonsultuoti. Dar nelengva ir atrasti, kas tuo metu tinkama.

Peršalus mes geriam imbiero-citrinos-medaus arbatą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 06 29, 22:08)
Man aktualu kad padeda tvarkytis su virškinimu, nes čia bėda bėda... tai stngiuos vartoti kefyro kokio, valgyt daugiau žalumynų, nes miltinių dozės skrandis neatlaikytų....


Kai turėjau problemų su virškinimo sistema, man žiauriai norėjosi naminės giros. Raugiau ir raugiau... Po to tik perskaičiau, kad natūrali gira padeda virškimui! Organizmas pats pasakė, ko man reik thumbup.gif

O jai pasigaminti juk yra ir ekologiškos duonos, ir ekologiškų razinkų ir cukraus thumbup.gif
Atsakyti
Na jai visai blogai temperatūra ar bronchitas, aš geriu homeopatinius lašus "Umcalor" ir vaikus gydau šiuo preparatu , na super ir nekenksminga organizmui. Jau kokia 10 metu berods bus thumbup.gif
gal čia reklama g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2008 06 30, 10:21)
Na jai visai blogai temperatūra ar bronchitas, aš geriu homeopatinius lašus "Umcalor" ir vaikus gydau šiuo preparatu , na super ir nekenksminga organizmui. Jau kokia 10 metu berods bus  thumbup.gif
gal čia reklama  g.gif


"Umcaloabo" - taip vadinasi Vokietijoje - mes taip pat geriam, bet čia ne homeopatiniai lašai, o augaliniai. Nesuprantu, kodėl jie Lietuvoj vadinami homeopatiniais g.gif
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2008 06 30, 11:04)
"Umcaloabo" - taip vadinasi Vokietijoje - mes taip pat geriam, bet čia ne homeopatiniai lašai, o augaliniai. Nesuprantu, kodėl jie Lietuvoj vadinami homeopatiniais  g.gif


Balta, o kuo skiriasi augaliniai ir homeopatiniai vaistai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2008 06 30, 12:04)
"Umcaloabo" - taip vadinasi Vokietijoje - mes taip pat geriam, bet čia ne homeopatiniai lašai, o augaliniai. Nesuprantu, kodėl jie Lietuvoj vadinami homeopatiniais  g.gif

Pavadinimas LT "Umkcalor" , bet gal čia tas pats g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 06 30, 11:12)
Balta, o kuo skiriasi augaliniai ir homeopatiniai vaistai?  g.gif



Jų visiškai skirtingi gamybos ir veikimo būdai. Homeopatiniai preparatai būna ir ne augalinės kilmės. Internete juk pilna info apie tai. Dabar neturiu laiko apie tai rašyti.
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2008 06 23, 14:10)
Sveikutes.
Noriu jusu patarimu, pagalbos. Situacija tokia- nuo rugsejo menesio kas menesi suvalgau po gera kursa antibiotiku, vis puliuoja kazkas-pirstas (po manikiuro namuose, pazastis po skutimosi, akyje dauginiai mieziai, smakre po spuogelio spaudimo, ausy, nosy (jau antras kartas si penktadieni vel pradejau antibiotikus  doh.gif  nes bijau meningito, sepsio pavojaus , labai jau arti smegenys) , ir mano vyrui buvo jau penkios votis tis jam ne veide-o pazasty, ant kojos, irgi du kartus gere antibiotikus,jam isaugo paselyje auksinis stafilokokas, gereme antibiotikus kuriems , kai rodo antibiotikograma jautrus sukelejas......na va ir vel turiu dziaugsma  verysad.gif
Lankiausi pas infektologe -jai reik pulinio-imtu paseli ir vel gerciau antibiotikus, tik kad negalejau laukti iki treciadienio, pradejau gerti be paselio.
Kraujas geras. Gliukoze norma-na nezinau ko imtis.
Pati esu medike ir labai gerai suprantu padeti savo, ir esu nevilty....
Lankiausi pas homeopate-pradejau gerti zirniukus po paskutinio didelio kurso antibiotiku, tai nezinau ar del zirniuku ar del antibiotiku beveik du menesius buvo ramu, jau apsidziaugiau, bet deja per anksti........
Merginos gal turit kokios info apie zoleles, kaip valyti , stiprinti organizma?
Dekoju labai visoms is anksto. wub.gif
Siuo metu geriu J.Balvociutes org.valancia arbata.



Atitempiau savo bėdas ir čia, gal kas galės daugiau patarti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2008 06 30, 14:55)
Atitempiau savo bėdas ir čia, gal kas galės daugiau patarti  ax.gif

gerk dilgeliu,medetku ir kraujazoliu arbatas...gydo puikiai,bet ilgai ir nuobodziai tenka gert ir ne po viena puodeli..sumaisai lygiom dalim ir gerk po litra..pades..geriausia dabar sviezias rink ir gert..arbatas sako reikia gert be cukraus..atsisakyk kavos ,alhogolio,mesos...nu ir ziurek pades ar ne..as sia arbata isgydziau vaika nuo alergijos,sau padejau kai turejau pulinuka ,kuris ilga laika neisnyko ir su antibiotikais...o su arbata isgydziau per menesi.. thumbup.gif ir dabar karts nuo karto ja pageriu profilaktiskai..nes ziauriai nusilpes imunitetas buvo po gimdymo... doh.gif
sekmes 4u.gif
oi dar pamiršau ir valgyti daug daug naturalaus jogurto-bet geriau gaminkis pati,nes visos tos tipo gerosios bakterijos šš.. is vaistinės...nepalyginsi poveikiu..isitikinau ne karta... doh.gif
Papildyta:
o antibai puikiai suardo imunine sistema..man jie kaip maras...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 30 birželio 2008 - 14:40
Mokslasi, gimdymas, darbe stresai išbalansavo mano organizmą visiškai verysad.gif + antibiotikai šeši kursai per 8 mėnesius, visai mane palaužė...
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2008 06 30, 00:40)
Vaistų ir aš vengiu. Na bet nuo galvos skausmų dar nepavyko rasti tinkamos natūralios priemonės. Tiesa, apie lavandas šiuo atveju girdžiu pirmą kartą. O tavęs netrikdo jų kvapas?
Apie Citroseptą girdėjau nepalankių nuomonių dėl konservantų, man atrodo  g.gif

Nieko m,an tas lavandų kvapas, man ir arbatmedžio patinka. Tik va anyžiaus schmoll.gif:

QUOTE(zeneta @ 2008 06 30, 15:41)
oi dar pamiršau ir valgyti daug daug naturalaus jogurto-bet geriau gaminkis pati,nes visos tos tipo gerosios bakterijos šš.. is vaistinės...nepalyginsi poveikiu..isitikinau ne karta... doh.gif
Papildyta:
o antibai puikiai suardo imunine sistema..man jie kaip maras...


o kaip tą natūralų jogurtą pasigamint?
Jo, antibai žiauru... man po jų kurso labai slenka plaukai, oda pilkas pasidaro ir t.t.
o apie žarnyną net nebekalbu...


QUOTE(aige @ 2008 06 30, 17:51)
Mokslasi, gimdymas, darbe stresai išbalansavo mano organizmą visiškai  verysad.gif  + antibiotikai šeši kursai per 8 mėnesius, visai mane palaužė...

verysad.gif
O bent jau man gydytoja aiškino,kad uždegiminiai procesai visokie spartėja kai daugiau vartoji miltinių. BEnt jau man kad mažiau bertų patarė vengti baltų miltų (ypač kvietinių), ir saldumynų, o kiek įmanoma daugiau vartoti šviežių vaisių ir daržovių.

Atsakyti