Įkraunama...
Įkraunama...

Geros būsimos žmonos stereotipas

Sveikos 4u.gif
perskaiciau labai daug temu shitame supermama.lt forume mirksiukas.gif Visos moterys begalo skirtingos, kaip mamos, kaip zmonos, kaip mylimosios smile.gif dauguma jusu man pasirodet tolerantishkos, su pasisemta gilia gyvenimo patirtim, protingos wub.gif kadangi ruoshiuosi santuokai, butu labai idomu suzinoti ish jusu, kokia moteris turetu buti sheimoje, kaip zmona, kaip mama ax.gif kad vyras butu patenkintas ir laimingas, bet kad moteris nebutu kaip tarnaite g.gif

Juk moteris kaip sheimos variklis, kuri kovoja savo protu, tolerancija ir tt mirksiukas.gif

Atsakyti
nėra vienodo recepto visiems santykiams, visos šeimos unikalios ir santykiai jose taip pat 4u.gif ką aš galiu pasakyt... pirmiausia linkiu kurinat šeimą tą daryt be rožinių akinių ir svajonių, kad jis pasikeis... jei matot gyvenimą tokį koks jis yra, jis jus tenkina, tenkina jūsų partnerį tada belieka puoselėt tuos sanykius, jei nors vienas apgaudinėjat ir kažko tikitės ko neparodot ir nepasakot, jokie patarimai nepadės 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz labai nuoshirdu atsakyma 4u.gif
zinau, kad ne visos dienos bus sauletos, o ir santykiai nevisada bus nuostabus smile.gif juk nera namu be dumu ir visada buna kritimai ir kilimai... rolleyes.gif

Bet vienu esu tikra, kad visi nesutarimai ir ju sprendimai bus ishsiaishkinti graziu zodziu 4u.gif

Neturiu dar daug gyvenimishkos patirties, o ypac sheimynines, todel noreciau pasisemti ish jusu, kol manoji mokys mane ish klaidu smile.gif
Noreciau buti nuostabi zmona 4u.gif

Noreciau suzinoti kokios jus bunate spresdamos problemas, aishkindamosios santykius su vyru blush2.gif zinau, kad visos esate begalo skirtingos, todel man ir idomu shita jusu patirtis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na, aš dar taip pat nesusituokusi, tačiau pradėjau gyventi su vaikinu. Iš pradžių viskas gerai buvo, o dabar jau prasidėjo reikalavimai: "palengvink man gyvenimą, išskalbk, mokykis gaminti, domėkis mūsų buitimi...Per daug rūpiniesi tik savimi..." Tai va.. doh.gif Esmė tame, kad tikrai nesu pratusi rūpintis šeimyniškai ir jaučiu, kad jei šalia manęs būtų kitas žmogus, gali būti nenorėčiau persiorientuoti.... blush2.gif
Tavęs nepažįstu, bet labai ir tau linkiu atlaikyti visus reikalavimus, tik neskriaudžiant savęs, nes vyrai gudrūs, išlaukia progos, kai gali papriekaištauti smile.gif O šiaip kai yra noras, tai šeimyniniai sunkumai nebaisūs thumbup.gif
Atsakyti
Ash esu gyvenusi su buvusiu draugu puse metu smile.gif tai jis man irgi keldavo reikalavimus panashius kaip tau ax.gif
bet pati manau prie to privedziau, nes nei kiek nesiprieshinau... unsure.gif

O su busimu vyru neesame gyvene kartu. Bet zinau, kad tu paciu klaidu nebedarysiu... g.gif
shnekame mes apie viska, kaip bus, kaip abu santuoka isivaizduojame ir nuomones sutampa 4u.gif

Aciu tau, Lurdesita 4u.gif
Atsakyti
pacios pirmos mamytes patarimas,manau,labai geras...nes as ir pati toleruoju savojo blogybes,tikedamasi,kad po kadanors gal busimu vestuviu ju neliks..nors giliai zinau,kad niekas nepasikeis..bet ta meile neleidzia buti realiste verysad.gif
Atsakyti
Svarbu ne kokia "tobula žmona", bet kiek žmonės sutaria, ar žiūri viena kryptimi, ar mato tą pačią ateitį, nori iš jos to paties. Ir atrodo baidyklė žiežula gali puikiai sugyventi su vyru, jei abu žiūrės ta pačia kryptimi.
Netikiu, kad priešingybės gali labai lengvai sugyventi. Gal ir traukia viena kitą, tačiau kai vienas eina į kairę, kitas į dešinę - po kiek laiko keliai pernelyg išsiskirs.
Atsakyti
QUOTE(Schroedingers Cat @ 2008 07 03, 22:56)
Ir atrodo baidyklė žiežula gali puikiai sugyventi su vyru, jei abu žiūrės ta pačia kryptimi.
Netikiu, kad priešingybės gali labai lengvai sugyventi. Gal ir traukia viena kitą, tačiau kai vienas eina į kairę, kitas į dešinę - po kiek laiko keliai pernelyg išsiskirs.


Tai va,kompromisas- jei priešingybės žiūrės viena kryptimi- sutars puikiai. O vienodi- amžinai konkuruos, ir gali būti bėdos.
Aš, asmeniškai, gyvenu su visiška priešingybe ir tikrai esu labai patenkinta mūsų santykiais,vienas kitą puikiai papildome.
Tik nereikia perdaug kritikuoti kito savybių,pomėgių kurių neturime pačios. Ir svarbiausiai- nesmaugti savo meile, vyrai to labai nemėgsta, o ir mums tas atsibosta,jei virvelė pradeda stipriai veržti...
Kaip sakome- pilkimės iš to paties puodo, bet nevalgykim iš vienos lėkštės..
Atsakyti
QUOTE(Sommer @ 2008 07 03, 23:06)
Tai va,kompromisas-  jei priešingybės žiūrės viena kryptimi- sutars puikiai. O vienodi- amžinai konkuruos, ir gali būti bėdos.
Aš, asmeniškai, gyvenu su visiška priešingybe ir tikrai esu labai patenkinta mūsų santykiais,vienas kitą puikiai papildome.
Tik nereikia perdaug kritikuoti  kito savybių,pomėgių kurių neturime pačios. Ir svarbiausiai- nesmaugti savo meile, vyrai to labai nemėgsta, o ir mums tas atsibosta,jei virvelė pradeda stipriai veržti...
Kaip sakome- pilkimės iš to paties puodo, bet nevalgykim iš vienos lėkštės..


Kalbėdama apie priešingybes turėjau omeny, kad vienas nori nuolat vcisur duotis, kraustytis, nuotykių patirti, o kitas tikisi ramybės, šeimos.. tokiu atveju kažkuris turės nusileisti, kentėti. kai vienas mėgsta šokius pokius, kitas namie knygą skaityti, bet abu š šeimą ir buvimą kartu žiūri vienodai, tai skirtingi pomėgiai neverčia eiti į priešingas puses.
Atsakyti
Labai gerai pavadinta tema - stereotipas. Bet dažniausiai stereotipai turi nedaug bendro su konkretaus asmens gyvenimu. Nors vienas dalykas tikras - visiems patinka kai juo rūpinamasi tik svarbu išsiaiškinti kaip žmogus tą rūpinimąsi supranta. Vienam tai gali būti karšti barščiai ir švarios kojinės, kitam - valandėlė tylos ir ramybės klausant miško ošimo. Esminis dalykas - pažinti žmogų ir nesupainioti kuriam barščiai, o kuriam miškas biggrin.gif
Atsakyti
Patariu pasiskaityti knygą... Barbara De Angelis "Paslaptys apie vyrus, kurias turėtų žinoti kiekviena moteris".
Knygyne kainuoja 17.44Lt (bent jau aš tiek mokėjau), ten viskas labai aiškiai parašyta, kokia moteris turi būti, kad vyrui patiktum, bet nenuskriaustum savęs, kaip santykius išlaikyti, kad netaptum šeimoje tarnaitė, o būtum vyro partnerė ir meilužė. Laaabai gera knyga, greitai skaitosi. Labai įdomi buvo ir kas svarbiausia davė daug naudos, laaabai pakeičiau mąstymą apie vyrus, niekada nebuvau į vyrus žiūrėjusi tokiu kampu, kokiu ten jie parodyti.
Nėra pilstymo iš tuščio į kiaurą, o tiesiog aiškiai iškeltos psichologinės problemos (apie kurias dažna net nesusimąsto) ir aiškiais, konkrečiais patarimais paaiškinta kaip to išvengti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaulietuke: 11 liepos 2008 - 10:14
Sunku pasakyti kokia ta gera zmona, kai nera nieko uzsimenama apie vyra, vyrai juk skirtingi, tai ir ideala kiekvienas savo turi.

Kazkur skaiciau, kad ideali moteris – tai virėja virtuvėje, karalienė tarp svečių ir paleistuvė lovoje. Ko gero tiesos yra. Jeigu kalbant apibendrintai, tai manau visi vyrai didziuliu pliusu laiko sugebejima skaniai gaminti, megsta kai moteris tvarko, rupinasi namais, yra demesinga, rupestiga, "jauki". Pernelyg nekontroliuoja savo vyro, leidzia jam pasilikti asmenines erdves, pabuti su draugais, ar laisvalaikiu uzsiimti savo hobiu (futbolas, krepsinis, zvejyba ir pan.). Bet yra pakankamai savarankiska, ikyriai nereikalauja demesio...
Atsakyti