Įkraunama...
Įkraunama...

Sienų, lubų glaistymas

Tai vienoj, tai kitoj temoj šmėkšteli pokalbiai apie sienų glaistymą, tačiau vėliau jie pasimeta bendram diskusijų sraute. Todėl manau, kad atskira tema apie glaistymą nepamaišys.
Šio metu domina viskas, pradedant koks glaistas visgi geriausias? Kokį naudot vonios kambariams? Kas glaistėte patys- kokius naudojote įrankius?
Žodžiu- dalinkites savo patirtimi...
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2008 07 01, 09:23)
Tai vienoj, tai kitoj temoj šmėkšteli pokalbiai apie sienų glaistymą, tačiau vėliau jie pasimeta bendram diskusijų sraute. Todėl manau, kad atskira tema apie glaistymą nepamaišys.
Šio metu domina viskas, pradedant koks glaistas visgi geriausias? Kokį naudot vonios kambariams? Kas glaistėte patys- kokius naudojote įrankius?
Žodžiu- dalinkites savo patirtimi...


Super tema thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2008 07 01, 07:23)
Tai vienoj, tai kitoj temoj šmėkšteli pokalbiai apie sienų glaistymą, tačiau vėliau jie pasimeta bendram diskusijų sraute. Todėl manau, kad atskira tema apie glaistymą nepamaišys.
Šio metu domina viskas, pradedant koks glaistas visgi geriausias? Kokį naudot vonios kambariams? Kas glaistėte patys- kokius naudojote įrankius?
Žodžiu- dalinkites savo patirtimi...

glaistas rekomenduociau knauf arba british gipsum.kur paciam reikia uzsimaisyt,o ne gatava kur jau sumaisytas viedre.ir kiek zinau tai tas pac glaistas dregnom patalpom tiek normaliom.ir kie zinau paskutiny sluoksny tepa kitokis rusies glaista kuris zymiai lengviau nusisveicia.ir butina deti tris sluksnius spakliaus ant gipskartonio plokstes ir kuo platesnis tepimas ant siules tuo geriau tai nesimatys jokiu perijemu.o ka labai domina ba pas mane darbe siuo metu tukstanciais kvadratu spakliuoja dregnas ir normales patalpas.ir svarbu yra tas kad giskartonis yra dvieju rusiu;1 yra krastai plonesni vadinasi teip ege kad galetai spakliuot juos.2 yra lygus jokiu isemimu krastuose juos dedam kai multi finisa tepa ant ju.o kad tarpelius reikia palikt gipskartony tvirtinant tai nezinau ba ant musu rekia net jei tarpeliu buna.
Atsakyti
Tikrai šauni tema, gal kokių patarimų sulauksim bigsmile.gif Nes šiuo metu "žaidžiu" ir aš su sienų glaistymu - sandėliuke ir tose vietose kur bus sieninės spintos. Mišinį naudoju Knauf, o įrankių tai įv. dydžių prisipirkau, su mažesniais patogiau "košę" užsimaišyti ir ant tos didesnės glaistyklės "užsidėti".
Vobla, o jum tinkoriai kampus sudėjo? Nes aš dabar gailiuosi, kad kampų iškarto nesudėjo, būtų papraščiau sienas glaistyti, nes nemoku aš kampų sudėti verysad.gif o ir lubų glaistyti pati neapsiimsiu schmoll.gif Tiesa, mes žadam dažomais tapetais sienas klijuoti, dėl to ir "žaidžiam" patys su glaistymu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2008 07 02, 19:46)
Tikrai šauni tema, gal kokių patarimų sulauksim  bigsmile.gif Nes šiuo metu "žaidžiu" ir aš su sienų glaistymu - sandėliuke ir tose vietose kur bus sieninės spintos. Mišinį naudoju Knauf, o įrankių tai įv. dydžių prisipirkau, su mažesniais patogiau "košę" užsimaišyti ir ant tos didesnės glaistyklės "užsidėti".


koses maisymui nusipirkom antgaliuka toki ant dreles dedama (kaina 3-4 Lt). su mentele is pradziu maisydavom, bet labai ilgai su ja reikia maisyt, kad neliktu jokiu gumuliuku, kai jau pritruko kantrybes, emem maisyt su drele, atrodo visai kitas darbas smile.gif na bet, jei plotai nedideli, gal ir neaktualu
dabar su tuo paciu antgaliu plytelems klijus maisom
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oge: 03 liepos 2008 - 07:49
QUOTE(Liurda @ 2008 07 02, 19:46)
Tikrai šauni tema, gal kokių patarimų sulauksim  bigsmile.gif Nes šiuo metu "žaidžiu" ir aš su sienų glaistymu - sandėliuke ir tose vietose kur bus sieninės spintos. Mišinį naudoju Knauf, o įrankių tai įv. dydžių prisipirkau, su mažesniais patogiau "košę" užsimaišyti ir ant tos didesnės glaistyklės "užsidėti".
Vobla, o jum tinkoriai kampus sudėjo? Nes aš dabar gailiuosi, kad kampų iškarto nesudėjo, būtų papraščiau sienas glaistyti, nes nemoku aš kampų sudėti  verysad.gif o ir lubų glaistyti pati neapsiimsiu  schmoll.gif Tiesa, mes žadam dažomais tapetais sienas klijuoti, dėl to ir "žaidžiam" patys su glaistymu  smile.gif

O kelių cm pločio maždaug mentele per sieną brauki? Mes kažkada bute glaistėm, ir kaip dabar suprantu- stipriai per mažom mentelėm doh.gif
perki knaufą jau sumaišytą kibirėlyje, ar sausą mišinį?
kampų ir pas mus nesudėjo, o reikėjo, nes tuos poglaistinius daug sunkiau sudėti tuos kurie dedami tinkavimo metu. Stengsiuos jų daug nedėti, tik ekstrinėse vietose. Pvz: bute po langų keitimo angokraščius formavau ir glaisčiau pati- ten tų kampukų nedėjau- nu ir ką- viskas čiki - jau 5 metus atlaikė ( išskyrus tą vietą ,kur mano mergelka su metaline liniuote pusę kampo nuskuto doh.gif lotuliukas.gif )
Dėl savo galimybių glaistyt lubas irgi abejoju. blush2.gif Nu bet bus matyt.
Papildyta:
QUOTE(rycka198 @ 2008 07 01, 19:45)
glaistas rekomenduociau knauf arba british gipsum.kur paciam reikia uzsimaisyt,o ne gatava kur jau sumaisytas viedre.ir kiek zinau tai tas pac glaistas dregnom patalpom tiek normaliom.ir kie zinau paskutiny sluoksny tepa kitokis rusies glaista kuris zymiai lengviau nusisveicia.ir butina deti tris sluksnius spakliaus ant gipskartonio plokstes ir kuo platesnis tepimas ant siules tuo geriau tai nesimatys jokiu perijemu.o ka labai domina ba pas mane darbe siuo metu tukstanciais kvadratu spakliuoja dregnas ir normales patalpas.ir svarbu yra tas kad giskartonis yra dvieju rusiu;1 yra krastai plonesni vadinasi teip ege kad galetai spakliuot juos.2 yra lygus jokiu isemimu krastuose juos dedam kai multi finisa tepa ant ju.o kad tarpelius reikia palikt gipskartony tvirtinant tai nezinau ba ant musu rekia net jei tarpeliu buna.

čia tik apie gipskartonio glaistymą rašai, o kuo geriausia glaistyt tinkuotas sienas? Jos tokios lygios, kad vakar vyras glostė ir sakė- blyn, baisu sugadinti doh.gif Nu rimtai baisu, kad po glaistymo jos nebūtų kreivesnės nei prieš doh.gif
Papildyta:
dar klausimas- apie palanges glaistyti galima tik tada, kai jos jau sumontuotos? unsure.gif
Atsakyti

čia tik apie gipskartonio glaistymą rašai, o kuo geriausia glaistyt tinkuotas sienas?Jos tokios lygios, kad vakar vyras glostė ir sakė- blyn, baisu sugadinti doh.gif Nu rimtai baisu, kad po glaistymo jos nebūtų kreivesnės nei prieš doh.gif
Papildyta:
dar klausimas- apie palanges glaistyti galima tik tada, kai jos jau sumontuotos? unsure.gif
nu kur as dyrbu tai dar nemates kad ati tinkuotas sinas glaistytu jas multi finisu tepa tai jei buna idieliai istikuota siena tai multi finiso tepa 3mm.bet kie zinau lietuvoi tas dalykas yra prabanga.tai visi glaisto.o jai pas jus laibai lygiai istinkuota tai spakliau labai plonas sluoksnis bus tai tikrai duobiu jums jokiu nepridarys.o koks spaklius aina tai negaliu parekomenduot nes nezinau ar tas pac kaip ant gipskartonio.
Atsakyti
o jum tinkoriai kampus sudėjo? Nes aš dabar gailiuosi, kad kampų iškarto nesudėjo, būtų papraščiau sienas glaistyti,
as nesuprantu kaip tai gali nesudet metaliniu kampu ant kampu,yra vieni kampai ant gipskartonio deti,kiti kai tinkuoji murines sienas,aplink langus visur kur kampas ten turi buti privirtintas kampukas tai ir tinkuotojam zymiai lengviau tinkuoti ir zymiai kampas smugiam atsparesnis,kazkas minejo juos nelegva uzdeti.prigreskit apacia ir ant kaikscio saibukia uzmaukit ir prikalkit ir kas 600mm/700mm kita skylia ir darbas baiktas aisku gulsciuka butina naudot jiai norit nekreivu kampu.o kam jau istinkavo be kampuku tai patarciau det gipskartonio kampukus,ant kampo spakliaus storokai uztepti per visa kampa ir kampuka yspauskit ant kampo ir spakliu nubraukit .
Atsakyti
QUOTE(oge @ 2008 07 03, 07:47)
koses maisymui nusipirkom antgaliuka toki ant dreles dedama (kaina 3-4 Lt). su mentele is pradziu maisydavom, bet labai ilgai su ja reikia maisyt, kad neliktu jokiu gumuliuku, kai jau pritruko kantrybes, emem maisyt su drele, atrodo visai kitas darbas smile.gif na bet, jei plotai nedideli, gal ir neaktualu
dabar su tuo paciu antgaliu plytelems klijus maisom


Toks antgalis būtų pravertęs, kai klijus pamatų armavimui maišydavom doh.gif va ten tai jėgos reikėdavo, o glaisto nedaug maišau, nes dar ir vaiką paganyti reikia ax.gif vakar pusę užmaišyto kiekio teko lauk mesti, nes guzais sušoko doh.gif

QUOTE(vobla @ 2008 07 03, 08:12)
O kelių cm pločio maždaug mentele per sieną brauki? Mes kažkada bute glaistėm, ir kaip dabar suprantu- stipriai per mažom mentelėm doh.gif
perki knaufą jau sumaišytą kibirėlyje, ar sausą mišinį?
kampų ir pas mus nesudėjo, o reikėjo, nes tuos poglaistinius daug sunkiau sudėti tuos kurie dedami tinkavimo metu. Stengsiuos jų daug nedėti, tik ekstrinėse vietose. Pvz: bute  po langų keitimo angokraščius formavau ir glaisčiau pati- ten tų kampukų nedėjau- nu ir ką- viskas čiki - jau 5 metus atlaikė ( išskyrus tą vietą ,kur mano mergelka su metaline liniuote pusę kampo nuskuto doh.gif  lotuliukas.gif )
Dėl savo galimybių glaistyt lubas irgi abejoju. blush2.gif Nu bet bus matyt.
Papildyta:
dar klausimas- apie palanges glaistyti galima tik tada, kai jos jau sumontuotos? unsure.gif


Menteles naudoju 25 cm ir 45 cm. Knaufo sauso mum maišiuką davė pažįstamas, kuris ir parodė man kaip glaistyti, kampus dėti, bet vakar atidžiau paskaičiau, tai pasirodo, kad ten gipsinis glaistas. Bet dabar sandėliuke su viena siena "žaidžiu" tai bus gerai ir tas gipsinis, o kitom sienom polimerinio glaisto pirksim.
Dėl lubų - tai šiandien apturėjom "pasimatymą" su Nikolajaus berniukais, tai jau gali nuo antradienio pradėti, ir kampus esant reikalui sudėtų (5 lt už bėginį metrą), o tinkuojant 10 lt už bėginį metrą būtų ėmę, tai kaip ir nepralošėm iš karto kampų nedėdami g.gif Tiesa, kaina lubų glaistymo ir dažymo - 35 lt/m2, man pasirodė daugoka unsure.gif Gal kas žinot kokios dabar kainos?

Dėl palangių - sakė, kad geriau sudėti prieš glaistymą, tai dabar per savaitgalį reikia nuspręsti ir išsirinkti doh.gif
Tiesa, kampus nėra taip sunku sudėti, jei kas parodo kaip tai daryti smile.gif ir svarbu tuos kampukus pasaugoti, nes kol as juos namo parsivedžiau sveiko turbūt nei vieno neliko doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2008 07 04, 10:52)
1. Menteles naudoju 25 cm ir 45 cm.
2. Dėl lubų - tai šiandien apturėjom "pasimatymą" su Nikolajaus berniukais, tai jau gali nuo antradienio pradėti, ir kampus esant reikalui sudėtų (5 lt už bėginį metrą), o tinkuojant 10 lt už bėginį metrą būtų ėmę, tai kaip ir nepralošėm iš karto kampų nedėdami  g.gif Tiesa, kaina lubų glaistymo ir dažymo - 35 lt/m2, man pasirodė daugoka  unsure.gif Gal kas žinot kokios dabar kainos?

3.Dėl palangių - sakė, kad geriau sudėti prieš glaistymą, tai dabar per savaitgalį reikia nuspręsti ir išsirinkti  doh.gif
4.Tiesa, kampus nėra taip sunku sudėti, jei kas parodo kaip tai daryti  smile.gif ir svarbu tuos kampukus pasaugoti, nes kol as juos namo parsivedžiau sveiko turbūt nei vieno neliko  doh.gif

1. ohoho kokias doh.gif
2. manau pobrangiai, bet Vilniuje vis dar tokios kainos laikosi verysad.gif va mačiau Wilikė rašė, kad pas juos už 13lt . siūlosi glaistyt unsure.gif
3. Užsakyt tai galima nors ir ryt- klausimas per kiek jas pagamins. Noriu medinių, išskyrus į pagalbines patalpas.
4. reiks važiuot pas tamstą į kursus kampukų dėjimo, nes jaučiu man nieks neparodys doh.gif O kas tiems kampukams nutiko- susilankstė? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vobla: 04 liepos 2008 - 09:59
QUOTE(vobla @ 2008 07 04, 09:59)
1. ohoho kokias doh.gif
2. manau pobrangiai, bet Vilniuje vis dar tokios kainos laikosi verysad.gif  va mačiau Wilikė rašė, kad pas juos už 13lt . siūlosi glaistyt unsure.gif
3. Užsakyt tai galima nors ir ryt- klausimas per kiek jas pagamins. Noriu medinių, išskyrus į pagalbines patalpas.
4. reiks važiuot pas tamstą į kursus kampukų dėjimo, nes jaučiu man nieks neparodys doh.gif  O kas tiems kampukams nutiko- susilankstė? g.gif


3. Aš bandysiu ryt Ermitaže/Senukuose apsižvalgyti klijuoto medžio. Kampus išpjauti ir suapvalinti kaimyno prašytume, jis su medžiu dirba (durys, laiptai), o tada Milesijoje beicą palei grindis parinkčiau. Į pagalbines patalpas tai ir baltos plastikinės sueis irnesakyk.gif
4. Prašom prašom drinks_cheers.gif tik per savaitgalį pačiai reikia pasitreniruoti biggrin.gif Tiesa, sandėliuką nekantravau glaistyti, tai net nemačiusi kaip tai daryti, pati kampus sudėjau ax.gif Tai ten kur tiesus buvo, tai viskas gerai pavyko, o kur pasilankstęs - tai vaizdzelis nekoks doh.gif Ir prieš kampų sudėjima reikia palanges įstatyti, nes mano atveju reikės šiek tiek išpjauti apačioje kampo, kad palangė užeitų
Jo, tie kampukai labai ploni ir greitai susilanksto verysad.gif
Atsakyti
Na ir man labai aktuali si tema, bet dar aktualiau kuo padengti sienas, kad neprasimustu seni dazai, bandem skusti, skutasi, bet vargo tai ohoho doh.gif tai vat klausimelis gal zinok ir gal galit patarti koki tai grunta ar kazka, kad padengtu va tokias sienas ax.gif
Atsakyti