Įkraunama...
Įkraunama...

Pati sau manikiūrininkė

Įdomu sužinoti, ar darotės manikiūrą pačios? ax.gif Pasidalinkite patirtimi, patarimais. Kokias priemones, įrankius naudojate ir panašiai wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
As dariausi neseniai manikiura salone Bige, sumokejau 50lt. ir kita diena nusilupo krastai! O dar ir nekokybiskai padare.... schmoll.gif
Tad dabar as uz daryma namuose mirksiukas.gif Geiausia po duso darytis, kai atmirksta odeles.... Nusipirkau NailTek toki nagu stiprikli uz 38lt. ir super! Sluoksni jo uztepi, po to nagu lakas ir vel 2 sluoksniai to stipriklio! Jau 5 dienas nenutrupa! Sugaisti kazkiek laiko, zinoma, bet zymiai kruopsciau sau pasidarai! bigsmile.gif
Atsakyti
As visada pati sau manikiura darau... isigijau visokiu premoniu kaip salone naudoja.. thumbup.gif nemegstu ir bijau kai kaskas kitas man daro.. visada arba netaip forma padaro, arba odele pezeis... fr doh.gif
Atsakyti
turiu priaugintus nagus,tai kai nulakuoja pavaikstau savaite ir po to persilakuoju visada pati,o kai neturejau naguciu pati megdavau pasikuist prie ju smile.gif
Atsakyti
pati sau darau manikiura, tik pries savo vestuves pirma kart gyvenime buvau pas manikiurininke, tai ji pamacius mano nagus pradejo slept savus blink.gif as is pirmo nesupratau, o ji pareiske, kad pries mane geda nes nagai pas ja nesutvarkyti, ne tokie kaip pas mane lotuliukas.gif , jai ir sakau, pirma kart darausi manikiura pas prof manikiurininke biggrin.gif , ji manes irgi turbut nesuprato pamane, kad juokauju, paveldejau nagus is mamos, odeliu karpyt nereikia, forma irgi gera, belieka tik su dilde truputi ir su laku pasidarbuoti
Atsakyti
Na aš taip pat pati nagučius tvarkausi,tik prieš kokią šventę didesnę nueinu pas manikiūrininkę. blush2.gif ax.gif O jei ne paslaptis kokis priemones naudojat pvz odelių šalinimui, nagų stiprinimui ir pan? g.gif smile.gif
Atsakyti
Aš irgi dažniausiai darausi manikiūrą pati.
Dažniausiai naudoju Manhattan firmos lakus ir visas priemones. Lakai labiausiai patinka quick dry serijos, nes neturiu kantrybės laukti blush2.gif
Kadangi nusiėmiau priaugintus nagus, tai maniškiai labai silpnučiai, naudoju Nivea stiprinamą nagų laką, taip pat nusipirkau Nail selection nagų stipriklį ir priemonę odelėms.
Mėgstu prancūzišką manikiūrą, bet pati jo namuose nebuvau pasidarius, bandžiau daryt su Golden Rose prancūziško manikiūro rinkiniu. doh.gif Nieko siaubingesnio neesu bandžiusi mega_shok.gif Kaina maža, bet kokybė išvis: nulis iš dešimties verysad.gif
Atsakyti
As pati darausi manikiura, tik 2 kartus esu ejusi pas manikiuriste. Porma karta tai likau patenkinta (ir priemones parekomendavo NAIL TEK II) o kita karta tai labai neopatiko (buvau pas kita).

Mano priemones:
1) vonele naguciam su aliejuku, bet kokiu pasilsdytu,
2) nail tek II lakas,
3) Nail tek odelem.
4) pagreidaujamas lakas.
Ir kremaus rankom renkuosi kartu kadbutu ir nagams. Viskas

Atsakyti
QUOTE(Gera-mama @ 2008 07 14, 19:45)
Mėgstu prancūzišką manikiūrą, bet pati jo namuose nebuvau pasidarius, bandžiau daryt su Golden Rose prancūziško manikiūro rinkiniu. doh.gif  Nieko siaubingesnio neesu bandžiusi mega_shok.gif Kaina maža, bet kokybė išvis: nulis iš dešimties verysad.gif

Aš taip pat mėgstu prancūziška manikiūrą, jį darausi pati.
1. Lako pagrindas
2. Balta spalva ant nago galiuko, nebūtina labai stengtis
3. Nuvalau nelygumus, kad galiukas būtų gražus (vata ant dantų krapštuko it lako valiklis)
4. Norima spalva ant viršaus.
Priemones audoju iš NAIL SYSTEM specialiai prancūziškam, švelni rožinė spalva, plius vitaminai ir pan, pagrindas drėkinantis, kaina nedidelė, bet nesiskundžiu, nagai neišdžiūva.
Kai nagai trumpi baltą galiuką padarau su nagų dailės priemonėm, na tuo plonu šepetėliu,labai paprasta, nereikia tuomet nieko taisyti,arba labai nedaug.

Atsakyti
O as darau taip:
ranku vonele su druska Aromaart,
Odeles patepu Killys aliejuku, nustumiu pagaliukais arba nukerpu paskui jas,
stikline dilde suteikiu nagams grazia forma,
rankas patepu kremu.
Po keliu valandu tiesiog nulakuoju nagus Killys "Vitaminu bomba" paskui nagu laku, arba tiesiog nagu laku.

P.S. mano nagai laabai ilgi, stiprus, kieti, naturalus.
Atsakyti
Visada darausi pati, nes vaiksciot i grozio salona neturiu laiko, todel vakarais pasidarau kokia vonele rankoms, pasitepu kremu ir tada jau kaip noriu lakuojuos, papaisau su nagu daile. smile.gif iseina visada puikiai, mama kai pamato iki siol netiki kad pati darausi smile.gif
Atsakyti
as visada darau pati sau manikiura smile.gif
salone nei karto nebuvau darius, tik tai pedikiura viena kart ax.gif

manikiura darau taip:
1. vonele nagams su druska ir citrina
2. odeles tvarkymas, ja stumdyneju ne karpau
3. stikline dilde koreaguoju nago forma ir ilgi
4. poliravimo dilde kartais pasidarbuoju, cia priklauso nuo nago bukles
5. laikau rankas aliejaus voneleje(dazniausiai alyvuogiu)
6. nagu lako stipryklis Prestige cosmetics Hardener, jo esu labai patenkinta nauduoju n kartu
7. koks nors kitas spalvotas lakas, cia jau viskas priklauso nuo nuotaikos ar progos
megstu ir daile sau pasidaryti

smile.gif
Atsakyti