Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išvirti manų košę neprisvilinant dugno

Daznai neverdu manu koses, bet laikas nuo laiko vaikai papraso, tik zinau, kad po to vel lauks prisvilusio dugno grandymas, pagalvojau, gal as viena tokia neismanele? gal kazkaip galima isvengti tos nemalonios proceduros? verdant kose maisau istisai, bet vistiek prisvyla, ir nesvarbu koks bebutu puodas... doh.gif Patarkit, jei kas turit kokia iseiti 4u.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif man dar niekada nera prisvylusi schmoll.gif reikia visa laika maisyti nuo dugno,gal per kieta darote?nereikia padauginti manu,nes jie pastoveje dar issipus ax.gif
Atsakyti
Na as dedu manu kruopa i salta piena ir verdu pastoviai maisydama kol neuzvirs, o paskui isjungiu dujos ir uzdengiu su danciu puoda ir dar palaukiu kokius 5min smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eris @ 2008 07 02, 14:04)
Na as dedu manu kruopa i salta piena ir verdu pastoviai maisydama kol neuzvirs, o paskui isjungiu dujos ir uzdengiu su danciu puoda ir dar palaukiu kokius 5min smile.gif

i salta piena blink.gif blink.gif blink.gif doh.gif doh.gif doh.gif piena reikia atskiesti su vandeniu,kai uzvirs pienas sumazinti liepsna ir po truputi maisant pilti manus,ir visa laika maisyti kol prades kunkuliuoti,tada jau galima ir valgyti essen.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2008 07 02, 16:07)
i salta piena blink.gif  blink.gif  blink.gif doh.gif  doh.gif  doh.gif  piena reikia atskiesti su vandeniu,kai uzvirs pienas sumazinti liepsna ir po truputi maisant pilti manus,ir visa laika maisyti kol prades kunkuliuoti,tada jau galima ir valgyti essen.gif

Kodel stebites? TIK i salta piena(ar salta vandeni, ar salta vandeni+piena) beriu manus ir maisau iki uzvirimo:niekada nesusoks gabalais ir neprisvils prie dugno 4u.gif Nors mama moke pilti manus i verdanti piena, bet nera man iseje grzi ir vientisa kose. Tai kam tada kankintis, jei rezultatas vis tiek geras gaunasi? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2008 07 02, 17:16)
Kodel stebites? TIK i salta piena(ar salta vandeni, ar salta vandeni+piena) beriu manus ir maisau iki uzvirimo:niekada nesusoks gabalais ir neprisvils prie dugno 4u.gif Nors mama moke pilti manus i verdanti piena, bet nera man iseje grzi ir vientisa kose. Tai kam tada kankintis, jei rezultatas vis tiek geras gaunasi? mirksiukas.gif

as pirma karta girdziu blush2.gif net mokykloje esam per darbelius vire ir su verdanciu pienu.reiks pabandyti su saltu pienu ax.gif
Atsakyti
Žmonės sako, kad pienas neprisviltų jį reikia pilti į vandeniu praskalautą puodą.
Aš irgi pieną skiedžiu su vandeniu ir kai užverda pilu kruopas, maišydama. Viskas gerai gaunas, bet variantas pilti į šaltą vandenį įdomus.
Atsakyti
Na, man regis esu ir skiedus piena, bet vistiek prisvilo,. reiks dar pabandyti praskiesti, gal nepamenu g.gif
Atsakyti
na as ir piena skiedziu vandeniu ir manus dedu tik i salta ir nuolat maisau, poto kai uzverda ant silpnos ugnies paverdu maisant kol sutirsteja (apie 5min.) ir viskas. Nei karto taip verdant neprisvylo ax.gif
Atsakyti
Aš pirma ipilu vandens, o po to pieno ir kai užverda pilu manus. Nėra niekad prisvilę g.gif
Atsakyti
rolleyes.gif as verdu taip: ipilu i puoda pieno,kai jis uzverda, pamazinu liepsna ir pilu manu kruopas ir vis maisau...tol kol isverda smile.gif niekad neskiedziau vandeniu schmoll.gif na...man taip skaniau tongue.gif dar tais laikais,kai mokiausi,pamenu valgykloje duodavo tokia persvieciama, neskane manu kose, virta vandenyje su trupuciu pieno blink.gif fu...kaip neskanu doh.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuša @ 2008 07 03, 23:39)
Aš pirma ipilu vandens, o po to pieno ir kai užverda pilu manus. Nėra niekad prisvilę  g.gif



Darau lygiai taip pat. Tik dar puodą turiu specialiai manams, nes kitame "pritraukia" .
Atsakyti