Įkraunama...
Įkraunama...

Deilo gimimas

2008 02 05 Atėjo į pasaulį mūsų mažas stebuklėlis smile.gif
Vaikas yra tarsi visų dalykų žemėje pradžia - stebuklas, viltis, nauja galimybė,ir atneša tiek daug džiaugsmo i mūsu širdis ... Mūsu stebuklėlis pasirinko Vandenio ženklą ,tai oro ženklas pasižymintis judrumu, atsargumu, individualumu ...
Viskas prasidėjo daug anksčiau ,bet kadangi laukėme pirmo vaikelio mes nesupratome kad jis jau beldžiasi biggrin.gif ...Galutinis terminas buvo nustatytas 02 15 ,bet 02 02 pajutau kažkoki idomu jausma savo pilvelyje ,lyg jis ruoštusi tuoj sprogti ,perdaug nekreipiau i tai dėmesio ,pamasažavau pilvuka ir praėjo , kita diena vakare vėl tas pats .Ryte nusprendžiau aplankyti savo ginekologę nors buvom susitarusios susitikti 02 05 atvykau 1 diena anksčiau.Papasakojau jai tai kas darosi ir ji nusprendė mane apžiūrėti ,tai net kruptelėjo nes gimdos kaklelis buvo prasivėres 5,5cm apytiksliai ax.gif ... Pasitarėm ir nusprendėm jog neguldys manes dar i gimdymo namus nes aš ten tik pavargsiu , išsiuntė mane namučio ilsėtis , kadangi aš labai aktyvi visa nėštuma buvau tai nusprendžiau ne namo važiuoti o apsipirkti , nes truko kai kuriu daiktu ... Na ir taip visa diena ant koju vėl pralaksčiau su 5,5cm atidarytu kakleliu ,ir i kavine dar spėjau su drauge nubėgti pasėdeti ir daug parduotuviu aplėkti biggrin.gif Grįžusi namučio tiesiai i lovyte ir užmigau.Kita diena praktiškai visa pramiegojau ir tik vakare 17:00 pajutau vėl ta pati jausma tik nestipru, apie 20:00 vėl suskaudo ir gan stipriai tada vyrui sakau važiuojam , nebelaukim nestuke.gif Atvažiavo greitoji pagalba už 10 minučiu ir išlekem su tašėm didžiausiom Laikiausi gerai ir rami buvau ,nes sarėmiai nebuvo tokie stiprus .
Nuvažiavusi i gimdymo namus patikrino kiek atsidares kaklelis , rado 8,5cm atsidariusi kakleli ,tai iškart nusiuntė i gimdykla su juokingais apdarais ir vyra aprengė kaip ateivi koki biggrin.gif Paguldė mane , vyras buvo šalia visad ,tik išeidavo tada kai liepdavo. Juokino jis ten mane ,bandė šitaip pagelbėti,bet aš jau jam sakiau tylėk arba gaui nes per tuos sarėmius nebejuokai man buvo galvoje biggrin.gif Apie 21:00 prakirpo vandenų pūslę ...Kaip ir buvau žadėjusi jokiu nuskausminamųjų ir epidiūrų ,beto nemanau kad būtų spėje , gimdymas vyko sklandžiai ir greit .Jau 23:00 vyrui liepiau kviesti akušere ,nes jutau kad tuoj,tuoj gimdysiu ... nestuke.gif Subėgo visi kaip i paroda biggrin.gif na ir prasidėjo viskas , vyras dalyvauti niekada nesiveržė tai ir nebandžiau jo ikalbėti jei nenori ir nereikia , vistiek man padėjes nebūtų ,viskam prasidėjus išėjo už durų , ilgai jam ten laukt nereikėjo ,23:57 gime mūsų stebuklėlis ,net 4000gr ir 57cm , nepatikėjau kai išgirdau kad toks didulis biggrin.gif Kai padėjo ta maža gležnuti žmoguti ant pilvo tada pakvietė vyra , buvo taip faina susipažinti su ta maža būtybe kuri manyje gyveno visus 9 menesius ,nubraukėm ašara ... Nes tikrai jaudinanti akimirka buvo .Iškart pasirodė toks stipruolis , ruriuka kėlė i viršu kol gulėjo ant pilvo man , taip gražei atrodė biggrin.gif Kol mane tvarkė vyras buvo prie mažiuko , fotografavo ir ramino , nes vienu tarpu verkė kažko labai .Po visko dar 2 valandas buvome visi kartu ir tada vyras išvažiavo namučio Pasilikusi viena su mažyliu negalėjau net miegoti iš to džiausmo žiūrėjau i mieganti mažyli iki ryto , buvo net baisu užmigti , nesinorėjo jo palikti be priežiūros , atrodė tarpais jog nebekvėpuoja .
Manau kiekvieno kūdikėlio gimimas yra stebuklingas kiekvienai mamai , juk taip miela susipažinti su tuo mažučiuku , priglausti ji prie saves .Kol nebuvau mama labai daug ko nežinojau,net neisivazdavau kad taip skaudu girdėti ji verkianti atrodo imk ir verk iš paskos ... o pamatyt šypsena savo vaiko yra neapsakomas jausmas ax.gif
Atsakyti
Aukit sveikučiai, didučiai ir gražučiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2008 07 02, 15:21)
Aukit sveikučiai, didučiai ir gražučiai 4u.gif

ačiū labai ax.gif
augam , augam , diduliai esam jau 5 mėnesiukai bus tuoj ne už kalnų biggrin.gif
Atsakyti
labai gražu smile.gif mamytei kantrybės, o vaikiukui sveikatytės 4u.gif
Atsakyti
Labai grazu wub.gif mes jau irgi ruosiames, tai net asarele isspaude tavo pasakojima s blush2.gif
Atsakyti
labai grazu 4u.gif
Atsakyti
aukit aukit thumbup.gif ir bukit grazus ir laimingi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jullie @ 2008 07 02, 16:45)
Labai grazu  wub.gif  mes jau irgi ruosiames, tai net asarele isspaude tavo pasakojima s blush2.gif

Kaip faina , dar viskas prieš akis smile.gif sėkmės jums smile.gif
Papildyta:
Labai ačiu visom už palikėjimus ,gražius žodžius 4u.gif
Atsakyti