Įkraunama...
Įkraunama...

Kvalifikacijos kėlimas

Sveikos mergaitės 4u.gif Kartais pasitaiko įvairių ES projektų ar kt. programų, siūlnačių kursus nemokamai arba už simbolinę kainą. Deja, dažnai trūksta info ir reklamos.

Taigi siūlau šioje temoje dalintis tokia info.

Kaip tik dabar vyksta vyksta 48 ak. val. Verslo kūrimo ir įmonės steigimo pagrindų kursai pradedantiesiems.

80 proc. kursų kainos apmoka Vilniaus m. savivaldybė,
20 proc. – 38 Lt 16 cnt. apsimoka kursų klausytojas
Daugiau info čia

Atsakyti
QUOTE(zuza @ 2008 07 02, 15:34)
Sveikos mergaitės 4u.gif  Kartais pasitaiko įvairių ES projektų ar kt.  programų, siūlnačių kursus nemokamai arba už simbolinę kainą. Deja, dažnai trūksta info ir reklamos.

Taigi siūlau šioje temoje dalintis tokia info.

Kaip tik dabar vyksta vyksta 48 ak. val. Verslo kūrimo ir įmonės steigimo pagrindų kursai pradedantiesiems.

80 proc. kursų kainos apmoka Vilniaus m. savivaldybė,
20 proc. – 38 Lt 16 cnt. apsimoka kursų klausytojas
Daugiau info čia

Būtų tikrai naudinga nueiti į tokius kursus, bet, deja, netinka miestas. Gal kuri žinote panašių kursų Kaune?
Atsakyti
Ačiū, Zuza, už itin naudingą informaciją. Galiu pasakyti, kad mano įspūdžiai iš šių kursų labai teigiami smile.gif
Atsakyti
tikrai but neblogai nemokamai kokius kursus palankyt
Atsakyti
Tai ar zinote kas nebrangiu kursu Vilniuje?
Atsakyti
Arbatos magija organizuoja visokių mokymų po pigiai
čia 4u.gif

Šeimos akademija
nemokami užsiėmimai šeimoms 4u.gif
Atsakyti
http://ekursai.langa...eiti.lt/cms/app smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
ar tų verslo kursų dalis apmokama visiems, ar tik dirbantiems? Išduodami kokie nors pažymėjimai? Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo exe!cute: 12 vasario 2009 - 21:04
Kauno darbo biržoje organizuojami nemokami kalbų kursai: rusų, anglų, vokiečių.. Daugiau neprisimenu. BET... nemokamas yra nemokamas... verysad.gif Buvau rusų kalbos kursuose, juos vedė kažkoks lietuviškai nekalbantis armėnas. Nežinau, koks jo išsilavinimas, kad rusų kalbos kursus jam davė vesti, bet kai per vieną pamokėlę pradėjo asmenuoti būdvardžius. doh.gif (Aš žalias, tu žalias, jis/ji žalias...) Supratau, kad nieko gero ten nebus schmoll.gif Nežinau, kaip su kitomis kalbomis. Gal tik man toks dėstytojas pasitaikė..
Atsakyti
Norejau pasiteirauti, ar esate kas nors lanke kursus moters uzimtumo centre, jei taip? kokie atsiliepimai apie juos?
Atsakyti
Nemokami KOMPIUTERINIO RAŠTINGUMO IR ANGLŲ KALBOS MOKYMAI (trukmė - 2 mėn.) čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijoliux: 02 vasario 2010 - 12:26
QUOTE(Nijoliux @ 2010 02 02, 13:25)
Nemokami KOMPIUTERINIO RAŠTINGUMO IR ANGLŲ KALBOS MOKYMAI (trukmė - 2 mėn.) čia


Gal žinote ar yra tokie kursai Vilniuje? blush2.gif
Atsakyti