Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursai

matau pribrendom temai.

siūlau išsakyti savo nuomones apie konkursus čia.

kas ir kur tinka, nepatinka, taisyklėse, nuotraukose, ką rekomenduotumėte, kad nuotrauka turėtų pasisekimą.

(čia ne pamokom apie fotošopus ir kitus dalykus)
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 07 04, 15:14)
visų pirma, nieks nešūkauja. Antra, žaliajam konkurse irgi vaikučiai  smile.gif  Pasiūlymuose buvo, kad konkurse būtų foto be vaikų  smile.gif


tesiant tema, paskutiniame konkurse nebutinai vaikuciai zaliame fone turejo buti tongue.gif

mimu konkurse manau vel bus 90 proc vaiku foto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2008 07 04, 22:15)
tesiant tema, paskutiniame konkurse nebutinai vaikuciai zaliame fone turejo buti tongue.gif

mimu konkurse manau vel bus 90 proc vaiku foto  rolleyes.gif

ir aš manau, kad bus dauguma, nes suaugę arba nelinkę maivytis, arba besimaivydami nelinkę rodytis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 07 05, 10:03)
ir aš manau, kad bus dauguma, nes suaugę arba nelinkę maivytis, arba besimaivydami nelinkę rodytis tongue.gif


drinks_cheers.gif as tikrai nedeciau saves su iskreipta mina lotuliukas.gif ir abejoju, kad kas is pazistamu sutiktu, kad ju foto publikuociau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 07 05, 10:03)
ir aš manau, kad bus dauguma, nes suaugę arba nelinkę maivytis, arba besimaivydami nelinkę rodytis tongue.gif

prižadu pasimaivyt jei paskelbsit tease.gif biggrin.gif , tai konkursas gali būti suaugusiu minos pvz , nes tikrai jau vaikiukai nors ir visi gražus bet pabodę jau ax.gif vistiek atsirastu kad detu, kaip ir naudingiausiam konkursui manem niekas nieko nedės bet sudėjo ir kam reikia ir laimėjo bigsmile.gif man mano idėja tikrai patinka ( gal dėl to kad mano hihihi.gif ) ir drąsiai galiu įsidėt save tokia kad mama nepažintu lotuliukas.gif

Na kiek galima but gražiais , solidžiais , rimtais , kartais ir padurniot juk galima bigsmile.gif ir nebus visiems nusibodusiu wub.gif wub.gif wub.gif

žodžiu dar kartą siūlau savo pasiūlymą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 05 liepos 2008 - 21:38
QUOTE(Lera @ 2008 07 05, 22:34)
prižadu pasimaivyt jei paskelbsit tease.gif  biggrin.gif  , tai konkursas gali būti suaugusiu minos pvz , nes tikrai jau vaikiukai nors ir visi gražus bet pabodę jau  ax.gif vistiek atsirastu kad detu, kaip ir naudingiausiam konkursui manem niekas nieko nedės bet sudėjo ir kam reikia ir laimėjo  bigsmile.gif  man mano idėja tikrai patinka ( gal dėl to kad mano hihihi.gif ) ir drąsiai galiu įsidėt save tokia kad mama nepažintu  lotuliukas.gif

Na kiek galima but gražiais , solidžiais , rimtais , kartais ir padurniot  juk galima  bigsmile.gif  ir nebus visiems  nusibodusiu  wub.gif  wub.gif  wub.gif 

žodžiu dar kartą siūlau savo pasiūlymą  biggrin.gif

Tikrai butu fainai konkursas "crazy supermama" . Prizadu dalyvaut biggrin.gif Manyciau galima ir mums kada pasilinksmint smile.gif
Atsakyti
jei kalbet apie taisykles, man nepatinka fotokonkurso aptarimai. kiekviena karta yra drabstomasi purvais, intrigos, nuotraukos objektu tiesioginiai izeidinejimai, apkalbinejimai rubu, isvaizdos ir viso kito, kas visisiskai nesutampa su foto aptarimais... arba reikia griezciau moderuoti visus barnius ir aiskinimusis, kad nebutu vietos izeidinejimams, arba tiesiog panaikinti aptarimus.
nes tiesiog liudna buna, kai kuri mama pasitraukia is konkurso neislaikiusi izeidimu jos vaikui ar jai, kaltinimu fantazijos nebuvimu, foto nekokybiskumu, plagijavimu ir panasiais dalykais.

manau fotokonkurse neturetu dalyvauti profesionaliu fotografu darytos foto. visu prima jos nelabai gali varzytis kokybe, visu antra - pats nuotraukos autorius niekaip nera susijes su supermama. manau turi but ivesta taisykle, kad dalyvaujantis turi buti ir nuotraukos autoriumi. juk tai yra fotokonkursas, fotografuojantiems tevams.. mazas nuopelnas nueiti i fotoatelje ir gauti kokybiska vaiko foto. suprantu, kad atsiras trintis, tarp gerai fotografuojanciu tevu, kurie ta kokybe gali isgauti ir namuose. pati neprastai fotografuoju blush2.gif ir tokiu atveju prasidetu kalbos, kad va sita studijine, o irodyti ne visada lengva, kad autorius tu.
bet man visada buna pikta, kai kito fotografo foto yra laimetoja, o vardas prie jos - supermamos ar supertecio.... visu pirma tai ir sioks toks autoriniu teisiu pazeidimas (juk nezinom tikro fotografo vardo, jo autoriumi indentifikuojamas tik nikas), visu antra - man tai ir negarbinga atrodo blush2.gif

supermamos konkursus laimi ne tema atitinkancios foto, o kokybiskos, su graziais leliukais ar nestukemis, romantiskos, idiliskos mirksiukas.gif as nematau tame nieko blogo. cia specifine publika, specifines foto ir laimi. as dedama savo foto i paskutini konkursa, jauciau, kad nuo temos saunu pro sali ir dedu tik grazia savo vaiko foto, net norejau pakeisti kita, labiau atitinkancia tema... bet balsavimas parode, kad butent to ir reik supermamai g.gif

del rekomendaciju dalyviams - nuotrauka turi kelti emocijas. tai pagrindinis reikalavimas. jei visi ziuredami aikcioja - jau ir gerai. jei peikia - ir tai nera bloga, visgi nuotrauka yra pastebeta, o tai daug geriau, nei foto, kuria be emociju atsivertei ir uzsivertei.

sekmes visiems ir lauksim nauju fotokonkursu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sansara @ 2008 07 08, 15:27)
manau fotokonkurse neturetu dalyvauti profesionaliu fotografu darytos foto. visu prima jos nelabai gali varzytis kokybe, visu antra - pats nuotraukos autorius niekaip nera susijes su supermama. manau turi but ivesta taisykle, kad dalyvaujantis turi buti ir nuotraukos autoriumi.

drinks_cheers.gif Man irgi taip atrodo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dirsė: 09 liepos 2008 - 08:28
QUOTE(Sansara @ 2008 07 08, 15:27)
jei kalbet apie taisykles, man nepatinka fotokonkurso aptarimai. kiekviena karta yra drabstomasi purvais, intrigos, nuotraukos objektu tiesioginiai izeidinejimai, apkalbinejimai rubu, isvaizdos ir viso kito, kas visisiskai nesutampa su foto aptarimais... arba reikia griezciau moderuoti visus barnius ir aiskinimusis, kad nebutu vietos izeidinejimams, arba tiesiog panaikinti aptarimus.
nes tiesiog liudna buna, kai kuri mama pasitraukia is konkurso neislaikiusi izeidimu jos vaikui ar jai, kaltinimu fantazijos nebuvimu, foto nekokybiskumu, plagijavimu ir panasiais dalykais.

manau fotokonkurse neturetu dalyvauti profesionaliu fotografu darytos foto.


sutinku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sansara @ 2008 07 08, 15:27)

Visiškai sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Sansara @ 2008 07 08, 15:27)
manau fotokonkurse neturetu dalyvauti profesionaliu fotografu darytos foto.

o kaip tu tai atrinksi? Ir kas tas profesionalas - tas kuris fotosesijas rengia kitiem, nors pramokęs grynai iš pomėgio - jau laikomas profesionalu? Yra kas daro fotosesijas, bet yra kas papildomai neuždirbdami iš to kur kas profesionaliau padaro. Tu pati viena iš pirmųjų būtum pripaišyta prie profesionalų hah.gif , nes būkim biedni bet teisingi - tikrai ne daugumai paprastų nuotraukų su taviškėm varžytis. Nes pati jose sieki ne ko kito, o profesionalumo ar į ją panašėjančios kokybės (sorry jei klystu, bet kaip tik taip atrodo).
Kaip ten bebūtų - o profesionalas koks jis bebūtų (ką juo besuprastume) pats dalyvauti su savo vaiko nuotraukom konkursuose gali? Ar todėl, kad "profesionalas" to daryt nebegali, jam fotografuot ir rodyt savo nuotraukų konkursuose nebegalima? Teoriškai tai suprantu apie ką, bet praktiškai tiesą sakant nematau jokio to įgyvendinimo galimybių - prašyt prie paraiškos pažymėjimo, kad ne profesionalas prisegt?
Ar iškelt ribą, kad konkursuose gali dalyvaut fotografuojantys tik vadinamom muilinukėm (anei jokiais ne veidrodiniais - nes gi irgi - kokybe paprastas skaitmenukas su veidrodiniu varžytis negali) kainuojančiom iki tiek ir tiek...nu iki 1000 Lt ar iki 900... ar..dar mažyn. Kad sąlygos apyligės būtų. Nu nebus taip niekada, paprasčiau žiūrėt į tuos konkursus reikia. Nu arba kad būtų lygios salygos visiem organizuojant įrašyt, kad va šitame konkurse fotografuojam tik su tokio ir tokio modelio olympusais, šitame tik su fudžiais tokiais ir tokiais, šitam tik su senom juostinėm muilinukėm tokiom ir tokiom.
Neįronizuoju, tiesiog nematau būdo tai norimai lygybei - nes nesuvienodinus fotoaparatų modelių tai vis tiek niekaip neįmanoma.
Siūlau supermamai.lt pamąstyti apie supermama.lt firminį fotoaparatą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 11 liepos 2008 - 13:08
QUOTE(Karbynė @ 2008 07 11, 12:00)
o kaip tu tai atrinksi? Ir kas tas profesionalas - tas kuris fotosesijas rengia kitiem, nors pramokęs grynai iš pomėgio - jau laikomas profesionalu?

as manau cia buvo taikyta nuotraukoms kurios akivaizdziai matosi jog yra is fotosesiju, kad ir ta kuri laimejo pastarajame konkurse (nieko asmenisko, tai tik pavyzdys), bent jau as taip supratau ir pilnai su tuo sutikciau, nes man jos labiau tiktu kokiai konkreciai temai, nei kaisiot i bele koki fotokonkursa, kur jos savo tobulumu (ne visada) bet pranoksta kitas 4u.gif
Atsakyti