Įkraunama...
Įkraunama...

Turkų kalbos kursai <ČIA>

Gal mokotes turku kalbos? ax.gif Butu smagu pakalbeti apie turku kalbos kursus ir sios kalbos vartojimo galimybes Lietuvoje.
Atsakyti
Esu įsitikinusi, kad kitos kalbos geriausiai pradėti mokytis tada, kai puikiai moki savo gimtąją mirksiukas.gif

O šios kalbos (turiu galvoje turkų) vartojimo galimybės Lietuvoje įmanomos nebent tada, jei ketini padėt kept kebabus kokiam kioskelyje ar "Deniz kebabinėk". Nesakau, kad kitų aplinkybių pasitaikyt negali, bet jų tikrai nebus daugiau, nei galimybė bendrauti angliškai.

Atsakyti
smile.gif)) Hmm.. Visus mokymosi metus visas mano demesys buvo nukreiptas i lietuviu kalba.. filologu konkursai ir t.t... hrrr....Anglu ismokau bendraudama.. O dabar yra su kuo bendrauti turkiskai, bet nemoku sios kalbos..smile.gif net jei neprireiks Lietuvoje....vis tiek noretusi ismokti taip vadinamam "del saves" smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(marmar @ 2008 03 07, 00:15)
smile.gif)) Hmm.. Visus mokymosi metus visas mano demesys buvo nukreiptas i lietuviu kalba.. filologu konkursai ir t.t... hrrr....Anglu ismokau bendraudama.. O dabar yra su kuo bendrauti turkiskai, bet nemoku sios kalbos..smile.gif  net jei neprireiks Lietuvoje....vis tiek noretusi ismokti taip vadinamam "del saves" smile.gif)))


Jeı mokytıs tık del saves, taı kalba greıtaı pasımırsta, nes ja reıkıa pastovıaı naudotı. mirksiukas.gif Patı mokıausı prancuzu ır lotynu kalbas del saves, tacıau neturınt kur jas panaudotı pasımırso ır dabar reıketu ıs naujo mokytıs.
Turku kalba LT galı prıtaıkytı labaı rıbotaı, nebent ateıty turı planu vazıuotı ı TR dırbtı
Atsakyti
Studijuodama lankiau turkų kalbos kursus - labai lengva kalba, lengvai įsimenama ir įvaldoma thumbup.gif Bendrauti taipogi, esant norui, galima susirasti... Smagiausia, kai nuvažiavau į Turkija ir užėjusi į parduotuvytę paprašiau duonos ir vaisių, tai man už vaisius iš vis nereikėjo mokėti, tik už duoną lotuliukas.gif Abstulbę jie ten liko lotuliukas.gif
Atsakyti
Mokausi namie savarankiškai turkų kalbos, bet dažnai pritrūkstu entuziazmo doh.gif
Būtų smagu, jei atsirastų norinčių prisijungti.
Visiškai nesvarbu, jei dar net nesuvokiate, ką reiškia Seni seviyorum ax.gif
Jei bus noro -kibsim visos
İyi şanşlar drinks_cheers.gif
Atsakyti
Oooo, kaip tik laiku!!! Aš irgi jau pradėsiu turkų mokytis, galėsim jau dviese thumbup.gif

O kokiu tikslu mokaisi, ar tik šiaip? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lane: 06 liepos 2008 - 16:57
As irgi jungiuosi bigsmile.gif thumbup.gif aktuali tikrai tema thumbup.gif lotuliukas.gif
As jau moku abecele ir skaiciuot, bet dar po pusvalandzio buna sumaisau ka nors... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Jungiuosi thumbup.gif
Atsakyti
Turkcena, kartais nebuvai Mor ve Otesi gerbeja? blink.gif nemaciau taves toj temoj baisiai seniai biggrin.gif
Papildyta:
As siulau mokytis is sio psl.: http://www.turkishcl...hp?teacher_id=7 mirksiukas.gif ten desinej spaudi learn turkish, tada Admin lessons ir ten viskas nuo a iki z, nuo pat pradziu mirksiukas.gif
Atsakyti
Hmz, koks tikslas? Traukia belenkaip kalbos, o juolab pati ta tauta, žmonės..
Tuoj įmesiu nuorodų naudingų
Atsakyti
QUOTE(Partena @ 2008 07 06, 18:27)
Hmz, koks tikslas? Traukia belenkaip kalbos, o juolab pati ta tauta, žmonės..
Tuoj įmesiu nuorodų naudingų

o siaip gyvenimas tavo kazkiap susietas su Turkija? ax.gif 4u.gif
Atsakyti