Įkraunama...
Įkraunama...

Ar naujagimiai gražūs?

Sveikos mamytės, noriu suzinoti kokie jums atrode jusu naujagimiai - ar grazus, kad patys mieliausi ir brangiausi tai jau aisku. ax.gif
Kai gime mano mergyte gulejau dvivieteje palatoje ir mano ir kitos moters mergaites vardai buvo vienodi - Austejos, bet kaip ju isvaizdos skyresi. Ta kita Austeja buvo tokia dailute baltu lygiu veideliu ir su didelia kupeta juodu ilgu plauku, o manoji tokia pabalus, pageltus ir su kraujosruvom veidelyje ir su penkiais plaukuciais, kad zvelgdavau i ja ir noredavau apglebti ir apginti nuo visko kas bloga, nes mielesnio ir brangesnio zmogucio nepazinojau.
Taippat ir apie suneli galiu pasakyti. Gime su virkstele ant kaklo todel buvo pameles, paskui pripuole gelta, nudraskyta nosyte ir raudoni akyciu obuoliai....
Taciau dabar tai jau visai nesvarbu nes abu vaikuciai grazus wub.gif
Atsakyti
Cia turbut is sono geriausiai matyti ar vaikas grazus ar ne. Maniske ir gime su kupeta plauku, sviesia odele, tamsiai melynos akutes, o palatos drauge pagimde melyna berniuka, plika kaip tilvika ir visas rauksletas, o jai jis buvo pats graziausias, dar bande mane itikint kad jos grazesnis uz mano mergaite lotuliukas.gif bet tiesa pasakius su laiku mano dukryte vis atrode dar grazesne, ir dabar kai sulygynu tada ir dabar, tai grozis patobulejo 100 kartu blush2.gif
Atsakyti
kiekvienai mamai savas vaikas pats graziausias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2008 07 07, 09:45)
kiekvienai mamai savas vaikas pats graziausias  biggrin.gif


as irgi drinks_cheers.gif .
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2008 07 07, 09:45)
kiekvienai mamai savas vaikas pats graziausias  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
ne, negražūs. bent dauguma, kad ir ką mamos sako.
Atsakyti
Man mano vaikai abu buvo patys graziausi wub.gif
Atsakyti
savas aišku pats pačiausias thumbup.gif wub.gif dar sesės labai gražs berniukas buvo. net vyras išėjęs iš ligoninės kelis kartus pakartojo, kad labai gražus vaikiukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 07 07, 08:39)
ne, negražūs. bent dauguma, kad ir ką mamos sako.

kiekvienai mamai savas kudikis yra graziausias, nes gimdymo metu isskiriamas vadinamasis "meiles hormonas" , kuris tieiog privercia isimyleti savo kudiky. Oksitocinas yra išskiriamas visose lytinio gyvenimo pakopose (poruojantis, gimdant, rūpinantis palikuonimis), todėl jis vadinamas altruizmo, "meilės hormonu". gal todel man ir mano vaikas ir mano vyras man patys graziausi lotuliukas.gif
tai normalu manau....
man mano krikstasunis ir krikstadukra yra labai grazus wub.gif

kai pagimdziau mazyle ji tikrai nebuvo grazi (nes gime 1880g.) tokia liekna ir didele galvyte, taciau viena sena sesele pasake, kad mato, jog mergyte turi labai grziu bruozu ir kas paaugus bus tikra grazuole wub.gif bet ja mylejau nuo pat pirmos akimirkos labiau uz viska pasaulyje wub.gif
Atsakyti
kad ir koks bebutu mazylis, visviem mylesim 2.gif angel.gif ir bus pats graziausias ax.gif
Atsakyti
savi patys ggraziausi, nors svetimu retai kada.Ir tai naturalu, nes savus matai meiles sviesoj o kitus tiesiog matai.
Atsakyti
kai savo vaikiuko neturejau man visi kudikiai budavo negrazus ax.gif ir kai tapau nescia vis galvodavau ar man bus grazus mano vaikiukas blush2.gif g.gif bet kaip gime mano sirdute soske.gif tikrai buvo ir yra pati graziausia pasaulyje mergaite flirt.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wilioke_: 07 liepos 2008 - 13:55