Įkraunama...
Įkraunama...

Kokius maisto produktus vakar pirkot?

? ką vakar pirkot? aš pirkau: pieną, sūrelį, pekino kopūstą, porą, pomidorus, agurką ir mineralinį.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 05 23, 08:03)
? ką vakar pirkot? aš pirkau: pieną, sūrelį, pekino kopūstą, porą, pomidorus, agurką ir mineralinį.



litrą sulčių, litrą jogurto ir 4 apelsinus smile.gif
Atsakyti
As vakar labai norejau nusipirkti RACIO firmos galetu ir riesutu sviesto. Riesutu sviesto nusipirkau ,o galetu negavau.Siandien ieskosiu kitose parduotuvese ,labai jau uzsimaniau. 4u.gif
Atsakyti
kas ta galeta?

oho kaip jūs visos mažai perkat:)
Atsakyti
Paziurek sveiko maisto skyreliuose ,tai tokie paploteliai , jie buna kvietiniai,ryziu , ivairiausiu. Mes juos labai megstam.Kramsnojam vienus ar uzsitepam riesutu sviesto. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 05 23, 09:38)
kas ta galeta?

oho kaip jūs visos mažai perkat:)


čiur aš dar mažiau, nes išvis vakar pardėj nebuvau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 05 23, 09:38)
kas ta galeta?

oho kaip jūs visos mažai perkat:)


Vakar su diedu pirkom:
NAMAMS:
Obuolių 8 vnt.
Batonas 1 vnt (raikytas)
Danone natūralus jogurtas (be priedų ir be cukraus) 2 vnt.
Tepamas Rama varškės kremas su žalumynais ir česnaku.
Plikyti pyragėlai su kremu (sveriami, dėžutėje tilpo kokį 10 vnt.)
Sveriama Pu Ehr arabta su vanilės gabaliukais.
Maistas katinui smile.gif

IŠKYLAI Į GAMTĄ:
Apei 1 kg šašlyko
Agurkų, pomidorų, salotų, duonos
Čipsų,
Alaus
Sulčių (greiprutų)
3 in 1 kavos
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 05 23, 08:38)
oho kaip jūs visos mažai perkat:)

Mes gyvenam kaime, tai apsiperkam visai savaitei šeštadieniais ( sekmadieniais pas mus viskas uždaryta).Taigi - maišą bulvių pas ūkininką, 2 kg grikių, avižinių sausainių ir barankų pas rusus, mineralinio 3 dėžes, 12 ltr pieno (kur laikosi), kavos, raudonų pupelių škarbonkę 1,5 ltr, raugintų agurkų, kopūstą, morkų, cukinijų. ridikėlių, kiaušinių, sviesto, dešros , sūrio ir mėsos gabalą parduotuvėj, duonos ir bandelių pas kepėją.Kasdien, o ir tai ne visada, perku tik duoną ir bandeles.
Atsakyti
QUOTE(Amalia @ 2005 05 23, 11:14)
Mes gyvenam kaime, tai  apsiperkam visai savaitei šeštadieniais ( sekmadieniais pas mus viskas uždaryta).Taigi - maišą bulvių pas ūkininką, 2 kg grikių, avižinių sausainių ir barankų pas rusus, mineralinio 3 dėžes, 12 ltr pieno (kur laikosi), kavos, raudonų pupelių škarbonkę 1,5 ltr, raugintų agurkų, kopūstą, morkų, cukinijų. ridikėlių, kiaušinių, sviesto,  dešros , sūrio ir mėsos gabalą parduotuvėj, duonos ir bandelių pas kepėją.Kasdien, o ir tai ne visada, perku tik duoną ir bandeles.


g.gif man taip neišeina... turiu tokia savybęm jei maistas pabūna šaldytuve ilgiau enei 3 dienas - nebevalgau kažkaip....
Atsakyti
As pirkau saliera, obuoliu, raugintu pasuku, svogunu. smile.gif
Siandien pirksiu duonos, pieno, obuoliu, agurka gal koki, sviesto. Kadangi zinau kur nueit, kad pavaisintu skaniais saldainiais, "kazko skanaus" nepirksiu. blush2.gif
Atsakyti
vakar nebuvau pardoj tongue.gif
kaip aš nemėgstu į pardas eit nigaliu. schmoll.gif kuo rečiuo tuo geriau
o pati viska turiu susipirkt, bo kai vyriškis nueina, tai vis ka nor ne taip nuperka...
už tai šian reikės blink.gif
pieno, lavašo, lydyto sūrio (panemuniu pievų... niama ), dešrikės šmotelį vyriškiui, mėsos arba vištos kokios... g.gif
agurka, pomidorų, makaronų, jogurto, kefyro (gal šaltbarščius darysiu), grietinės.... rodos viskas g.gif
ant saldžiosios... rolleyes.gif nea, darysiu pati...
Atsakyti
Vakar nebuvau, o sian pirkau tulikinio popieriaus, zuvu pirsteliu dezute ir dziovintu bananu ax.gif
Atsakyti