Įkraunama...
Įkraunama...

MEILĖS ISTORIJOS Iš Rozamundės Pilčer kolekcijos

Visur ieškojau tokios temos ,bet neradau...Jeigu yra tai moderatores ištrins šią tema.
Ar yra cia gerbėjų MEILĖS ISTORIJŲ Iš Rozamundės Pilčer kolekcijos ?esu siu filmu manijakė-fane-gerbėja,myliu ir dievinu šiuos filmus...Dabar parašiau i btv televizija paprašiau,kad rodytu daugiau filmu siu netik viena karta per savaite ,bet manau ,kad nieko jie neatsižvelgs doh.gif Tai vat šią tema sukūriau kad diskutuotume apie šiuos "filmukus".Girdėjau kad yra ir knygų Meiles istorijų kur filmai rodomi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irdange @ 2008 07 08, 14:24)
Visur ieškojau tokios temos ,bet neradau...Jeigu yra tai moderatores ištrins šią tema.
Ar yra cia gerbėjų MEILĖS ISTORIJŲ Iš Rozamundės Pilčer kolekcijos ?esu siu filmu manijakė-fane-gerbėja,myliu ir dievinu šiuos filmus...Dabar parašiau i btv televizija paprašiau,kad rodytu daugiau filmu siu netik viena karta per savaite ,bet manau ,kad nieko jie neatsižvelgs  doh.gif Tai vat šią tema sukūriau kad diskutuotume apie šiuos "filmukus".Girdėjau kad yra ir knygų Meiles istorijų kur filmai rodomi  bigsmile.gif


Supranti, ten yra tam tikras skaičius tų serijų, rodo apie 10 menesių ir po to suka iš naujo. Aš dar ir Ingos Lindstrom žiūrėdavau istorijas, panašu labai.
Papildyta:
Be to, jei dažnai rodys nusibos, aš pernai nuo liepos galo pradėjau žiūrėt ir kiekvieno savaitgalio laukdavau, meldžiaus, kad tik nebaigtų rodyt, kad tik kiekvieną sekmadienį rodytų... Ir rodė... Bet po to pačiai nusibodo.
Atsakyti
As irgi kartais paziuriu smile.gif
Bet is esmes tie filmai tokie patys, tik kiti veikejai 4u.gif nors siaip visai nieko paziureti toki neitempto siuzeto filma 4u.gif
Atsakyti
Aš seniau per tokio tipo filmus pailsėdavau, bet tiek prie jų monotoniškumo įpratau, kad man jie jau nebepatinka, pavargau nuo jų. Nuolat žiūrėjau gal; pusę metų, tai... doh.gif Dabar karts nuo karto pasižiūriu, beje mačiau, kad pradėjo kartot.
Žodžiu, kaip ir sakiau, pradėjau žiūrėt pernai liepos gale ir iki šių metų birželio galo serijos buvo skirtingos, o dabar jau mačiau kelios paskutinės pradėjo kartotis iš pernai metų matytų.
Aiškinau čia kažką, bet nežinau ar be manęs kas nors supras ką pasakyt norėjau. doh.gif
Atsakyti
as visas ziurejau serijas kiek tik rode,beveik visas esu maciusi...ziuriu kiekviena sekmadieni jau nzn kiek metu ,turbut tiek kiek ir rodo,man idomu mane zave,man grazu...galetu daugiau rodyti tikrai neatsibostu... wub.gif
Atsakyti
Labai retai gaunu progą pažiūrėti, bet taip žiūrėdama pailsiu, taip atsipalaiduoju thumbup.gif
Atsakyti
as irgi pailsiu atsipalaiduoju,relaxas buna biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
As irgi atsipalaiduoju, taip nuramina, po to miegasi geriau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Žiūriu čia ne man vienai raminančiai veikia. lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir man patinka ziureti thumbup.gif . Ypac patinka tai, kad nereikia praziureti milijono seriju, kad sulauktum grazios pabaigos wub.gif
Atsakyti
ir man patinka thumbup.gif bet tik kad visi beveik matyti verysad.gif nauju seriju noretusi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Semile: 14 liepos 2008 - 00:28
QUOTE(Semile @ 2008 07 14, 01:28)
ir man patinka  thumbup.gif bet tik kad visi beveik matyti verysad.gif nauju seriju noretusi rolleyes.gif


Tai aš ir sakau, kad serijos vėl kartojasi, galvojau, kad jau čia man su galva negerai.
Atsakyti