Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio priemonės nėštumo metu

Būtų labai naudinga, jei pasidalintumėt, kokias priemones naudojate, kad išliktumėt gražios, ir kiek jos veiksmingos. Pvz., įvairūs stangrinamieji kremai, kremai nuo strijų. Taip pat ir kitos priemonės, kurios man dar net į galvą nešovė biggrin.gif .

Redaguota administracijos

Labai išsami vienos dalyvės apibendrinta informacija iš šios temos.


QUOTE(slitka @ 2009 09 18, 15:44)
na as irgi paieskose vienintelio ir nepakartojamo kremo savo pilvukui, perskaiciau visa temyte, tikrai pastebejau yra is ko rinktis, bet padariau siokia tokia suvestine, deja, kai kuriu gaminiu kainu nesuzinojau, gal kas susidomes ir gal kam pravers:)

populiariausi sie trys kremukai:

1. Avent firmos , kaina nuo 55 lt
2.COCOA BUTTER MOISTURISING STICK – Drėkinamasis kūno priežiūros pieštukas su kakavos sviestu (75 ml)  ir kiti body shop sviestiniai kremukai
3. Frey Oil aliejus (parduodams vaistineje, kaina pigiau nei Avent firmo produktu)
ir kiti produktai:

Sebamed aliejus;

Pregnacare kremas , jo sudėtyje yra:
Nakvišos aliejus bei natūralūs medetkos ir alijošiaus ekstraktai - raminantys ir apsaugantys besitempiančią odą. D-pantenolis ir vitaminas C – reikalingi kolageno, kuris būtinas odos elastingumui ir stangrumui, gamybai. Vitaminas E – maitinantis ir saugantis odos dermos sluoksnį. Reguliariai naudojamas Pregnacare kremas padeda išlaikyti lygią, švelnią ir stangrią odą.  kaina
apie 36 lt

BEPANTHEN kremas :Sausos, šiurkščios, įtrūkusios odos priežiūrai.
Smulkiems odos pažeidimams (nedideliems nudegimams arba įbrėžimams) gydyti, odos sudirginimui (po radioterapijos, fototerapijos arba ultravioletinio švitinimo), išbėrimui nuo vystyklų šalinti, lėtinei opai ir praguloms, išeinamosios angos įtrūkimui gydyti, persodintos odos priežiūrai.Gimdos kaklelio gleivinės pažeidimui gydyti.Jei daroma pertrauka ar nutraukiamas gydymas kortikosteroidais.Krūtų priežiūrai žindymo metu (skausmingų arba įtrūkusių spenelių priežiūrai). kaina api 15 lt

Chicco Mamma Donna kremas - nezinau kur galima nusipirkt, lygtais galima uzsisakyt internetu, kaino nezinau

Elancyl Galenic  geras kvapas, gerai geriasi, maloniai tepasi, taupus - indelio užtenka 14-16 dienų). – 70 lt

rusu gamybos "Aromatika" firmos aliejuka nuo striju, jis 100% is zoleliu, ypac tinka alergiskoms ir jautrioms nestukems. "Eurovaistineje" kainuoja iki 20 Lt.

kremas Weleda, su naturaliais aliejais, jo sudetyje parinda sudaro migdolu aliejus,jojobos, kveiciu gemalu, vit E, arnikos ekstraktai ir tt.  oda ilgai issilaiko  aksomine svelni, nors reik ilgai imasazuoti, parduodamas  eurovaistineje

krema Abena - neradau informacijos, bet forumietes si krema naudoja

Original ATOK - apie si irgi nieko doro nesuzinojau, bet naudojamas smile.gif

Jeanne Piaubert "Vergeturyl Creme" galima nuspirkti  Kristianoj, kaina netoli 200 lt
Kremas nuo strijų FREZYDERM PREVENSTRIA - Kremo sudėtyje yra specialių natūralių odos elastingumą saugančių medžiagų; ekstrakto iš jūros dumblių nuo uolėtų Bretanės krantų, kuris sergi elastiną jungiamajame audinyje, aktyvina odos kvėpavimo funkciją ir taip padidina odos atsparumą. Riebalų rūgščių derinys, esantis kremo sudėtyje, palankiai veikia nusilpusią odą, skatina vandens apykaitą joje ir apsaugo nuo išsausėjimo. Minkštinamieji esteriai, iš avokado ekstrakto išskiriamas skvalenas prisideda prie odos sekrecijos ir ją drėkinančių medžiagų išsaugojimo. Kremas praturtintas CM gliukanu, kuris neleidžia silpti odos imuninei funkcijai, prarasti jai drėgmės ir tamprumo. Kremas patikrintas dermatologų.
Norint, kad nesusidarytų strijų, kremą  reikia pradėti tepti trečią nėštumo mėnesį ir naudoti dar 2–3 mėnesius po gimdymo, taip pat staiga netekus ar priaugus svorio, intensyviai sportuojant, ilgai vartojant kortikosteroidus, pakitus hormonų pusiausvyrai ar mitybai.  kaina apie 50 lt,

vaikiskas jonhson aliejukas

aliejukas HIPP, nuo strijų. Sudėtis kaip daugumoje brangių aliejukų nuo strijų, o kaina kažkur apie 13 Lt. galima nuspirkti  Rimi,  vaikiškų prekių skyrelyje  Kvapas neerzinantis, neaštrus.

Kremas nuo strijų VICHY ANTI - STRECH MARK CREAM -  kainas apie 100 lt kremas apsaugo odą nuo strijų atsiradimo ir jas mažina.  Kremo nuo strijų sudėtyje veikia aktyvūs ingredientai: Silikonas, Azijos Centela, Hidrocsiprolinas - restruktūrizuoja audinius, Glicerolis- drėkina, Agurklės aliejus - maitina ir regeneruoja, Taukmedis - švelnina ir maitina odą. Kremas sutvirtina epidermį, oda tampa elastingesnė ir lygesnė. Naujų strijų nebeatsiranda, o esamos – sumažėja. Kremas lengvos tekstūros, puikiai susigeria; Tinka naudoti nuo pirmųjų nėštumo mėnesių;

PERCUTALFA-  yra drėkinantis kremas kūnui, kurio sudėtyje yra labiausiai odai reikalingų medžiagų: vaisių ir polinesočiųjų riebiųjų rūgščių. Šis kremas padeda išvengti strijų  nėštumo, brendimo ir ryškaus svorio kitimo laikotarpiais.
Percutalfa sumažina jau atsiradusias strijas, kol jos dar yra rausvos spalvos ir nesurandėjusios. parduodamas vaistinese, kaina- apie 80 lt;

MATERN PROGRAM Kūno želė nuo strijų 200 ml
- kaina iki 70 lt, , MATERN PROGRAM Kūno aliejus nuo strijų 50 ml - 60lt, nepastebejau kur galima nusipirkti, bet per tinklapi www.pigu.lt, bet tikriausiai ir musu parduotuvese galima rasti

Palmers masažo losjonas nuo strijų
•Masažo losjonas nuo strijų padeda apsaugoti ir sumažinti odos iplyšimus . Speciali kakavos sviesto, vitamino E, elasteno ir kolageno kombinacija drėkina odą, padėdama susigrąžinti natūralų odos elastingumą ir drėgnumą. Labai gerai įsigeriantis, viso kūno losjonas, panaikina odos sausumą, kuris yra susijęs su besitempiančia oda tiek nėštumo, tiek svorio metimo metu. Naikina net įsisenėjusias strijas. 250 ml. kaina 40 lt radau per platintojus
http://www.palmerskosmetika.lt

tai tiek, gal kas dar papildys:)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SuperMama: 26 rugsėjo 2009 - 08:48
Visa nestuma tepliojausi Lorealio kremu nuo striju... Rezultatas...... - sedyne ir krutine nusetos strijomis... cry.gif ech...
Atsakyti
Per pirma nestuma naudojau Frey Oil aliejuka, rezultatas:
krutine dryzuota, o pilvas ir slaunis visai nieko smile.gif Bandziau Avent, Vichi kremus - tiesiog nepatiko sad.gif
Per si netuma zadu pabandyti Pregnacare tepaliuka smile.gif Kvapas visai nieko, kaip pats kremukas dar nezinau.
Atsakyti
Sveikos, būsimos mamytės tongue.gif Aš nuo pat nėštumo pradžios, t.y. nuo tada, kai sužinojau 4u.gif , naudojau Avon spec. kremą nuo strijų. Nežinau, ar kremas padėjo, ar kad svorio ne per daugiausiai priaugau, bet tikrai jokių naujų strijų, nors mano oda linkus trūkinėti (nuo paauglystės greito svorio kitimo turiu kelias išlikusias žymes cry.gif )
Atsakyti
Aš irgi jau maždaug savaitę tepuosi Avon želė nuo strijų. Kol kas efekto dar nematyti, iki gimdymo liko 4 mėnesiai, bet tikiuosi, kad padės ax.gif . Girdėjau apie šią priemonę išties gerų atsiliepimų. Bent jau esamas strijas naudojusioms tikrai sumažino.
Atsakyti
Aš naudojau kremą Avent Indulgent Body Cream, na nežinau ar jis toks jau geras, ar čia kaip, bet strijų nėra. g.gif thumbup.gif Nors per nėštumą priaugau 22 kilogramus blush2.gif Man tai jis labai fainas ir kvapas malonus, ir susigeria gerai, ir oda būna švelni.
Atsakyti
QUOTE(AJ_Lt @ 2005 05 24, 10:00)
Per si netuma zadu pabandyti Pregnacare tepaliuka smile.gif Kvapas visai nieko, kaip pats kremukas dar nezinau.

Geriau nebandyk - tepliojasi kaip "snarglys" (sorry, uz išisireiškimą smile.gif, visiškai į odą neįsigeria. Spalva - įtartinai žalsvai gelsva. Kaina - apie 35 lt, o užteko man jo tik 5 dienom sad.gif Vienintelis išskirtinis efektas, ko neturėjo nei viena mano vartota priemonė - išsitepus jaučiamas "gnaibantis" šaltukas.
Šiuo metu vartoji AVENT aliejuką nuo strijų - tikrai labai nebloga priemonė. Visų pirma lengva užsipurkšti, nereikia "terlioti" kaip kremo, kol įsigeria. Blizgesio nelieka po kelių minučių, porų neužkemša. Labai smagu buvo juo purkštis šaltesniu metų laiku - kai pvz. prieš einant miegoti taip nesinorėdavo teptis šaltu kremu. Kaina už tokio pačio poveikio AVENT kremą didesnė 10 lt, bet mano manymu tikrai verta pirkti. Rezultatai kol kas neblogi - jau priaugta apie 16 kg ir į trečią trimestrą įžengta be mažiausios strijytės smile.gif Aišku, netvirtinu, kad vien dėl AVENT smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasila @ 2005 05 23, 14:53)
Būtų labai naudinga, jei pasidalintumėt, kokias priemones naudojate, kad išliktumėt gražios, ir kiek jos veiksmingos. Pvz., įvairūs stangrinamieji kremai, kremai nuo strijų. Taip pat ir kitos priemonės, kurios man dar net į galvą nešovė biggrin.gif .

As kai buvau neščia naudojau Avent kremą nuo strijų ir pas mane viskas thumbup.gif nė vieno ruoželio. Bet aš nemanau, kad tai vien kremo poveikis, kadangi daug kas priklauso nuo odos tipo, jeigu oda neelastingatepkit kuo norit, nors ir pačiais brangiausiais krekais jų vis tiek atsiras. Taip pat rekomenduočiau kremu nuo strijų tepti ir kokį mėnesį po gimdymo, bet tik pilvą kol jis susitrauks. Nes daug kam per nėštumą nebūna, o po gimdymo visą pilvą išvagoja.
Atsakyti
Pirmą nėštumą niekuom ypatingu netepiau ir nei vienos strijos thumbup.gif
Bet aip sakant-tada dar buvau jauna ir graži, o dabar tai tik graži tongue.gif
Todėl intensyviai tepliojuosi-tokiu Sebamed aliejum ir da Avent kremu nuo strijų-šitas tai man super thumbup.gif
Na, už kelių savaičių gimdymas, tai kol kas jokių strijų, nors gal jos ir vėliau išlenda g.gif
Po teisybei-gėda džiunglėms, bet nežinau kaip jos atrodo doh.gif Nu bet lyg nieko įtartino kol kas nematau... unsure.gif
Atsakyti
Naudoju Avent krema probleminem vietom ir Jonsons aliejuka kitoms (kojoms ir rankoms). Tai ipusejus 8 menesiui pastebejau strijas ant papu ir klubu sonu. Devinta menesi tos strijos laaaabai padidejo, ju padaugejo, atsirado ir ant slaunu. Manau ne kremuose esme, o zmoguje. Mano mama irgi turi striju po gimdymu. Be to as normaliai sustorejau doh.gif . Taigi neturiu ko kaltinti unsure.gif .
Atsakyti
na, as nuo pat pradzios tepuosi Avon kremu. kol kas tf tfu tfu ne vienos strijos. mirksiukas.gif bet kremukas eina i pabaiga, o dabartiniame kataloge nera to kremo nzn is kur reiks gaut cry.gif
Atsakyti
Visa nestuma naudojau Avent krema, siandien isigijau Avon, nes anas baigesi. Striju kol kas neturiu tfu tfu tfu, iki gimdymo liko 1.5 men. Siaip Avent kvapas pradzioj patiko, bet i gala tai nosi suraukus tepdavausi, matyt atsibodo.
Atsakyti