Įkraunama...
Įkraunama...

Dvarčionyse gyvenam mes

user posted image

bendraujam toliau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo montege: 08 liepos 2008 - 18:23
nu ką.. pagaliau baigėsi anoji tema.. pažiūrėjau.. pusantrų metų rašome joje.. doh.gif


prašom nestabdyti ir rašyti. ir pasakotis, kaip gyvenat 4u.gif

mes visai neblogai.
martyna šiandien po pertraukėlės į darželį išėjo. net labai noriai. dėl to labai džiugu.
o šiaip.. sesės po kaip ir draugauja.. aišku, modesta negali prieštarauti. o martyna vis myli ir myli sesę doh.gif
Atsakyti
Ačiū, Montege, už naują temelę 4u.gif
Dabar prisėdau ir galvojau jau pradėt kūrybinį darbą, ogi žiū - jau viskas padayta. Šaunuolė tu, dar ir prie kompo spėji pasėdėt, o aš čia su vienu vaikinu vos spėju suktis doh.gif
Tikėkimės, kad šią temą pabaigsim greičiau nei praėjusią blush2.gif

Maniškis rudenį irgi pradės vaikščiot į darželį. Jau dabar pratinam prie minties, kad ir jam kaip tėveliui teks eiti į darbuką smile.gif Mus užrašė š žvirbliukų grupę, gal turit ką nors įdomaus apie tai papasakot? g.gif Na kaip auklėtojos, rinkliavos ir kitokie reikaliukai bei subtilybės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina599 @ 2008 07 08, 22:54)
Ačiū, Montege, už naują temelę 4u.gif
Dabar prisėdau ir galvojau jau pradėt kūrybinį darbą, ogi žiū - jau viskas padayta. Šaunuolė tu, dar ir prie kompo spėji pasėdėt, o aš čia su vienu vaikinu vos spėju suktis doh.gif
Tikėkimės, kad šią temą pabaigsim greičiau nei praėjusią blush2.gif

Maniškis rudenį irgi pradės vaikščiot į darželį. Jau dabar pratinam prie minties, kad ir jam kaip tėveliui teks eiti į darbuką smile.gif Mus užrašė š žvirbliukų grupę, gal turit ką nors įdomaus apie tai papasakot? g.gif  Na kaip auklėtojos, rinkliavos ir kitokie reikaliukai bei subtilybės wub.gif


paprastai atidariau temelę.. nerašiau nei vardų, nei vaikų.. tikiuosi bais nesupyksit mirksiukas.gif

o apie žvirbliukų grupę.. oi kiek galim papasakoti. ir aš. ir lomena. mūsų merginos lanko šią grupę. rudenį jau išeis į viršų.. t.y. į vyresnių grupę.
auklėtojos superinės. man patinka. su šeimininkutėm nesiseka vis. ilgai neužsibūna.. doh.gif rinkliavų kaip ir nėra. rudenį tik. kai būna pirmas susirinkimas, tai prašoma tėvelių nupirkti indų ir servetėlių. nes indai, savaime, aišku, turi savybę sudužti smile.gif . dar savo iniciatyva nupirkom aną rudenį kompaktų grotuvą. tai jau jums liks.. ai, kalėdinėms dovanėlėms renkam. ir auklėtojoms padėkoti per kalėdas ir gegužės mėnesį.. gegužės mėnesį tai kelios mamos sugalvojom. simboliškai. kaip "mokslo metų" pabaigą atšvenčiam. grupėj po darbo susirenkam.. vaikučiai sulčiu, sausainių, saldainių gauna. mes padėkojam auklėtojoms ir tiek.. mirksiukas.gif bet čia kaip jau nuspręsit..
klausk, jeigu kas įdomu 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu visas perejusias i nauja temele (pagaliau lotuliukas.gif )

O aukletojas is Zvirbliuku grupes noreciau pervest kartu su musu vaikuciais i vyresne grupe, tikrai fainos wub.gif
Atsakyti
jo.. neturiu ką veikti.. martyna daržely. modesta sau ramiai parpia.. tai ir turiu laiko. va, kai mažoji paaugs ir dėmesio daugiau reikalaus, tada nebebimbinėsiu tai bigsmile.gif

reikės tuoj eiti paimti dičkę. dar pro supynes reikės praeiti... pasisupti thumbup.gif
vakar lietus sutrukdė šiam ritualui mūsų..

ironge, ku ku. kaip jautiesi?

dulsi, kur dingusi? ar tiek darbų? o gal atostogaujate? ar leisite miniją į darželį nuo rudens?

avita, kaip jūs? kaip mažoji auga? ar dar vis čia gyvenat? o gal jau išsikraustėt?
Atsakyti
Smagu, kad geros ayklėtojos, tai ir mažiuliai lengviai eina į darželį. Šiandien buvom ir mes iki Dvarčionių centro nuėję thumbup.gif , tai supažindinau Kiprą kur bus jo darbukas, nes dabar jau kiekvieną rytą vis dega noru važiuot kartu su tėčiu į darbą lotuliukas.gif Tk mane tokia keista mintis aplankė, o kokia kalba darželį kalbama, nes šiandien, kiek mudu ten pasitrynėm aplink tvorą tai kitaip kaip lenkiškai arba rusiškai kalbančių auklėtojų negirdėjau g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina599 @ 2008 07 09, 23:41)
Smagu, kad geros ayklėtojos, tai ir mažiuliai lengviai eina į darželį. Šiandien buvom ir mes iki Dvarčionių centro nuėję thumbup.gif , tai supažindinau Kiprą kur bus jo darbukas, nes dabar jau kiekvieną rytą vis dega noru važiuot kartu su tėčiu į darbą lotuliukas.gif  Tk mane tokia keista mintis aplankė, o kokia kalba darželį kalbama, nes šiandien, kiek mudu ten pasitrynėm aplink tvorą tai kitaip kaip lenkiškai arba rusiškai kalbančių auklėtojų negirdėjau g.gif


tai auklėtojos pačios kaip ir rusės, lenkės. aišku, ne visos. bet grupėj tai lietuviškai šneką. su vaikučiais. jos tarpusavy gal tik rusiškai lenkiškai...
Atsakyti
QUOTE(montege @ 2008 07 10, 11:39)
tai auklėtojos pačios kaip ir rusės, lenkės. aišku, ne visos. bet grupėj tai lietuviškai šneką. su vaikučiais. jos tarpusavy gal tik rusiškai lenkiškai...


Aišku....... smile.gif

Kaip man atsibodo, Kipras ir vėl serga verysad.gif Kada gi pasibaigs tie jo snargliai doh.gif Nors kai turi tokią kaimynystę kaip mes, kai mamai visiškai nusispjaut, kad jos vaikas turi temp, ji vistiek jį į lauką tempia, o dar ir pas mus į svečius užeina, o o po kokio pusvalandžio lyg tarp kitko pasako, oi šiandien mano vaikis turi temp ir taip naktį kosėjo, tai nieko kito ir nelieka tikėtis doh.gif Bet jau vakar, kai eilinį kartą su sergančiu vaiku veržėsi į svečius pasakiau, kad mes sergam ir nenorim, kad jūs ateitumėt. Tai ji man pasakė, kad nieko čia tokio, juk abu vaikai serga, tai kas čia tokio, jei vaikai kartu pažais doh.gif Neįsivaizduoju kaip su tokiu žmogum elgtis g.gif
Atsakyti
linkime kuo greičiau pasveikti 4u.gif

būna tokių mamų, kurios nesupranta.. aš tai siūlai tiesiai šviesiai tai mamai pasakyti, kad sergančio vaiko nevestų į svečius. nes saugai savo sūnų ir nenori, kad susirgtų.. g.gif

iš kitos pusės.. tai gera repeticija jums prieš darželį. gal ir žiauriai skamba. bet deja.. daželis pirmais metais duos savo ligų porciją.. kai martyna pradėjo eiti į darželį, tai sloga man pasidarė nebe liga..... doh.gif
Atsakyti
o kiek vaikų lanko mažiausiųjų grupę, t.y. kiek realiai jų ten būna kasdien?
Kokio amžiaus mažiausi leliukai?
Mačiau pačią grupę, tai man patiko, tik nežinau, kurios auklėtojos ten dirba, bet šitam darželyje man jos visos kažkokios geros rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(montege @ 2008 07 10, 20:52)
linkime kuo greičiau pasveikti  4u.gif

būna tokių mamų, kurios nesupranta.. aš tai siūlai tiesiai šviesiai tai mamai pasakyti, kad sergančio vaiko nevestų į svečius. nes saugai savo sūnų ir nenori, kad susirgtų..  g.gif

iš kitos pusės.. tai gera repeticija jums prieš darželį. gal ir žiauriai skamba. bet deja.. daželis pirmais metais duos savo ligų porciją.. kai martyna pradėjo eiti į darželį, tai sloga man pasidarė nebe liga.....  doh.gif


Suprantu aš visa tai puikiai, kad darželį sirgs ir sirgs, tai sloga tai dar kokia nesąmonę, bet tai bus darželis, o čionais mamulytė visiškai be supratimo... O dėl vaikščiojimo į darželį tai jaučiu kad nieko neišeis todėl jau dabar ieškau auklės, bet kadangi sunkiai sekas rasti už prieinamą kainą tai ruošiuos vest į darželį. O gal ten bus kitaip, o gal dar blogiau, na matysim. O dar kitas variantas yra tai jog, kažkaip jis nuo kitų vaikų nelabai ir parsineša kokią ligelę, nelaikau gi jo namuose uždarius, bet va nuo tos mergičkos tai visada blink.gif
Atsakyti