Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų vaikai naudojasi one.lt?

Turbūt dauguma Jūsų žino ar net naudojasi internetiniu pažinčių portalu one.lt. Jame galima bendrauti su senais pažįstamais, susirasti naujų draugų ir t.t.

Tačiau neseniai aptiktas puslapis su, pavadinkim, mažu judėjimu PRIEŠ one.lt rolleyes.gif
privertė mane pagalvoti, ar kai kurie internetiniai puslapiai tokie jau nekalti ir ar nedaro įtakos mažųjų psichikai unsure.gif

http://www.anti-one.tinkle.lt/

Peržiūrėjau šitą puslapiuką iki galo, radau ir juokingų vietelių, bet daugiau buvo šiurpokų (pvz, su kokių šešerių metukų mergaite, išsirietusia seksualia poza) unsure.gif

Tikiuosi, nesupykdžiau mamų ir neapkaltinsit manęs "davatkiškumu" blush2.gif


Atsakyti
Sūnus mano turi ten anketą..bet perdaug nesižavi, mačiau, mieliau "diskusijose.lt" dalyvauja, kompiuteriniais klausimais reiškiasi...
Atsakyti
Mano dukra naudojasi siuo saitu. Man teko matyti mano dukros klasiokes photo. Tokios photo neleisciau deti i one.lt. Bet as tai mergaitei ne mama. Taciau ka dukra daro saite as pasidomiu. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laureta: 09 liepos 2008 - 15:22
pati esu 15 metų, nesinaudoju, mano sesė 12 metų, nesinaudoja didis.gif nes ten šlamštas, o ne pažinčių portalas.
Atsakyti
Man 15, nesinaudoju cool.gif
Atsakyti
onas kenkia nes:mazu maziausiai jis traukia pinigus tokiem dalykam kaip skinai,nuotraukos,vertinai ir t.t.


akcija atrakcija,kad issiregistruotum is o-ne.lt turi sumoketi.


doh.gif
Atsakyti
nesinaudos One, naudos Myspace, Facebook ir simtus kitu panasiu tinklalapiu
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2008 07 09, 21:09)
nesinaudos One, naudos Myspace, Facebook ir simtus kitu panasiu tinklalapiu


O Myspace, Facebook'e irgi pinigus is vaiku "monija" ir patys, nelabai suprasdami ka daro, nepilnameciai pozuoja pusnuogiai? unsure.gif
Atsakyti
nelabai suprasdami?

manyciau,kad jie puikiai supranta ka daro.
tik vat as tikslo tam nesuprantu.
Atsakyti
QUOTE(Swietoczka @ 2008 07 10, 10:25)
O Myspace, Facebook'e irgi pinigus is vaiku "monija" ir patys, nelabai suprasdami ka daro, nepilnameciai pozuoja pusnuogiai?  unsure.gif

taip.
Atsakyti
Tame pačiame www.anti-one.lt galima parsisiųsti "vaistukų", kurie išgydys one.lt ligą. Deja, tik tokiu būdu, kad išvis nebus galima įeiti į ta tinklalapį, bet čia jau jums patiems spręsti ar jums tinka toks kelias mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2008 07 09, 19:09)
nesinaudos One, naudos Myspace, Facebook ir simtus kitu panasiu tinklalapiu


nesinaudoju ir tais. ne visi tokiuose saituose sėdi, ne vieną draugą turiu išsigydžiusį iš tokių ''sexjulių mazjuliu anketuliu" manijos ir nesilankančio pažinčių puslapiuose apskritai cool.gif pati irgi tokia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pašol: 11 liepos 2008 - 15:29