Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip iššviesinti juodai dažytus plaukus?

Pries tris metus turejau sviesiu plaukus ir nusidaziau juodai doh.gif O dabar vel turiu nerealia svajone juos issviesinti..... Nebezinau ka daryti ir ar tai imanoma.
Praejusiais metais kai bandziau pati juos sviesinti, tai gavosi taip, kad netekau puses savo plauku...... doh.gif doh.gif doh.gif Na cia jau pati kalta, kad namie pati tai dariau...
Dabar mintis apie sviesius plaukus varo is proto... Labai noriu sviesiu plauku, bet bijau, kad ir vel nudegs..... gal sruogom sviesinant po truputi iseitu tai pagaryti....

Gal kazkas jau bande/issisviesino juodai dazytus plaukus???
Patarkit ka daryti.... ar tiesiog susitaikyti su juoda spalva???? verysad.gif
Atsakyti
pati kažkada buvau beveik juodai nusidažiusi, tai man vienintelė išeitis buvo atsiauginti. Bet irgi vargau, nes atauga, nusidažai šviesesne spalva, nusidažo tik ataugę plaukai, o likę plaukai vis tiek juodi. Tai kai ataugo pusė plaukų ilgio ir reikėjo eiti į vestuves, nuėjau į kirpyklą ir bandė kažkiek nuimti tą juodumą nuo galų, ale nusišviesino tik kokiu tonu smile.gif

Bet kokiu atveju geriau sveiki juodi, nei nušiurę šviesūs mirksiukas.gif
Atsakyti
nera nieko neimanomo tongue.gif turiu nuostabiausia kirpeja, kuri man po truputuka is visiskai juodu plauku sviesina iki karamelinio rudumo tongue.gif bet kartoju: PO TRUPUTUKA. reikia tureti truputi kantrybes, nes jei labai uzsidege, nedaryk klaidos geriau palauk. man is pradziu sviesino ataugusias saknis jas ligino kad labai nesipestu mano JUODU JUODA spalva su naturalia. po to nudaze sruogomis. tonavo. liepos pabaigoj dazys visus plaukus. taip kankinuos jau mazdaug 4 menesius. siuo metu esu karameliniai rudai juodai ryza lotuliukas.gif bet grozis reikalauja auku unsure.gif
Atsakyti
na aš neturėjau tokių finansinių galimybių, tai teko atsiauginėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akasha @ 2008 07 10, 14:37)
Pries tris metus turejau sviesiu plaukus ir nusidaziau juodai doh.gif  O dabar vel turiu nerealia svajone juos issviesinti..... Nebezinau ka daryti ir ar tai imanoma.
Praejusiais metais kai bandziau pati juos sviesinti, tai gavosi taip, kad netekau puses savo plauku......  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Na cia jau pati kalta, kad namie pati tai dariau...
Dabar mintis apie sviesius plaukus varo is proto... Labai noriu sviesiu plauku, bet bijau, kad ir vel nudegs..... gal sruogom sviesinant po truputi iseitu tai pagaryti....

Gal kazkas jau bande/issisviesino juodai dazytus plaukus???
Patarkit ka daryti.... ar tiesiog susitaikyti su juoda spalva???? verysad.gif



hihihi.gif pries daugiau kaip metus buvau beveik blondine doh.gif siaip visa laika dazydavausi tik juodai, arba dark brown brunette.gif pradejau sviesintis nuo sruogeliu, nu tai tas sruogeles ir nudegino doh.gif plaukai buvo kaip pakulos swoon.gif ir paskui visa spalva norejau pasisviesinti (buvau tamsi blondine) nu zodziu susiedziau plaukus doh.gif daugiau taip nedaryciau schmoll.gif nors tas blukinimo procesas truko apie puse metu, ne vienu nuejimu i kirpykla hihihi.gif
Atsakyti
Tokia problema ir as turiu,mano plauku spalva dabar dark brown nr.4,o noriu sviesesnes.Mano kirpeja taip pasiule spresti sia problema,ji saknis nudaze su nr 4,o visus likusius su 6+7nr.Sekanti dazyma dazys saknis su nr 5, o plaukus su nr7,ir taip toliau,manau ,supratot sistema ,zodziu po truputi sviesins...
Atsakyti
O AS SIAND.EINU I KIRPYKLA. MANO SPALVA APIE PUSE METU 3 ARBA 4 NR, NES NUSIPIRKAU PRISEGAMAS SRUOGAS TOKIOS SPALVOS. TAI GAILA IR KEISTI KAZKA. TAI SUMASCIAU KELIAS SRUOGELES IS VIDAUS PASVIESINTI. BUS MATYTI KAIP GAUSIS... LABAI NENORIU RYZU SRUOGU.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Akasha @ 2008 07 10, 14:37)
Pries tris metus turejau sviesiu plaukus ir nusidaziau juodai doh.gif  O dabar vel turiu nerealia svajone juos issviesinti..... Nebezinau ka daryti ir ar tai imanoma.
Praejusiais metais kai bandziau pati juos sviesinti, tai gavosi taip, kad netekau puses savo plauku......  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Na cia jau pati kalta, kad namie pati tai dariau...
Dabar mintis apie sviesius plaukus varo is proto... Labai noriu sviesiu plauku, bet bijau, kad ir vel nudegs..... gal sruogom sviesinant po truputi iseitu tai pagaryti....

Gal kazkas jau bande/issisviesino juodai dazytus plaukus???
Patarkit ka daryti.... ar tiesiog susitaikyti su juoda spalva???? verysad.gif

ymanoma, tik ziurint kokio to sviesumo nori.yra toks dalykas spalvos isemejas, kurio pagalba per viena diena is juodos gali patapti 6-7 nr. namie nepatarciau to daryti, o kirpeja po spalvos isemimo dar ir padazytu . nes abi proceduras reikia lb nuosekliai ir greitai atlikti,kad rezultatas butu geras. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audruzele @ 2008 07 11, 18:36)
ymanoma, tik ziurint kokio to sviesumo nori.yra toks dalykas spalvos isemejas, kurio pagalba per viena diena is juodos gali patapti 6-7 nr. namie nepatarciau to daryti, o kirpeja po spalvos isemimo dar ir padazytu . nes abi proceduras reikia lb nuosekliai ir greitai atlikti,kad rezultatas butu geras. mirksiukas.gif

ir kiek tas nuemejas kainuoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2008 07 11, 18:34)
ir kiek tas nuemejas kainuoja?  g.gif

nuo 30 iki 160 lt. priklauso nuo firmos ir kokybes. as renkuosi visada viduriuka. tada klientes plaukai nebuna kaip siaudai ir rezultatas dziugina akis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(audruzele @ 2008 07 12, 00:01)
nuo 30 iki 160 lt. priklauso nuo firmos ir kokybes. as renkuosi visada viduriuka. tada klientes plaukai nebuna kaip siaudai ir rezultatas dziugina akis.  4u.gif

o kokiose kirpyklose tai atlieka? ax.gif pati nerizikuočiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2008 07 12, 09:02)
o kokiose kirpyklose tai atlieka? ax.gif pati nerizikuočiau unsure.gif

paciai tikrai nepatariu. o kokiam mieste reiketu ?
Atsakyti