[quote=inetum,2008 07 16, 13:30]
[quote=GAPO,2008 07 16, 12:50]
O jūsų ciucis nesileidžia rišamas?

Šuo ar kalė? Jei kalaitė, tai galima būtų vieną(bet tik vieną, nes juk jam reikia sargauti ir viską matyti) voljero sieną užleisti kokiom lipančiom , pvz gebenėm. Jei šuo, tai kels koją ir degins savo siusiais bet kokį augaliuką

. Dar kas tiktų, mano manymu, tarp sienos ar kur nors prie voljero pulkelis(bet ne eilė) piliarožių.
O kokią pievutę sėjate? Man tai pas jus labai dobilėliai liptų ir saulutės. žydi visą vasarą, nes kai nušienauji, tai vėl krauna žiedukus. na aš ir pati apie tokią pievą svajoju, už tai ir peršu. O dobiliukai labai išsikeroja ir priežiūros mažiau, manau.
aciu uz palinkejimus

o ciucikai pas mus laskto visiskai palaidi ir karaliauju kur tik nori tai jie daugiau man tas dilgeles patresia nei numarina

cia tik gal neisimate nuotraukoje bet as prie voljero is kelio puses pasodinau sausmedi tai dabar lauksiu kol jis apzels ta voljera ir pasleps ji ir tuo paciu padarysiu uzuoveja nuo saules savo augintiniams.
o zole mes sejome taip vadiname sportine stadijonine kad nebijotu trypimo tai kaip sakei dobiliuku joje irgi yra ir baltuoja ir melynuoja tik gal kai daznai pjaunama kad butu grazi tolygi nelabai matosi toje nuotraukoje. tai cia idedu parodyti kai matosi tik gaila kad siemet lietus mus nelabai lepino

tai labai isdziovino pievutes bet jau atsigauna po truputi vel
[/quote]
kaip grazu, erdvu.

man nieko nera graziau uz naturalia gamta. tuos gelynus reiktu pasodint taip, kad nesunaikintu to laikines gamtos ispudzio.