Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis "Girstutis"

Sveikos, mamos,

mūsų darželis liepą - rugpjūtį atostogauja ir yra pasirinkimas į kurį darželį šiuo metu leisti vaikus. Vienas iš variantų - darželis "Girstutis". Gal galite ką nors apie jį papasakoti, nes nieko neteko apie jį girdėti 4u.gif
Atsakyti
Mano mergyte eina i si darzeli. Per vasara ten jokiu uzsiemimu nebuna, nes visi labai jau nori tu atostogu 4u.gif Bet rudeni, ziema ir pavasari vyksta viskokie papildomi bureliai; sokiu pamokeles, daile, dainavimas. Aisku uz jas reikia papildomai moketi, bet vaikas tikrai labai patenkintas.
Atsakyti
Ačiū, Jurgux, už atsakymą. Gal gali papasakoti kaip ten maitina, kaip auklėtojos, ar tvarkingos grupės. Yra tekę girdėti, kad vasarą tam darželį ne vienas nelaimingas atsitikimas vaikams yra įvykęs... 4u.gif
Atsakyti
Labas,

Kai pradejau vesti i darzeli, mano dukra labai prastai valge, tai aukletojos labai del to pergyveno. As is karto pasakiau, kad tik per prievarta neverstu valgyti, geriau jau po truputi graziuoju susitarti. Taigi aukletoja stengesi sriubos duodavo nedaug, kad liktu vietos antram patieklui. Maisto kokybe nesiskundziu: pusryciams sumustinis ir koses, pietums du patieklai, vakarienei buna blynai, troskiniai, virtinukai ar dar kas nors. Prie vakarienes buna jogurto, persikas, obuolys, sausainiai, kazkas skanaus smile.gif

Jeigu vaikas valgus, tai problemu nematau. Maisto gali ir kartoti smile.gif

Atsakyti
Labas Sarune,
Idomu i koki darzeli vaikucius vedi? Gal i Silinuka, PAsilies gatveje?
Atsakyti
na pagaliau radau tema apie savo lopseli-darzeli,o tai niekas i mano uzvesta neatsiliepia schmoll.gif
Del maisto tai nezinau nezinau, kai paskaitau kad pusryciams mano dvimetukui parasyta kad duota Kava, tai man keista pasidaro, na reiks gal pradet klaust kas ten per kava, gal giliuku? tongue.gif
Bet pats asortimentas lyg ir nieko, nors vaisiu ir visokiu sausainiu nelabai maziau sarasuose,tik kartais. Na siaip nesiskundziam,skrandis dar nestreikavo,tai nieko nesakau-gal ir geras ten maistas. smile.gif
Del prieziuros gal ir nieko, normaliai, tik man taaaip nepatinka prailgintos grupes aukletoja, na jei pupuli ateinu pasiimt truputi po puse sesiu,tai nuvestas buna i prailginta grupe, tai NEI VIENO karto nemaciau tos aukletojo sypsantis... Na tiesiog keistai atrodo,kad zmogus,dirbantis su vaikais ir dar esantis visai jaunas,tiesiog sedi ir ziuri ir net taip kazkaip keistai pasijauti, tai as laabai stengiuos kad mazulis pas ja nepapultu, bet kartais neiseina kitaip, nes toli i darba vaziuoju verysad.gif
na mamytes,laabai noretusi isgirst ir jusu nuomone del sio darzeliuko. Mes svarstom galimybe bandyt eit i kita darzeli,nezinau,ar verta unsure.gif
Atsakyti
as savo mazuli pradejau leisti i Girstuti, tai kolkas ir aukletojom ir maistu ir prieziura esu patenkinta smile.gif
simpathy, o i kokia grupe tavo berniukas eina? ir gal zinai tos prailgintos grupes aukletojos varda?
Atsakyti
Maniskis eina i lopselio grupe "Vyturelis", na as nesakau kad ten blogai - ir maitinimas neblogas, aukletojos visai nieko - bet man l.patinka aukletoja,kuri dirba puse etato - t.y.,kas trecia diena. O ta kur dirba pilnu etatu,tai... na viskas gerai,t.y.,kada bepaklaustum kaip mazuliui sekesi ta diena darziukyj,atsakys"viskas gerai", na,tokia formali daugiau,gal biolaukai nesutampa mums, gal kas unsure.gif
Nezinau,kadangi manasis daug sirgo pradzioj lankymo (net keturis kartus is eiles), todel gal man asocijuojasi su darzeliu. O tos prailgintos grupes aukletojos vardo tai nezinau, bet ji visai jauna, jauniausia ten is ju visu, gal kokiu 25 metu. Ji irgi gal nera bloga, bet NEI VIENO karto nemaciau jos sypsantis. Visada ziuri kai ateini ir nieko nesako... nezinau kaip ji su vaikais uzsiima kad tokia paniurele visalaik sedi.
O i kuria grupe tavo pumpuriukas eina? Ir kiek laiko jau? Nesirgot?
Atsakyti
maniskis eina i Varpelio (rodos taip vadinasi smile.gif ) grupe, einam jau trecia savaite, dar nesirgom ir rodos jis jau pradeda priprasti. o ta jauna aukletoja siaip visai nieko, bet ir as pastebejau kad labai retai nusisypso, bet yra ten dar viena, jos kas antra dienele keiciasi, tai labai nuostabi, nesisypsancios ir blogos nuotaikos per visas tris savaiteles dar ne kartelio nemaciau ir mano Domui ji labai patinka, beja ir seimininke labai gera 4u.gif
Atsakyti
na kiek klausinejau tai nei vieno vaikucio mama nesiskunde ta grupe smile.gif labai dziaugiuosi kad papuolem butent i ta grupe, nes zinau kad mano vaikuciu ten tikrai gerai rupinasi 4u.gif
Atsakyti
mes neseniai pradejom lankyti Girstucio darzeli ramuneles grupe, gal yra mamyciu vedanciu cia savo maziukus?
Atsakyti
Lanko mano dukra vyresnioji , "Girstutis"' darzeli . Darzelis kaip derzelis . Visur yra minusu bei pliusu .
Nematau del ko sukt labai galvos . Viska ten gerai .
Nuo 3 metu nepritapo ji ten . Tada nelanke . Paskui leidau nuo 4 metu . Viskas kuo puikiausiai . Pradzioj auklitoja nepatiko , laikui begant susidraugavo ir viskas susitvarke .
Manau bet kur nuejus , pradzia niekam nebuna lengva . Net suaugusiam i nauja darba nuejus .
Atsakyti