Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto rūbeliai, dalinamės info

user posted image
1 tema
2 tema

tema pasibaigė todėl manau reikia naujos, toliau dalinamės info apie krikšto rūbelius
Atsakyti
cia dalinames informacija, kaip musu maziukas atrode, atrodys per krisktynas, kokie modeliukai patinka, kur ka matem isigyti. 4u.gif
Atsakyti
Ir čia dar paklausiu 4u.gif

gal kur matėt Kaune pirkti skraistę ne iš tiulio pasiūtą, o iš atlaso ar kokios panašios medžiagos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 07 15, 14:46)
Ir čia dar paklausiu 4u.gif

gal kur matėt Kaune pirkti skraistę ne iš tiulio pasiūtą, o iš atlaso ar kokios panašios medžiagos rolleyes.gif

kažin ar rasit , jei žinot ko norit paprašykit kokios siyuvėjos ir pasiūs, nes pirkime dažniausiai būna tik tos tokios "gražiosios tiulinės"skraistės doh.gif
Atsakyti
O musu kriksto rubeliai buvo tokie smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Eirea @ 2008 07 15, 14:11)
O musu kriksto rubeliai buvo tokie smile.gif

user posted image


labai grazu smile.gif ar siuvotes specialiai, ar pirkot jau gatavus? man patiko kepuryte- skaryte mirksiukas.gif

beje, gal kas galit patarti, kur Kaune rasti sventisku baltu kojinyciu berniukui krikstynoms?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tauskalyte: 15 liepos 2008 - 14:31
hi.gif
O aš savo mžylei siuvau tokią suknelę...
user posted image
Atsakyti
sveikos mamytes o kur ka galima surasti berniukui 8menesiu snd buvau gariunuose europoje CUPE akropolyje na radau bet nuo 75lt na as nesu gailike bet vienam kartui tai jau ir man per daug doh.gif gal kas pardavines saviskio rubelius blush2.gif
o del baltu bateliu tai cipoline buvo snd laaabai daug bet kainos neziurejau o ir akropolio maksimoje irgi buvo ax.gif
Atsakyti
na mes krikstysimes kita savaitgali ir mums bus 10,5 men , ir paskui pardavinesiu rubelius bet as uz siulelius sumokejau 60 lt tai uz maziau nemanau kad atiduosiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(tauskalyte @ 2008 07 15, 14:30)
labai grazu  smile.gif  ar siuvotes specialiai, ar pirkot jau gatavus? man patiko kepuryte- skaryte  mirksiukas.gif



kriksto mamyte siuvo pas siuveja smile.gif o kepuryte kazkada RIMI radau, tai nunesiau siuvejai, tai ji pagal ja pasiuvo is tos pacios medziagytes kaip kelnytes wink.gif
Atsakyti
o kiek kainuoja nertos skraistes?
Atsakyti
user posted image
Atsakyti