Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika II

Kadangi pabaigiau temą, reikia ir pradėti 4u.gif

Senoji tema čia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mexica: 15 liepos 2008 - 22:08
o kaip tuos sluoksnius suskaiciuot? bigsmile.gif
as tepuosi tiek, kad butu optimalus maskavimo/grazinimo ir miltu/kaukes santykis
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2008 07 15, 23:05)
O tai jus tiek daug tepat? g.gif
Man tai uztenka vieno plonycio sluoksnio EM ir mano oda atrodo lygi, spalva vienoda, demeliu nesimato. Tiesa concealeri naudoju spuogeliam, jei yra, tai tik tada visai nesimato, kaitaip tai nezinau kiek sluoksniu pudros reiktu itint g.gif



Aš tepu du plonus sluoksnius, t.y. pirmas įbėrimas dangtelin, lengvas greitas praėjimas kabunkiu per visą veidą, tada jei reikia maskavimo teptuku pamaskuoju ir išlyginu viską kanukiu. Jei maskuot nėra ką, užtenka ir vieno sluoksnio kabukiu.
Atsakyti
kiek kainuoja Artdeco mineraline pudra LT? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moodring: 16 liepos 2008 - 14:44
QUOTE(moodring @ 2008 07 16, 15:43)
kiek kainuoja Artdeco mineraline pudra LT?  blush2.gif

~60lt jei gerai pamenu g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sveikatele @ 2008 07 16, 15:56)
~60lt jei gerai pamenu  g.gif  smile.gif

Pabrango Sarmoj 65 lt smile.gif
Atsakyti
Merginos as vis dar ne i tema.Vis dar vargstu su tuo nemokamu rinkiniu. sad.gif Kokia kortele jus atsiskaitete uz siuntima? Mano NORD/LB VISA electron ir su ja man neina. doh.gif
Atsakyti
Olivia*, sveikatele - dėkui mirksiukas.gif eisiu žiūrėt ryt kas gi čia per stebuklas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2008 07 16, 19:42)
Merginos as vis dar ne i tema.Vis dar vargstu su tuo nemokamu rinkiniu. sad.gif Kokia kortele jus atsiskaitete uz siuntima? Mano NORD/LB VISA electron ir su ja man neina. doh.gif

as pries pora dienu uzsisakinejau ta rinkinuka, atsiskaiciau su Vilniaus Banko Visa Virtuon kortele.. dabar laukiu kada atkeliaus biggrin.gif uzsisakiau tokias spalvas:
pudra: Soft Butter Beach, Cool-Fair, Cool-Fair Medium
maskuoklis: Pearl Mint
skaistalai: Wake Up Call
idomiausia dabar kazkaip del skaistalu biggrin.gif issirinkau tokia ryskia spalva, bet ir norejau kazko ryskaus..
Atsakyti
Man irgi niekaip neina uzsirasakyt to rinkinuko doh.gif Reikia kreditines korteles... ax.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Vakar gavau savo BE rinkinuką. Peržiūrėjau filmuką, bet pati nesiryžau nieko daryt, kol kas man ten aukštasis pilotažas. SUpratau pradžioj tik tiek, kad vienu indeliu turiu daugiau negu naudojo filmuke.
Į rinkinuką įeina ir toks dalykas kaip Bare Vitamins Skin Rev-er Upper. Ar kuri naudojat jį?
Atsakyti
QUOTE(Aliondra @ 2008 07 17, 09:36)
Sveikutės,
Vakar gavau savo BE rinkinuką. Peržiūrėjau filmuką, bet pati nesiryžau nieko daryt, kol kas man ten aukštasis pilotažas. SUpratau pradžioj tik tiek, kad vienu indeliu turiu daugiau negu naudojo filmuke.
Į rinkinuką įeina ir toks dalykas kaip Bare Vitamins Skin Rev-er Upper. Ar kuri naudojat jį?



Čia toks tipo kremas...Labiau tinka riebiai arba mišriai odai. Jis su vaisių rūgštimis, tai padeda odai greičiau atsinaujinti, nusluoksniuoja suragėjusį paviršių. Naudojant jautresnei odai gali jaustis graužimo, niežėjimo efektas, kuris panaudojus ilgesnį laiką išnykstą.
Atsakyti