Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų atnaujinimas

sveikos mamos 4u.gif nežinau ar čia pataikiau su šiuo klausimu g.gif pas mus tokia situacija ir niekas nežino kaip mums pasielgti ,gal jūs žinosite. Mūsų vaikiukas gimė su sunkia širdies yda, ilgai pragulėjom ligoninėj, visi sakė ruoštis blogiausiam ir pasikrikštyt, mes taip ir padarėm išsikvietėm kunigą, pasirodo ten buvo vienuolis iš pradžių sakė nereikės krikšto tėvų, bet kaip tik mus lankė ne visai artimi žmonės ir jis pasiūlė jiems būti krikšto tėvais, aš nesipriešinau, nes man tada ne tas rūpėjo. Tas vienuolis sakė, jei ateitį viskas bus gerai galėsim atnaujinti krikštynas. Dabar mes namie ir norėtume daryti krikštynų šventę su tais krikšto tėvais, kuriuos buvom išrinkę ,kadangi mes ne iš Kauno, tai to vienuolio jokių kontaktų neturiu ir jokio išrašo neturim ,kad krikštyti,klausiau savo parapijos kunigo, ar galėtume surengti naujas krikštynas su kitais krikšto tėvais, tais jis mums nelabai žinojo ką atsakyti, sakė tarsis su kt kunigais, bet dar iki šiol tariasi blink.gif aš siūlau vyrui susirasti kokią bažnytėlę ir niekam nieko neaiškinus tartis dėl krikštynų, bet nelabai sutinka su šiuo mano pasiūlymu,ką jūs manot g.gif
Atsakyti
Šiaip tai vaikas krikštytas... g.gif Ir antrąkart nebereiktų... Kai bėda būna, tai gali ir patys tėvai krikštyti, net be dvasininko ar kūmų, tik vėliau jei situacija pasitaiso, galima "perkrikštyti" bažnyčioje.. O šitoj sitaucijoje, kaip ir viskas jau padaryta g.gif Reiktų tartis su kunigais 4u.gif
Atsakyti
gal tu gali paskambinti i ta ligonines skyriu ir paklausti koks vienuolis krikstino, gal jie zinos kontaktus, ar bent jau is kokios parapijos, varda ir jo telefona
Atsakyti
manau drasiai galite pakrikstyti vel normaliai.... juk neturite jokio iraso kad vaikas krikstytas g.gif o jo tikrai prireiks vaikuciui, kai kurs savo seimynini gyvenima... db visur reik popieriuku.... tai kad krikstykit ir nesukit galvos thumbup.gif
Atsakyti
as irgi taip manau
Atsakyti
tai taip ir padarysim 4u.gif o kad ir gaučiau to vienuolio kur krikštijo kontaktus ir išrašą, vistiek vaikas neturėtų, krikšto tėvų ir iš to naudos kokios.kažkaip norisi ir šventę surengt, kad bent kokią krikštynų nuotrauką prisiminimui turėtų vaikiukas mirksiukas.gif
Atsakyti
ar tas vienuolis darė kokius įrašus?
krikštijant vaiką yra daromi įrašai į bažnyčios metrikų knyga, ten surašoma tokia info:vaiko vardas,pavardė, gimimo data; tėvų vardai ir pavardės, jei priėmę santuokos sakramenta-tai kokioj bažnyčioj tai padarė; krikštatėvių vardai ir pavardės.
Ar tas vienuolis klausė jūsų tokios informacijos?
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2008 07 19, 22:47)
ar tas vienuolis darė kokius įrašus?
krikštijant vaiką yra daromi įrašai į bažnyčios metrikų knyga, ten surašoma tokia info:vaiko vardas,pavardė, gimimo data; tėvų vardai ir pavardės, jei priėmę santuokos sakramenta-tai kokioj bažnyčioj tai padarė; krikštatėvių vardai ir pavardės.
Ar tas vienuolis klausė jūsų tokios informacijos?

ne, tokios informacijos jis mūsų neklausė 4u.gif viskas truko labai trumpai, sukalbėjo kelias maldeles ir patepė aliejuku ir išėjo
Atsakyti
QUOTE(collliukė @ 2008 07 20, 17:19)
ne, tokios informacijos jis mūsų neklausė 4u.gif viskas truko labai trumpai, sukalbėjo kelias maldeles ir patepė aliejuku ir išėjo

tai tada galėsit krikštyt dar kartelį smile.gif nes kai jūsų sūnus eis pirmos komunijos, norės būt krikštatėviu ar tuoktis bažnyčioje-reikės to krikšto pažymėjimo smile.gif o jam reikia tokios info-nu į jį viskas surašoma mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano giminaites suneli irgi dėl tu paciu aplinkybiu pakrikstijo ligonineje, o kai sugrizo namo, is naujo pakrikstijo. Todel nemanau, kad cia kazkas blogo. Tuo metu buvo neaisku, ar mazylis isgyvens, todel pagal kataliku tikejima jam buvo suteiktas kriksto sakramentas.
Atsakyti
ačiū jums mamytės 4u.gif
Atsakyti
ir aš manau,kad antrą kartą vaikelio nereiktų krikštyti. o vienolius, jei vardą pamenat, labai greitai galima rasti mirksiukas.gif
Atsakyti