Įkraunama...
Įkraunama...

nekalta, bet nescia

Truputi geda, bet isties nezinau, ka man daryti. Esu istekejusi moteris, nescia, bet vis dar su mergystes pleve. Lytini gyvenima pradejom tik po suzadetuviu. Vis bandem bandem. Bet pleve taip ir neiplyso. Galu gale as pastojau, taciau pleve liko savo vietoje, kur buvus. Aisku, labai dziaugiames, kad laukiames lialiuko. Taciau ziauriai geda eiti pas gydytoja, nes, savaime suprantama, kadangi pas mane yra ta pleve, ji visu pirma negali manes normaliai apziureti, antra, kai bando ten viska praplesti tais saukstais, as is paskutiniuju tvardausi, taciau vis tiek uzstaugiu nerealiu balsu.


Ka man daryti. Kaip as pagimdysiu.

Isbandem visas pozas, tepaliukus, niekas nepadeda. O man ziauriai geda-jauciuosi, kaip kokia trylikamete sad.gif

Uz savaites vizitas pas gydytoja. Ziauriai bijau.
Atsakyti
huh.gif Paprasyk vietines nejautros ir kad ja prakirptu .Galiu uztikrinti pagimdzius jos neliks smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Julyte @ 2004 02 23, 18:18)
Truputi geda, bet isties nezinau, ka man daryti. Esu istekejusi moteris, nescia, bet vis dar su mergystes pleve. Lytini gyvenima pradejom tik po suzadetuviu. Vis bandem bandem. Bet pleve taip ir neiplyso. Galu gale as pastojau, taciau pleve liko savo vietoje, kur buvus. Aisku, labai dziaugiames, kad laukiames lialiuko. Taciau ziauriai geda eiti pas gydytoja, nes, savaime suprantama, kadangi pas mane yra ta pleve, ji visu pirma negali manes normaliai apziureti, antra, kai bando ten viska praplesti tais saukstais, as is paskutiniuju tvardausi, taciau vis tiek uzstaugiu nerealiu balsu.


Ka man daryti. Kaip as pagimdysiu.

Isbandem visas pozas, tepaliukus, niekas nepadeda. O man ziauriai geda-jauciuosi, kaip kokia trylikamete sad.gif

Uz savaites vizitas pas gydytoja. Ziauriai bijau.

o tu esi garantuota, kad turi mergystes pleve? nemazai merginu jos plysta vaikysteje intensyvaus sporto metu (jodinejimo), arba buna labai elastingos (sportininkems).
Atsakyti
Geda prisipazint, bet man buvo tas pats unsure.gif Pastojau po 2-karto doh.gif Po to beveik visa nestuma nesimylejom del tam tikru priezasciu.... Zodziu, gal tos pleves as jau ir neturejau... taciau - psichologine - dar ir kokia buvo stipri...Per visas gin. apziuras ziauriai skaudedavo unsure.gif ypac kai kisa ranka vos ne iki alkuniu mad.gif mad.gif Bet gimdant - sito dalyko as visai nejutau, ne tas galvoje tuomet... cia tik smulkmena tongue.gif O kai pagimdzius mane pirma karta kedeje apziurejo, tai net nustebau, kad cia taip neskausminga doh.gif doh.gif
Manau, jei daug su vyru isbandet, tai gal ir esi tu jau "kalta" wink.gif , bet kazkokiu psichologiniu problemu turi unsure.gif Siaip su saukstais nestumo metu retai lenda... ir ant lektuvo mane retai sodino... tad gali ramiai laukti gimdymo O tuomet garantuoju - nepastebesi, kad esi nekalta smile.gif
Atsakyti
nu nieko sau neprabivajemaja mergystes pleve thumbup.gif wink.gif
Atsakyti
Kazkur esu skaicius, kad mergystes pleve buna kartais tokia elastinga, kad ji neplysta net po daugelio lytiniu santykiu. Taciau ji plysta gimdymo metu.

Bet man neaiskus vienas dalykas - o is kur tu zinai, kad ja vis dar tebeturi? Gi jinai tokia mazyte.

O medikus nemanau, kad nustebinsi su tokiu "unikumu", nes tai yra pakankamai daznas reiskinys.
Taip kad zygiuok pas gydytojus, kuo anksciau, tuo geriau. Ir atsipalaiduok, nes apziuros ir man nemalonios, nors as tikrai jau be pleves maziausiai 11.5 metu.
Atsakyti
O as jos arba neturejau. Arba nuo sokiu (spagatai ir pan.). Arba nuo tampaxu. Atsimenu kaip pirmus kartus bandziau tampaxus isidet buvo daug graudziu asaru: skauda, neiseina, o jura pasonej... Vyrui neteko mano "nekaltumo" nuskinti laugh.gif
Atsakyti
Gydytoja patvirtino, kad ji plysus, taciau labai nedaug-zodziu jai tu saukstu sugrusti niekaip neiseina, o, kai kisa ranka, jauciu, arba ispirsiu jai arba pati nuo kedes nuleksiu mad.gif


Taigi iki kovo menesio man buvo liepta atsikratyti tos pleves. Tipo, tegu vyras taip negaili unsure.gif


Be to buvau isvadinta laukine, kad man skauda ohmy.gif
Atsakyti
vaje, Julyte, tai nepabijok ir pakeisk ginekologe - vis tik dar tau 9 men maziausiai su ja reiks bendrauti, ji tave is proto isvarys su tokiais bajeriais. Tu tik pasiryžk. Aš pakeičiau gal 5 ginekologes, kol atradau sau tinkamą, kuri ne tik mane normaliai apžiūri, bet ir pabazarinam kaip draugės ir šiaip gerai nuteikia. taigi, čia problema tikria ne tavyje, o ginekologės grubume.
Atsakyti
Pakeisk gygytoja ir tavo "nekaltumas" pasibaigs biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spilka: 05 kovo 2004 - 16:43