Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai iš nuotraukų - ar vestuvių fotografai daro?

Mes su vyru nusprendėme pasidaryti filmą iš nuotraukų, kuris bus rodomas per vestuves. g.gif Kiek žinau vestuvių fotografas siūlo nuotraukas įrašyti į paprastą DVD ir tiek.
Šitas filmas iš nuotraukų yra vos ne vestuvinis filmas, tik sukurtas be vestuvių operatorių pagalbos.

Įsivaizduoju tokį filmo scenarijų - 30 nuotraukų apie mano ir vyro vaikystę, mūsų draugystės pradžią ir kaip mes mylim vienas kita blush2.gif

Reikia kažko tikrai gražaus ir nepigaus. Beto pagalvojom, kad per vestuves filmuos draugai su savo kamerom, o fotografuos profesionalūs vestuvių fotografai arba fotografas.

Dar mes pagalvojom, kad būtų gerai turėti vestuvinį filmą iš nuotraukų, kurį paskui galėtume rodyti draugams, kai vestuvių metinės bus.

Gal kas žino kur rasti profesionalų video montuotoją ar vestuvių fotografą, kuris sukurtų mums tą vestuvinį filmą?
Atsakyti
QUOTE(rytine @ 2008 07 16, 23:49)
Mes su vyru nusprendėme pasidaryti filmą iš nuotraukų, kuris bus rodomas per vestuves.  g.gif Kiek žinau vestuvių fotografas siūlo nuotraukas įrašyti į paprastą DVD ir tiek.
Šitas filmas iš nuotraukų yra vos ne vestuvinis filmas, tik sukurtas be vestuvių operatorių pagalbos.

Įsivaizduoju tokį filmo scenarijų - 30 nuotraukų apie mano ir vyro vaikystę, mūsų draugystės pradžią ir kaip mes mylim vienas kita  blush2.gif

Reikia kažko tikrai gražaus ir nepigaus. Beto pagalvojom, kad per vestuves filmuos draugai su savo kamerom, o fotografuos  profesionalūs vestuvių fotografai arba fotografas.

Dar mes pagalvojom, kad būtų gerai turėti vestuvinį filmą iš nuotraukų, kurį paskui galėtume rodyti draugams, kai vestuvių metinės bus.

Gal kas žino kur rasti profesionalų video montuotoją ar vestuvių fotografą, kuris sukurtų mums tą vestuvinį filmą?


tai kad dvd fotofilmas dabar ieina i daugumos fotografu paslaugu paketa... unsure.gif Be abejo, jie irgi gali skirtis savo kokybe ir apipavidalinimu.
Atsakyti
Taip, žinau, kad vestuvių fofografai daro, esu mačiusi keleta pavyzdžių doh.gif Jie tokie paprasti ir piguma. Aš manau, kad tai atskiri dalykai - fotografija ir filmas iš fotografijų, esu mačiusi per draugų vestuves Austrijoje ir žinau, kaip tai tiksliai atrodo , todėl ir klejoju 4u.gif
Atsakyti
Darant dvd filma prarasit rezoliucija(720x576),paprasciau butu susimesti ir susiruosiuoti nuotraukas laptope ir pasijungti prie LCD ar plazmos ir pasileisti slide show per Windows media center su jums patinkancia muzika,manau 1920x1080 rezoliucijos uztenka gerai kokybei ir nereikes jokio pigaus montazo su skraidanciais drambliukais ir sirdelemis:))
Atsakyti
QUOTE(rytine @ 2008 07 17, 00:01)
Taip, žinau, kad vestuvių fofografai daro, esu mačiusi keleta pavyzdžių doh.gif Jie tokie paprasti ir piguma. Aš manau, kad tai atskiri dalykai - fotografija ir filmas iš fotografijų, esu mačiusi per draugų vestuves Austrijoje ir žinau, kaip tai tiksliai atrodo , todėl ir klejoju 4u.gif


Manau cia jau klausimas apie pinigus. Nes yra programeliu kur tikrai lengvai ir greitai fotografai sukuria siuos filmukus. Bet jei norit ne vien perziuros, o pvz foto pagal muzika su kazkokiais ale efektais - manau tai kainuos zymiai daugiau pinigu nes prie tokio filmuko zmogus sedes ilgai...
Atsakyti
Na aš žinau, kas tokį flmuką iš nuotraukų galėtų padaryti.. smile.gif Ir tai tikrai neprimena paprasto Slide Show, kaip čia daug kam siūlo daryti.. doh.gif
Tačiau kaina kiek žinau apie 1000 lt. Bet manau darbas vertas tų pinigų.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(uItra @ 2008 08 25, 22:55)
man irgi atrodo tai nevykes bandymas pareklamuoi savo paslaugas  unsure.gif  pavyzdziuose - primytiviausias slide-show... mano supratimu temos autore ieskojo daug sudetingesnio ir originalesnio ispildymo.... g.gif


Oooj.. gerai būtų, kad taip mokėčiau.. biggrin.gif Deja su menais nieko bendro neturiu.. smile.gif Gal dėl to ir apie muziką taip parašiau, sorry.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2008 08 26, 19:37)
Oooj.. gerai būtų, kad taip mokėčiau.. biggrin.gif Deja su menais nieko bendro neturiu.. smile.gif Gal dėl to ir apie muziką taip parašiau, sorry.. smile.gif


as turejau omeny ne tamsta, o jusu pacituotos zinutes autorius lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uItra @ 2008 08 26, 22:21)
as turejau omeny ne tamsta, o jusu pacituotos zinutes autorius  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


O siaaaaube.. kokia žiopla aš.. doh.gif lotuliukas.gif Dabar DAR KARTĄ paskaičiau ką jūs parašėt ir dašilo.. doh.gif hihihi.gif blush2.gif
Atsakyti
kai kurie fotografai savo internetinese svetainese turi ideje tokiu filmuku pavyzdzius, pvz http://svente.mums.lt/ smile.gif tokiu dalyku kainos yra apie 1000 litu smile.gif
Atsakyti
aš mačiau labai puikų filmuką iš nuotraukų ir namų vaizdelių per draugų vestuves, tikrai super thumbup.gif žiūrėjom ir ašarą tiek džiaugsmo, tiek graudulio braukėm wub.gif darė Pajūrio Video... berods Vidas vardas operatoriaus... www.pajuriovideo.lt radau svetainę...
Atsakyti
Mano fotografai kartu su foto padaro ir viena DVD slideshou filmuka. Ju ten buna keletas, pagal tema. Maciau drauges vestuviu medziaga. Atskiras filmukas pasiruosimui, atskiras - baznycio, gamta, sveikinimai ir pan. smile.gif
Atsakyti