Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

4u.gif na ką, aną temą pabaigėm,bet nepabaikim darbų schmoll.gif nerkim,megzkim ir puoškimes toliau mirksiukas.gif

o čia perkeliu kelias foto su jūsų ir mano darbų ir pavyzdžiais mirksiukas.gif

QUOTE(Rife @ 2008 06 21, 13:48)
Dar vienas sijonas
user posted image



QUOTE(Olaiva @ 2008 06 25, 22:53)
o čia paskutinis jau matytas sijonas,bet ant storokoko "modelio" 
user posted image



QUOTE(Tila @ 2008 06 27, 20:15)
Prisiziurejau grozybiu ir nutariau parodyti savo kurini 
user posted image



QUOTE(rain @ 2008 06 29, 14:04)
sveikos noriu ir as parodyti savo sijona teisingiau visa kostiumeliuser posted image



QUOTE(Olaiva @ 2008 06 29, 17:05)
pasikuiciau ir kelis ikeliu,gal kuri susigundys nusinerti wink.gif
user posted image
user posted image

Papildyta:
QUOTE(*MONAMI* @ 2008 07 08, 14:33)
pabaigiau savo ananasinį sijoną
user posted image



QUOTE(temptress @ 2008 07 11, 01:51)
Noriu jums parodyti sijona, kuri nusineriau kai man buvo 14. turejau namu aresta ir per keturias dienas as ji nusinarpliojau. stai jis
user posted image



QUOTE(dovyda @ 2008 07 12, 11:46)
keletas nauju ideju, gal kuriai patiks 4u.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image



QUOTE(Olaiva @ 2008 07 13, 21:11)
parodau savo melsvąjį 
user posted image



QUOTE(Di8 @ 2008 07 16, 14:57)
Sveikutes  4u.gif , pasigirsiu ir aš savo sijonu, nertas pernai vasara
user posted image



QUOTE(Irma77 @ 2008 07 16, 22:15)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 17 liepos 2008 - 07:36
user posted image

O šita nėrė mano mama, ka aš dar viakas buvau. Ir dabar aš jį išsitraukiau iš spintos dabaigiau (nuardžiau dali, ir pakrasčiuka užnėriau) ir dabar nešioju.
Papildyta:
Ops na ir padidinau.. Kaip padaryti kad nuotraukytes vienodos keltus. Vienos didesnes kitos mažesnės....
Atsakyti
rain, Sonatuole, Olaiva, Alacka33,*MONAMI*, Eneja, diudas, Lusasit, ačiū wub.gif

tai sijonukas Etro, na gal biskiuka pakeistas nes šitas jau trecias sijonas, dar neriau juoda (atidaviaus sesei) ir bordo savo mergaitei.
schemutes pabandysiu įkelti 4u.gif . Siuliukai tikrai storesni negu maxi, neriau iš turkiškų va tokiu, tik baltu biggrin.gif
user posted image

Irma77 juodas sijonukas thumbup.gif , čia irgi Etro 4u.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Di8 @ 2008 07 17, 10:20)
rain, Sonatuole, Olaiva, Alacka33,*MONAMI*, Eneja, diudas, Lusasit, ačiū wub.gif

tai sijonukas Etro, na gal biskiuka pakeistas nes šitas jau trecias sijonas, dar neriau juoda (atidaviaus sesei) ir bordo savo mergaitei.
schemutes pabandysiu įkelti 4u.gif . Siuliukai tikrai storesni negu maxi, neriau iš turkiškų  va tokiu, tik baltu biggrin.gif
user posted image

Irma77 juodas sijonukas  thumbup.gif , čia irgi Etro  4u.gif ?

tikrai is siu siulu nerei? nes tokie kamuoliukyje atrodo storoki.as dar nieko nenerus is tokiu.tiksliau visi sijonai mano Maxiai smile.gif kaip kokie Maximiniai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 07 17, 11:36)
tikrai is siu siulu nerei? nes tokie kamuoliukyje atrodo storoki.as dar nieko nenerus is tokiu.tiksliau visi sijonai mano Maxiai smile.gif kaip kokie Maximiniai bigsmile.gif

tikrai 4u.gif ,kam man meluot biggrin.gif ,vašeliu 2,5 mm storio. Pirma juoda sijoną (kada įkelsiu nuotrauka) neriau vašeliu Nr.3 mm tais sijonas biski nutyso apačion gavosi žemiau keliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Di8 @ 2008 07 17, 11:20)
Irma77 juodas sijonukas  thumbup.gif , čia irgi Etro  4u.gif ?



Net nezinau, koks cia tas mano sijonukas. ieskojau intike ir labai patiko. Tai ir nusineriau. O intike buvo su tokiu geletu pamusalu. Bet tokio kokio norejau neradau tai isidejau toki.

O baltas tai is lininiu siulu nertas bet toks sunkus.


O dar norejau paklausti kokius siuliukus reiktu derinti prie lininio sijonuko. Man maksi kazkaip neisderina atrodo.... Patarkit ka nors. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Irma77 @ 2008 07 17, 12:11)
Net nezinau, koks cia tas mano sijonukas. ieskojau intike ir labai patiko. Tai ir nusineriau. O intike buvo su tokiu geletu pamusalu. Bet tokio kokio norejau neradau tai isidejau toki.

O baltas tai is lininiu siulu nertas bet toks sunkus.
O dar norejau paklausti kokius siuliukus reiktu derinti prie lininio sijonuko. Man maksi kazkaip neisderina atrodo.... Patarkit ka nors. blush2.gif

o tu bliuskele nori nerti prie to lininio siuto ar nerto sijonuko?
yra ir lininiu nusipirkti siuliuku,o is Maxi irgi graziu atspalviu tokiu pasteliniu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 07 17, 13:58)
o tu bliuskele nori nerti prie to lininio siuto ar nerto sijonuko?
yra ir lininiu nusipirkti siuliuku,o is Maxi irgi graziu atspalviu tokiu pasteliniu wink.gif




As isvis noriu siutis sijonuka ir prie jo nusinerti etales. Toki idomu esu maciusi ir taip uzsimaniau. Dabar guli byloje sudetos nesapalvotos kopijos visokiu grozybiu. doh.gif , ir viskas laukia savo eiles.
Atsakyti
QUOTE(Di8 @ 2008 07 17, 10:20)
rain, Sonatuole, Olaiva, Alacka33,*MONAMI*, Eneja, diudas, Lusasit, ačiū wub.gif

tai sijonukas Etro, na gal biskiuka pakeistas nes šitas jau trecias sijonas, dar neriau juoda (atidaviaus sesei) ir bordo savo mergaitei.
schemutes pabandysiu įkelti 4u.gif . Siuliukai tikrai storesni negu maxi, neriau iš turkiškų  va tokiu, tik baltu biggrin.gif
user posted image

Irma77 juodas sijonukas  thumbup.gif , čia irgi Etro  4u.gif ?


o kiek kainuoja sitie siulai ir kaip ju sanaudos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2008 07 17, 14:41)
o kiek kainuoja sitie siulai ir kaip ju sanaudos?  ax.gif


Aš prieš keli mėnesius mokėjau 8 lt už špulę. Dąl sąnaudų nežinau ką pasakyt, man labai smagiai jie nerias, nėrinys labai gražiai žiūris, jis toks sunkesnis gaunas nei pvz iš MAXI, tai man kažkaip gražiau krenta. Bent jau man tai jie Nr 1 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2008 07 17, 17:12)
Aš prieš keli mėnesius mokėjau 8 lt už špulę. Dąl sąnaudų nežinau ką pasakyt, man labai smagiai jie nerias, nėrinys labai gražiai žiūris, jis toks sunkesnis gaunas nei pvz iš MAXI, tai man kažkaip gražiau krenta. Bent jau man tai jie Nr 1 smile.gif

Midaroje tokius pirkau po 7 litus. Sijonukui iki kelių 40 dydžiui sunėriau 2,5 matkelio, o suknelei 5 su trupučiu ax.gif Man jie taip pat labiau patika nei Maxi, labai gražiai krenta ir labai malonūs nerti bigsmile.gif O imaišyta viskozė nėriniui duoda savotiško puošnumo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatuole: 17 liepos 2008 - 17:56
QUOTE(Sonatuole @ 2008 07 17, 17:54)
Midaroje tokius pirkau po 7 litus. Sijonukui iki kelių 40 dydžiui sunėriau 2,5 matkelio, o suknelei 5 su trupučiu  ax.gif  Man jie taip pat labiau patika nei Maxi, labai gražiai krenta ir labai malonūs nerti  bigsmile.gif O imaišyta viskozė nėriniui duoda savotiško puošnumo  ax.gif


thumbup.gif thumbup.gif aciu uz atsakymus ax.gif o ir pigiau nei Maxi ax.gif reiks sekanti koki nors darbeli isbandyt su jais rolleyes.gif
Atsakyti