Įkraunama...
Įkraunama...

1 mėnuo

SENA TEMA CIA YRA
Atsakyti
QUOTE(Jaunutia @ 2008 07 16, 16:42)
va cia geras daiktas drinks_cheers.gif
vaistinese yra pirkti, tokia slangute, kur pati patrauki oru ir istrauki liuliuka

Jauciu pas mus cia tokiu nera verysad.gif Reiks grizus i LT nusipirkt. Negi as pirma naujoj temoj? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karincikas @ 2008 07 17, 11:36)
Jauciu pas mus cia tokiu nera  verysad.gif  Reiks grizus i LT nusipirkt. Negi as pirma naujoj temoj?  bigsmile.gif

Labas rytas
Patikėk - tikrai yra, tik.. paieškokite. Respirator blush2.gif
Atsakyti
manau,kad geriau sudrekinta vata i nosyte kisti,nes kai ji sausa,tai nosytej gali likti vatos pukeliu ir tada dar labiau erzins maziuko nosyte ir sekretas kaupsis.

O del miegelio ant sono,tai maniske ant desinio visai nemiega, iskart persivercia ant kairio (mane tai sokiravo,nes nesuprantu,kaip toks mazas zvirbliukas taip gerai vartosi), o ir nuo kairio soniuko miegant galiausiai ant nugarytes persivercia ir visa laika taip ir pramiega.
Atsakyti
mamytės kurios maitina MP ar duodat papildomai mažiukams arbatėlės ar vandenuko? g.gif Jei taip ką duodat?
Atsakyti
QUOTE(Laumėnė @ 2008 07 17, 13:59)
mamytės kurios maitina MP ar duodat papildomai mažiukams arbatėlės ar vandenuko?  g.gif  Jei taip ką duodat?

Sveitkute
Kai buvo karščiai, mano pupa išgėrė pankolio arbatėlės iš Hipp. Aišku, tai buvo vienintelis kartas.. Daugiau jai įsiūlyti nepavyko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumėnė @ 2008 07 17, 11:59)
mamytės kurios maitina MP ar duodat papildomai mažiukams arbatėlės ar vandenuko?  g.gif  Jei taip ką duodat?


kai tik MP maitinau tai nieko nedaviau, bet kai pradejau maitinti ir misinukais - tada duodu per pertraukas pankoliu arbateles ir ramuneliu. geria su malonu.

beja as turiu klausimuka, kokio riebumo turi buti MP, kad vaikui butu sotu? kai nutraikiamas pienas i buteliuka, kiek turi buti pirmo sluoksnio? nes man toks vaizdas kad mano MP - vandenukas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumėnė @ 2008 07 17, 13:59)
mamytės kurios maitina MP ar duodat papildomai mažiukams arbatėlės ar vandenuko?  g.gif  Jei taip ką duodat?

as duodu ir pankoliu arbateles ir vandeniuko atsigerti, bet po nedaug maximaliai is karto 10 ml ir kad per diena nedaugiau kaip 50 ml butu, duodu tarp valgymu. gal vandeniuko butu galima ir daugiau duoti, o arbateles duoda sotumo jausmo, tai jomis per daug nepiknaudziauju. o siaip kitos mamos duoda tiek kiek vaikas nori.
Papildyta:
QUOTE(SGT @ 2008 07 17, 16:12)
kai tik MP maitinau tai nieko nedaviau, bet kai pradejau maitinti ir misinukais - tada duodu per pertraukas pankoliu arbateles ir ramuneliu. geria su malonu.

beja as turiu klausimuka, kokio riebumo turi buti MP, kad vaikui butu sotu? kai nutraikiamas pienas i buteliuka, kiek turi buti pirmo sluoksnio? nes man toks vaizdas kad mano MP - vandenukas sad.gif

o man tai visai nepavyksta nusitraukti pieno, nei su rankom, nei su pientraukiu. pora kartu pavyko ir to, tada kai ismiegojo visa nakti vaikas ir papuliai buvo kaip akmenukai, o dabar tik kokius 20-30 ml pavyksta nusitraukti.

***
sianank turbut mano vaikis gerai miegos, nes visa diena toks aktivistas, zirzalius, nuo ryto viso tik 2 h ismiegojes
Atsakyti
manoji vakar buvo zirzle visa diena, bet uztad kai uzmigo 12h nakties tai tik ryte 8:30 atsikele, ir vel siandien zirzalioja, nevalgo... suvalgo 50ml ir viskas sad.gif nzn ka daryti...
Atsakyti
QUOTE(SGT @ 2008 07 17, 17:22)
manoji vakar buvo zirzle visa diena, bet uztad kai uzmigo 12h nakties tai tik ryte 8:30 atsikele, ir vel siandien zirzalioja, nevalgo... suvalgo 50ml ir viskas sad.gif nzn ka daryti...

tai gal jai uztenka. o kiek daznai valgot?
Atsakyti
kas 4h ir tame tarpe arbateles, bet dabar bandysiu duoti tik vandenuka, ziuresim ar man valgys poto. ir siaip netaip dabar valandos begyje iveikem 90ml ...
tox vaizdas kad jai sunku traukti,bet avent soskyte naudojam 2-tro numeriuko, tai turetu buti gerai, nes ryte tai isvalge 150 net, po ilgo miegojimo.
poto 50 ml ir dabar 90ml, manau neblogai visai, dar iki miegojimo valgyt du kartus wink.gif o nakti duosim MP.
galima taip maitinti ar nelabai, diena duoti misinuka, o nakti ir ryte duoti MP? tik vat nakti kartais visa ismiega ir nebereikia MP...
Atsakyti
QUOTE(SGT @ 2008 07 17, 18:28)
kas 4h ir tame tarpe arbateles, bet dabar bandysiu duoti tik vandenuka, ziuresim ar man valgys poto. ir siaip netaip dabar valandos begyje iveikem 90ml ...
tox vaizdas kad jai sunku traukti,bet avent soskyte naudojam 2-tro numeriuko, tai turetu buti gerai, nes ryte tai isvalge 150 net, po ilgo miegojimo.
poto 50 ml ir dabar 90ml, manau neblogai visai, dar iki miegojimo valgyt du kartus wink.gif o nakti duosim MP.
galima taip maitinti ar nelabai, diena duoti misinuka, o nakti ir ryte duoti MP? tik vat nakti kartais visa ismiega ir nebereikia MP...

as misinuku klausimais tai ne kokia patareja, o tu iskarto duodi misinuka, nekisi pradzioj papulio? o ant nakties tai labai gerai kad duodi MP, nes geriausias pienas nakti buna, o ryte irgi gerai, nes ramus pienas (issimiegojes, pailsejes). o gal buvo soske uzsikysusi kad tik 50 ml isvalge, o gal buvo soti po arbateles, o ga nelabai vaikas norejo valgyti, jei svorio priaugineja, tai tikrai nereikia pergyventi. o vaikas turi suvalgyti per para: kuno mase/5 pvz.: 4000g/5=800g (viso per diena), tai jei valgo 7 kartus, tai vienkartine doze turetu buti apie 115 ml
Atsakyti