Įkraunama...
Įkraunama...

Kavos virimo aparatai - 2

Atidarau naują temelę, kuriome toliau dalinsimės patirtimi apie kavos virimo aparatus.
1 tema
Atsakyti
aciu gi2lux uz nauja tema ir to priedo paaiskinima. o kas jais prekiauja ? nezinau ar man jis reikalingas, bet gal ir reik nusipirkti.
Atsakyti
SoJa,
neskubėk pirkti - gal susikombinuosim smile.gif


Pagooglinau, iš DE galima už 20EUR nusipirkti , dar pasigilinsiu į sąlygas, ar į LT siunčia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2008 07 18, 08:42)
SoJa,
neskubėk pirkti - gal susikombinuosim smile.gif
Pagooglinau, iš DE galima už 20EUR nusipirkti , dar pasigilinsiu į sąlygas, ar į LT siunčia wink.gif

thumbup.gif įmeskit nuorodą kur radot, gat dar ką įdomaus užmatysim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gi2lux @ 2008 07 18, 09:09)
thumbup.gif  įmeskit nuorodą kur radot, gat dar ką įdomaus užmatysim  bigsmile.gif


Patyrinėjau atidžiau:
Anoj svetainėje, kur buvo 19.90 EUR - nepriima kreditinių kortelių verysad.gif

Bet yra (tiksliau - bus) ir www.technikdirekt.de - 21.40EUR. Tik kad vieno daikto siųstis neapsimoka - prideda 22 EUR už siuntimą. Nebent kooperuotis, ir dar kokios Lavazzos keletą kg prigriebti smile.gif

http://www.technikdi...a...&eurorate=1
Atsakyti
Lavazzos tai norėčiau blush2.gif
Atsakyti
gal žinot kasčia per priedas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gi2lux: 18 liepos 2008 - 10:56
QUOTE(gi2lux @ 2008 07 18, 11:55)


skirtas padaryti širdutę ant kapučino, iš šokolado miltelių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2008 07 18, 09:25)
Patyrinėjau atidžiau:
Anoj svetainėje, kur buvo 19.90 EUR  - nepriima kreditinių kortelių  verysad.gif

Bet yra (tiksliau - bus) ir www.technikdirekt.de - 21.40EUR. Tik kad vieno daikto siųstis neapsimoka - prideda 22 EUR už siuntimą. Nebent kooperuotis, ir dar kokios Lavazzos keletą kg prigriebti smile.gif

http://www.technikdi...a...&eurorate=1


tai vokietijoje viskas pigiau... ir daug doh.gif bet jei tiek siuntimas kainuoja, tai ir nelabai apsimoka siustis...

QUOTE(Jolete @ 2008 07 18, 10:10)
Lavazzos tai norėčiau  blush2.gif


o man kazkaip nelabai patinka Lavazza. o mes vezames is lietuvos arba prasom, kad mums sveciai atvestu kavos is lietuvos... ta kur kavos parduotuvelej galima nusipirkti ir pamaisyti... rolleyes.gif labai skanu smile.gif


QUOTE(gi2lux @ 2008 07 18, 11:55)


o sitas tai idomus daiktas, tik, kad turbut nenaudociau jo daznai... nebent sveciams ar pasilepinimui rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva @ 2008 07 18, 17:09)
bet jei tiek siuntimas kainuoja, tai ir nelabai apsimoka siustis...


žiūrint kas -
aš kavos aparatą iš ten siunčiausi, tai sutaupiau kokius 700 lt .

Žinoma mažą vieną daikčiuką siųstis neapsimoka, nes +22Eur už pristatymą.
Bet brangesnes nedidelio svorio prekes dar ir kaip apsimoka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2008 07 18, 17:16)
žiūrint kas -
aš kavos aparatą iš ten siunčiausi, tai sutaupiau kokius 700 lt .

Žinoma mažą vieną daikčiuką siųstis neapsimoka, nes +22Eur už pristatymą.
Bet brangesnes nedidelio svorio prekes dar ir kaip apsimoka wink.gif

taip, didelius daiktus tai gal ir apsimoka, bet as kalbejau konkreciai apie kapuccinatoriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva @ 2008 07 18, 17:09)
o mes vezames is lietuvos arba prasom, kad mums sveciai atvestu kavos is lietuvos... ta kur kavos parduotuvelej galima nusipirkti ir pamaisyti...  rolleyes.gif labai skanu smile.gif


lotuliukas.gif gerai ten kur mūsų nėra

o man MB parveža iš Vokietijos įvairių kavos pupelių aparatui, kaina ir skonis thumbup.gif aišku tos sveriamos LT irgi skanios, nu bet kaina tai blink.gif kaip tik pagal lietuvių atlyginimus hihihi.gif
Atsakyti