QUOTE(Aysha @ 2007 08 13, 17:10)
Bet visgi noreciau pasitikslint del 4 pratimo - gal kuri galetumet issamiau parasyti kaip jis daromas, nes norisi viska teisingai atlikti.
4. pratimas:
"Atsisėdame ant grindų, kojos ištiestos (į priekį), pėdos viena nuo kitos nutolusios 25 cm. atstumu. Nugara tiesi. Delnais, pirštais į priekį, atsiremiame šalia sėdmenų į grindis. Po to smakrą prispaudžiame prie krūtinės. Vėliau atlošiame galvą kiek galima atgal ir tuo pat metu pakeliame liemenį į viršų, kad keliai būtų sulenkti, o rankos liktų tiesios. Nugara turi būti lygiagreti grindims, o blauzdos - statmenai. Šioje padėtyje įtempiame visus raumenis, o po to - atpalaiduojame ir grįžtame į pradinę padėtį.
Svarbu nepamiršti kvėpavimo. Keliant nugarą įkvėpti ir, kol bus įtempti raumenys, sulaikyti kvėpavimą. Grįžus į pradinę padėtį ir palenkus galvą į priekį, iškvėpti."
1. pratimas:"
Stovime tiesiai, ištiesę rankas (į šonus) lygiagrečiai grindims pečių aukštyje, delnais į apačią. Pradedame suktis apie savo ašį pagal laikrodžio rodyklę..." - labai paprasta
Tikiuosi, dabar aiškiau. Jei kas, klausk.
Papildyta:
Tiesa, šių pratimų sportu tinginiams tikrai nepavadinčiau, nes lengva daryti, kol nepasieki pilno pratimų skaičiaus, va paskui tai jau daug kam būna sunku, net labai... prisiverst daryt kiekvieną dieną

, bet kas tikrai nori, tas daro, kaip pvz. aš

.