Įkraunama...
Įkraunama...

kaip jus darote spirgučius

sveikos mamytes labai noreciau kad man padetumete kaip padaryti spyrguciu lietuviskiems patiekalams? blush2.gif nes niekada nedariau, o mama taip pat niekada negamindavo is lietuviskos virtuves.o gal kas paro ir netik spirguciu padaza o ir kitoki labai prasau pasidalinkit idejomis mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis, as darau visai paprastai ir tradiciskai: ant silpnos ugnies pakepinu juostelemis pjaustytus lasinukus (rukytus arba ir zalius), tada suberiu kubeliais pjaustyta svoguna, vel pakepinu. I pabaiga idedu grietines ir vsio thumbup.gif Dar kartais krapiuku imetu
Atsakyti
o miltu tirstumui ar kokio krakmolo nededat ? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(neringute22 @ 2008 07 21, 21:16)
o miltu tirstumui ar kokio krakmolo nededat ?  blink.gif

Galima ir nedeti, tik as taukus nupilu nuo spirguciu, o paskui grietineles ipilu.Sutirsteja ir taip. 4u.gif
Atsakyti
as nei miltu nei krakmolo nededu
Atsakyti
Man labiausiai patinka padažiukas iš šviežios, o ne rūkytos mėsytės. Ją supjaustau, iščirškinu su prieskoniais, įdedu susumulkintą svoguniuką, įdedu susmulkintus džiovintus ir verdančiame vandenyje išmirkytus grybus, įpilu kažkiek to vandens, kuriame mirko grybai ir galiausiai- daug grietinės biggrin.gif kas mėgsta džiovintus grybus, tai skaniau negali būti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2008 10 14, 14:26)
Man labiausiai patinka padažiukas iš šviežios, o ne rūkytos mėsytės. Ją supjaustau, iščirškinu su prieskoniais, įdedu susumulkintą svoguniuką, įdedu susmulkintus džiovintus ir verdančiame vandenyje išmirkytus grybus, įpilu kažkiek to vandens, kuriame mirko grybai ir galiausiai- daug grietinės  biggrin.gif kas mėgsta džiovintus grybus, tai skaniau negali būti  drinks_cheers.gif

as irgi taip darau.....liuks padaziukas blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
mano padažiukas prie cepelinų :rūkytus pjaustytus kubeliais lašinukus ar šoninę pakepinu paskui sudedu svogūną pjaustytą kubeliais,barstau šaukštą miltų,gerai išmaišau ir pilu pieno,pamaišau,kai užverda ir sutirštėja įberiu krapukų ir viskas smile.gif
Atsakyti

O as Maximoje atradau spirgucius,pasmulkinu,svoguniuku,grietines.Kiek liko nepanaudotu i kamera ir sekanciam kartui lieka, ax.gif
Atsakyti
As bulviu plokstainiui darau spirgucius: pakepinu pjaustytus rukytus lasinukus, svoguniuka ir farso maza gabaleli (nugnybiu nuo farso ax.gif ), tada dedeu grietines ir pipiriuku thumbup.gif
Atsakyti
aciu visiems 4u.gif uz patarymus
Atsakyti
padažiuką ruošiu į keptuvę įpilu porą šaukštų alyvų aliejaus,jame pakepinu šviežios mėsytės,apkepinu,suberiu svogūnus ,tuomet įdedu gabaliuką sviesto,baigiant įpilu pienuko{viską partoškinu.

Jeigu ruošiu su spirgučiais,juos paspirginu,gerai,riebalus nupilu ,keptuvėje lieka spirgai,įdedu sviestuko šaukštą,kitą ir įpilu grietinę išmaišytą su pienuku,įberiu kokių prieskonių.
Atsakyti