Įkraunama...
Įkraunama...

Utenos kolegija (UK)

na mano drauge mokosi aplinkosauga irgi savaitgaliais, tai ji kiekviena savaitgali vazineja
Atsakyti
QUOTE(tutute @ 2009 02 02, 18:43)
Sveikos,mergaites, labai reikia jūsų pagalbos 4u.gif
Norėjau sužinoti kokiomis dienomis vyksta paskaitos Aplinkosaugos ir ekologijos  I kurso neakivaizdininkams 4u.gif Ar jos vyksta kiekvieną savaitgalį ar ne?Ar būna kokios atostogos?
Jei kas atsakys būsiu baisiausiai dėkinga blush2.gif
Peržiūrėjau internete grafiką, bet nelabai ka ten suprantu pagal kodus doh.gif
rolleyes.gif

Tai kad pagal studiju grafika paziurejus, ten net nera AE-08N grupes ax.gif
Atsakyti
o ar nera tokiu kurios viesbuciu ir turizmo administravima studijuotu ar studijavo? smile.gif
Atsakyti
4u.gif ax.gif
Atsakyti
rolleyes.gif
Atsakyti
ax.gif
Atsakyti
Sveikos....as irgi mokausi Utenos kolegijoje, teise neakivaizdiniu ax.gif bandau pirma kursa pabaigt ax.gif atsiliepimu tai visokiu yra...pati esu is Utenos, tai visko girdejusi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanetuke @ 2009 05 20, 16:37)
Sveikos....as irgi mokausi Utenos kolegijoje, teise neakivaizdiniu ax.gif  bandau pirma kursa pabaigt ax.gif  atsiliepimu tai visokiu yra...pati esu is Utenos, tai visko girdejusi... g.gif


o kuo vardu esi? nes jei tu 1 kursa baigineji tai tu mano kursioke turi buti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wilioke_ @ 2008 08 18, 11:46)
istojau i teise thumbup.gif

šaunuolė,sveikinu
Papildyta:


QUOTE(wilioke_ @ 2009 05 20, 17:56)
o kuo vardu esi? nes jei tu 1 kursa baigineji tai tu mano kursioke turi buti  ax.gif

tai aš taip suprantu kad tu tik istojai o ji jau baigia pirma kursa g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2009 05 31, 12:16)
šaunuolė,sveikinu
Papildyta:
tai aš taip suprantu kad tu tik istojai o ji jau baigia pirma kursa  g.gif


tai as ir baigiau jau pirma kursa, nuo rudens busiu antrame ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wilioke_: 04 birželio 2009 - 11:14
QUOTE(wilioke_ @ 2009 05 20, 19:56)
o kuo vardu esi? nes jei tu 1 kursa baigineji tai tu mano kursioke turi buti  ax.gif


As savaitagalinese studijose mokausi ax.gif
Atsakyti
Sveikos paneles, nejaugi taip mazai zmoniu susidomejusiu sia kolegija verysad.gif ? Cia pirmas forumas kuriame bent kazka radau lotuliukas.gif noreciau isgirst nuomone apie sia kolegija, ar verta lekt i taip visu issvajotaji vilniu, ar visgi gerai ir cia biggrin.gif ?
Atsakyti