Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo marškiniai

Mielos supermamos, vis dar ''besiridinėjančios'' ir tos, kurios jau smagiai ''atsiridinėjo'',

Norėčiau paklausti, ar kuri iš jūsų siuvotės gimdymo marškinius? Jeigu taip, kokie jie? Gal kas žino, kaip atrodė senovės lietuvių moterų siūti gimdymo marškiniai?
Jeigu kuri iš jūsų žino gerą nuorodą internete, arba pati yra siuvusi tokį dalyką: gal galėtumėt pasidalinti? Būčiau be galo dėkinga.


P.S. moderatorių atsiprašau, jeigu tokia tema jau buvo. Kiek ''rausiausi'', nepavyko rasti panašios temos. Tik temose apie gimdymą radau mamas kalbant, kad siuvo gimdymo marškinius. Tačiau kaip tai darė - nepasakojo.

Jurga
Atsakyti
QUOTE(SIDDIQA @ 2008 07 21, 18:35)
Mielos supermamos, vis dar ''besiridinėjančios'' ir tos, kurios jau smagiai ''atsiridinėjo'',

Norėčiau paklausti, ar kuri iš jūsų siuvotės gimdymo marškinius? Jeigu taip, kokie jie? Gal kas žino, kaip atrodė senovės lietuvių moterų siūti gimdymo marškiniai?
Jeigu kuri iš jūsų žino gerą nuorodą internete, arba pati yra siuvusi tokį dalyką: gal galėtumėt pasidalinti? Būčiau be galo dėkinga.
P.S. moderatorių atsiprašau, jeigu tokia tema jau buvo. Kiek ''rausiausi'', nepavyko rasti panašios temos. Tik temose apie gimdymą radau mamas kalbant, kad siuvo gimdymo marškinius. Tačiau kaip tai darė - nepasakojo.

Jurga



O ką čia labai siūti? Pasisiūni didelius plačius ilgus, jei nori, pasiuvinėji, pasigrąžini, ir pirmyn gimdyti tongue.gif
Atsakyti
Kažin ar leidžia su savais gimdyti g.gif . bent jau manęs nieks neklausė ar turiu savus- padavė krūvelę: baltinius, chalatą ir šlepetes, o savuosius liepė nusirengt ir pasidėt. Leidi tik kojinaites ir kelnaites.
O šiaip, kaip Zhuvycia sakė- siuvi didelius ir tiek, svarbu, kad iškirptė būtų gilesnė ir nelabai ilgus. O apdailą jau gali galvot kokią tik nori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2008 07 23, 18:50)
Kažin ar leidžia su savais gimdyti  g.gif . bent jau manęs nieks neklausė ar turiu savus- padavė krūvelę: baltinius, chalatą ir šlepetes, o savuosius liepė nusirengt ir pasidėt. Leidi tik kojinaites ir kelnaites.
O šiaip, kaip Zhuvycia sakė- siuvi didelius ir tiek, svarbu, kad iškirptė būtų gilesnė ir nelabai ilgus. O apdailą jau gali galvot kokią tik nori  smile.gif



man mylimiausia bobutė vestuvėms tokius naktinukus (savo stiliaus lotuliukas.gif ) prie viso kito kraičio padovanojo mirksiukas.gif , žinau, kad iš visos širdies, bet kad nelabai jie man tokie blush2.gif , tai gimdžiau su jais abu kartus thumbup.gif , ir taip tiko ir patiko, lyg gimdymui jie ir skirti būtų buvę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakondaaz @ 2008 07 26, 20:10)
man mylimiausia bobutė vestuvėms tokius naktinukus (savo stiliaus  lotuliukas.gif ) prie viso kito kraičio padovanojo  mirksiukas.gif , žinau, kad iš visos širdies, bet kad nelabai jie man tokie  blush2.gif , tai gimdžiau su jais abu kartus  thumbup.gif ,  ir taip tiko ir patiko, lyg gimdymui jie ir skirti būtų buvę  ax.gif

gal tam ir dovanojo lotuliukas.gif ?
Atsakyti
nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakondaaz @ 2008 07 26, 19:10)
man mylimiausia bobutė vestuvėms tokius naktinukus (savo stiliaus  lotuliukas.gif ) prie viso kito kraičio padovanojo  mirksiukas.gif , žinau, kad iš visos širdies, bet kad nelabai jie man tokie  blush2.gif , tai gimdžiau su jais abu kartus  thumbup.gif ,  ir taip tiko ir patiko, lyg gimdymui jie ir skirti būtų buvę  ax.gif

Dieve, kaip fainai... rolleyes.gif
O aš draugei į gimties kelionę mąstau kažką tokio dovanot...
Būtų labai įdomu, jei kuri įdėtumėte nufotografavusi savo marškinukų siuvinėjimus. Kokie jie pas jus? Aš turiu lapą su etno raščiukais - simboliukais, bet realiai nesu gimdymo marškinių mačius.
Atsakyti