Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu tartis tik su akušere, ne gydytoju?

Noriu pasiteirauti visu jau gimdziusiu - o gal ir ne tik gimdziusiu smile.gif - ar galima del gimdymo tartis tik su priziurincia akusere ar butina tureti ir ginekologo-daktaro "uznugari" g.gif

Kaip viskas praejo, ar buvo naudos is tarimosi, ar truko butent daktaro prieziuros... ir pan. ax.gif

aciu 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
Nezinau, mano atveju tai akusere didelio vaidmens nevaidino, daug ka dare gydytoja. Bet nebijai, kad gydytojo tau prireiks extra atveju?
Atsakyti
as tai manau kad su gydytoja reikia tartis, nes akuseres ekstra atveju nieko nepadarys..jos tokiu igaliojimu neturi ax.gif
Atsakyti
pazistu daug mergaiciu, kas taresi butent su akusere ir viskas praejo sklandziai.

Mes asmeniskai taremes su gydytoju, bet teko pastebeti, kad pagrindini darba vis del to atlieka akusere. Ka padare gydytojas, tai prieme sprendima tada, kai istiko nedidele krize. na ir dar siuna gydytojas. Is kitos puses jums tikrai gali neprireikti to siuvimo. O ekstra atveju akusere VISADA kviecia gydytoja (kaip taisykle, su kuriuo geriausiai sutaria). taigi mano ir mano pazistomu patirtis rodo, kad tikrai galima nebijoti tartis su akusere.
Atsakyti
Pirmu gimdymu nesitariau su niekuo. Visa laika salia prabuvo akusere. Gyd. tik ateidavo , iseidavo. Ir tiek...Todel antru gimdymu tariausi tik su akusere, kuri taip pat dare visa pagrindini darba. O ir mokejau "simboliskai", ne tiek, kiek gyd.
Trecia taip pat planuoju gimdyti nesitarusi. Nes nelabai antrasis gimdymas skyresi nuo pirmojo. mirksiukas.gif
Atsakyti
gimdziau pas labai gera akusere Lilia, tai antraji vaikuti noreciau gimdyti irgi pas ja -tikriausiai, kad tarsiuosi tik su ja smile.gif

gero ir lengvo gimdymo 4u.gif
Atsakyti
Sveika,gal galetum pasakyti-kur akusere Lilia dirba? rolleyes.gif

quote=*Virginija*,2008 08 05, 10:38]
gimdziau pas labai gera akusere Lilia, tai antraji vaikuti noreciau gimdyti irgi pas ja -tikriausiai, kad tarsiuosi tik su ja smile.gif

gero ir lengvo gimdymo 4u.gif
[/quote]
Atsakyti
Mano gimdyma prieme akusere ir per visas 13val ji ir buvo salia. Gydytoja tik susiuvo. Jei negresia komplikuotas gimdymas galima tartis tik su akusere. Nors jei kas tai akusere tada susitartu su gydytoja ir taves sunkioj padeti nepaliktu.
Atsakyti
As tariausi su akusere. Viskas vyko daugiau nei sklandziai, mat gimdymas mano buvo lengvas, likau viskuo patenkinta. Antra taip pat jau susitariau gimdyt pas ta pacia akusere.
Beje, kai kilo problemu 5 nestumo menesi, pasiskambinau tai paciai akuserei su kuria jau tariausi, tai ji iskart prieme mane, pakviete gydytoja,nereikejo laukt jokiu eiliu thumbup.gif
Atsakyti
As pirmus kartus tariausi su gydytojais, o dabar su akusere... Jau pora kartu buvom susitike, labai malonus bendravimas, atrodo, kad su drauge kalbiesi thumbup.gif O kaip ten vyks viskas, bus matyt ... Pasidalinsiu veliau savo isgyvenimais..
Atsakyti
Kai laukiausi, ilgai svarščiau, su kuo tartis, su gydytoja, ar su akušerė. Galu gale nutariau tartis su akušerė. Bet pasirodo, kad ji nebūtų atvažiavusi, jei būtų ne jos pamaina. Tiesiog, kai atvažiavau gimdyti, sutikau ją. Pilnai sutinku, kad jei nekomplikuotas gimdymas, galima tartis su akušerė, bet kokiu atveju, ji pakvies gydytoją.
Lengvo gimdymo 4u.gif
Atsakyti
as tariausi su visais, pradzioj su akusere tada ji mane suvede su patikima gydytoja, o galiausiai ir su anesteziologu 4u.gif likau labai patenkinta nes akusere istisai sedejo prie manes wub.gif gydytoja irgi labai daug demesio man skyre ir ilgai nekankino nes pati pagimdyt negalejau, zodziu esu labai patenkinta jog tariausi bigsmile.gif
Atsakyti